#1

Küsimus siis selline, et mis võib olla kõige jubedam asi msi võib juhtuda, kui delta kepsul on lõtk üles alla 2-3mm reaalselt Big Grin, tippkiirus on 45 km/h kindlalt ja ainuke asi mis täheldanud olen on see et mootor töötamise ajal veidi nägu klõbiseks. PS! Delta on minu käes esimest päeva ja mina seda lõtku ei tekitanud Smile. Vast kellelgi sellise asjaga ikka kogemusi leidub Big Grin
Vasta
#2

Lõtk suureneb koguaeg ja lõpuks jookseb alumine ots kokku. Võta laiali ja lase vänt ära remontida, kui seda on veel võimalik teha. Kui alumine kepsusilm korras on, siis piisab laagrivahetusest ja vända rihtimisest.
Esimesest päevast võib sedasi väga kergelt ka viimane saada Big Grin

Almost Again
Vasta
#3

kvalitetne , kerge kolb , kui tunnid täis , võib mõranema ja lagunema hakata . healjuhul tuleb prahu sisse ja laseb surved maha. kui täie laulupealt keps kolvist eraldub , siis stalingrad , võibolla käigukastist saab midagi kasutada.
moboga ilmselt sellist hirmu pole , pole ju väänet ega pöördeid , ehk läheb midagi katki või kõveraks.kuna seal uuenagi liigapalju sirgeid ja terveid detaile pole , pane võiduka lõpuni , kaotada suurt midagi pole.
Vasta
#4

Sai siis lastud ringi võiduka lõpuni, aga nüüd ongi lõpp käes... Tegin mootri 1 kuu tagasi laht i(vahetasin väntvõlli ära) ja nüüd on käigukastiga jama..ei mäleta, ega oska seda kokku panna. Ühesõnaga sai eile proovitud kokkupanna, aga käigud ei lülitu vapsee...Küsimus selline, et mis ülesannet peaks täitma mingi fiksaatur seib/polt vms(foorumi otsingut kasutade oli kusagil juttu).Mis käik peaks see solema, kui käigukasti kokku panen? ahjaa, eelmine kord lendas mul käigukastist kaks ühesuurust seibi välja..kuhu need panna? Big Grin Aidake lolli..väga kiire pole, niiet võtke mõtlemisaega Smile
Vasta
#5

siit peaksid abi saama keegi on hea töö piltidega teinud. http://fotoalbum.ee/photos/Harri69/sets/944899

ning hea abi veel file:///C:/Users/Kodu/Downloads/deltakat.pdf
Vasta
#6

(12-06-2014, 09:33 AM)kiiresti2 Kirjutas:  siit peaksid abi saama keegi on hea töö piltidega teinud. http://fotoalbum.ee/photos/Harri69/sets/944899

ning hea abi veel file:///C:/Users/Kodu/Downloads/deltakat.pdf
Tänud!

Kas selline asi on võimalik, et kuivalt, ilma õli lisamat käigud ei lülitu? peaks õliga koos proovima?
Vasta
#7

Käigukasti saab ka kuivalt proovida, et kas käigud lülituvad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne