Automoto Kleepekad
#1

Tere!
Kunagi oli automoto suurte kleepsudest juttu, aga see teema kadus ära.. Kuidas nende asjadega siis jääks?
Mina oleksin neist kleepsudest kyll huvitatud....

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Erka
Tere!
Kunagi oli automoto suurte kleepsudest juttu, aga see teema kadus ära.. Kuidas nende asjadega siis jääks?
Mina oleksin neist kleepsudest kyll huvitatud....
mina ka mina ka

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#3

Ega isegi neist ära ei ütleks...suveks saab vast auto ka valmis sis hea külge panna...
Vasta
#4

astume ELi - sellega seoses uued normid:
masin tuleb prillikiviks ajada, esitada paarkümmend avaldust. Otseloomulikult lisada igale avaldusele sellega tegelevale töögrupile janukustutust.

alternatiiv on muidugi näidata üles fanaatilist automotolisust, ilmudes oma liikuriga eeldatavasti suvel tulevale kokkusaamisele - ning küll Sven juba hoolitseb selle eest, et ka kerenumbrid oleksid ühtlase kleepsukihi (kihtide) allBig Grin

PS! kleepsude puhul ei kehti reegel \"mida suurem, seda uhkem\" - AMF kleepsud pole loodud \"värviparanduseks\"

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

Müts maha muidugi foorumi eestvedajate ees, aga see foorumi logo on minu subjektiivse arvamuse kohapealt siiski natuke mage. Minu arvates võiks keegi foorumile teha mõne löövama (huvitavama) logo, ning sellest siis näiteks kunagi mõni kleebis vorpida. Võiks ju teha ka konkursi uue logo tegemiseks, et iga üks joonistaks midagi välja....aga....

Aga see oli siiski kõigest minu tagasihoidlik arvamus, ning ettepanek.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: NIF
Müts maha muidugi foorumi eestvedajate ees, aga see foorumi logo on minu subjektiivse arvamuse kohapealt siiski natuke mage. Minu arvates võiks keegi foorumile teha mõne löövama (huvitavama) logo, ning sellest siis näiteks kunagi mõni kleebis vorpida. Võiks ju teha ka konkursi uue logo tegemiseks, et iga üks joonistaks midagi välja....aga....

Aga see oli siiski kõigest minu tagasihoidlik arvamus, ning ettepanek.

uue logo teema on siin juba olemas... kuid sealt eriti see asi edasi ei arenenud. oleme otsustanud kasutada proffide abi oma sümboolika loomiseks...



Tsitaat:PS! kleepsude puhul ei kehti reegel \"mida suurem, seda uhkem\" - AMF kleepsud pole loodud \"värviparanduseks\"


eriti PS!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne