Teema on suletud

K: T-25 hind mulle kui ostjale!

(21-08-2014, 14:10 PM)Subaru Kirjutas:  Praegugi mitu tahhomeetri ja kõrgema plastist armatuuriga isendit kuldses börsis müügil. Neid toodeti vist aastast 1991 vms. Gabariidi ja suunatuled ka erinevad. Minuarust see uuem kellade laud põkale eriti ei sobi, pole selline "vene värk" . vana mall on klassika. Aga see, mis pildi peal paistab, on veel mingi eriline, kellad on pleki sees.

Plastik must armatuur tuli 94aastal.

Tahhomeetri/tunnilugejaga variante tuli Läti, Leedu, Poola täis.
Eestisse toodi vaid kõige odavamat varianti t25a mudelist.

Enamjaolt on ka mootoris erinevus. Kaugelt vaadates 2 peenfiltrit ja 1 jämefilter paagi külje peal.

Isegi kõige vanemal harkovi t25l on tunnilugeja armatuuris. Kõikisel armatuuridel on see koht isegi olemas, osadel uuematel lihtsalt katteplekil pole auku sees.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.

Mul on T-25A,1990 aasta väljalase. Sellel on kellad pleki sees, tahhokas oli tehase komplektis ja kütusetaseme näidik ka veel lisaks. Masin ise polnud eesti turu jaoks mõeldud.

Aquila captas non muscas.

(21-08-2014, 05:12 AM)E303 Kirjutas:  Käru ise kõveralt ehitatud ning heintega nii ülekoormatud et küljed on maha murdumise äärel.
Käru ehitus on jah, nagu ta on, aga koormat pole sel peal ollagi.
Vaevalt hangutäis üle traktori katuse.
Me panime omal ajal porte-gazzidele seoksed koormad peale, et sohvril oli tegu, et end ilma kummuli keeramata põllult tee peale saada.
Oma poolteist autolaiust olid nood koormad küll ja kõrgustki oli niipalju, et kabiini katusel olevalt abilaualt keskmist kasvu mees ilma abita koorma otsa ei saanud.
Otse loomulikult ehitati sellised koormad pikast kuivast heinast ning koormameister pidi oma tööd väga hästi tundma.
Ja ega hangujadki saanud suvaliselt lahmida, pm. pidi koormameistri töö ka allolijal selge olema.
Vabandan OT pärast . Wink

Ma mõtsin et see teema on juba ammu välja surnd,aga näed,läheb aga aina edasi.

(21-08-2014, 05:12 AM)E303 Kirjutas:  Traktori taga olev iseehitatud käru on hea näide vene värgist .Käru ise kõveralt ehitatud ning heintega nii ülekoormatud et küljed on maha murdumise äärel.

Kurat, sellise koorma pärast ei viitsi ma traktorit käimagi panna, naine toob mööda minnes ise ära.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Pole küll 25 aga teatud sarnasusi võib leida.

Mis traktoriga on tegu eelmises postituses? Russ see küll ei ole.

(24-08-2014, 08:06 AM)raivo45 Kirjutas:  Mis traktoriga on tegu eelmises postituses? Russ see küll ei ole.

htz7 või midagi sinnakanti peaks olema. dt-14 st vanem ja bena peal töötav.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.

Mälu veab alt aga olen näinud võibolla vladimirets või muu nimelist, mida käivitati bensiiniga, siis läks üle petrooli peale ja nii ta tööd tegi. Ise seal peal istunud pole aga vändast läks käima nagu seegi, millest jutt. Suurus oli belarussi mõõtu, mitte t20 või htz7 suurune.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Pigem mitte. Ksf! aavu poolt mõeldud oli tõenäoliselt See/need. Mainitud masinad on võrreldes erinevad. Kuulutuses, pakuks välja, et on siiski HTZ-7, millele on jälgede segamiseks poogitud peale võõras roolisüsteem.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

(24-08-2014, 11:22 AM)aavu Kirjutas:  Mälu veab alt aga olen näinud võibolla vladimirets või muu nimelist, mida käivitati bensiiniga, siis läks üle petrooli peale ja nii ta tööd tegi. Ise seal peal istunud pole aga vändast läks käima nagu seegi, millest jutt. Suurus oli belarussi mõõtu, mitte t20 või htz7 suurune.


Räägid T-28st ehk?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Või siis DT-24st?Wink


No selles kuulutustes müüdav traktor on HTZ-7. Traktorile on paigaldatud teine roolisüsteem. Bensiiniga töötav aparaat. 2-sil. Pildil kenasti nähtav GAZ-AA karburaator mis on tehase poolt ettenähtud sellele traktorile. Endal ka selline põkats olemas..... otsin veel mõningaid juppe..... midagi on ka vahetusfondis.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne