American Car Show
#1

Kas keegi on ka mineja seesinasele üritusele? Toimub ta 9-12.4., pilet on 14euri,täpsemad andmed www.fhra.fi Kui on minejaid-ühendaks jõud,mina näiteks ei kujuta ette ,kus asub hlskis messukeskus:??? minemise võimalus oleks 10-11.4.Andke teada,vennad-õlinäpud!:lol
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mosumees
Kas keegi on ka mineja seesinasele üritusele? Toimub ta 9-12.4., pilet on 14euri,täpsemad andmed www.fhra.fi Kui on minejaid-ühendaks jõud,mina näiteks ei kujuta ette ,kus asub hlskis messukeskus:??? minemise võimalus oleks 10-11.4.Andke teada,vennad-õlinäpud!:lol
************************
Tjah tavaliselt käidud Tampere Hot-rod & Rock showl. Sest seal ilus \"Kapten Hooki\" pubi. Sellel aastal minek.
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mosumees
Kas keegi on ka mineja seesinasele üritusele? Toimub ta 9-12.4., pilet on 14euri,täpsemad andmed www.fhra.fi Kui on minejaid-ühendaks jõud,mina näiteks ei kujuta ette ,kus asub hlskis messukeskus:??? minemise võimalus oleks 10-11.4.Andke teada,vennad-õlinäpud!:lol
************************
Tjah tavaliselt käidud Tampere Hot-rod & Rock showl. Sest seal ilus \"Kapten Hooki\" pubi. Sellel aastal minek.
Ja et kuna too on?:???
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mosumees
Kas keegi on ka mineja seesinasele üritusele? Toimub ta 9-12.4., pilet on 14euri,täpsemad andmed www.fhra.fi Kui on minejaid-ühendaks jõud,mina näiteks ei kujuta ette ,kus asub hlskis messukeskus:??? minemise võimalus oleks 10-11.4.Andke teada,vennad-õlinäpud!:lol
Messukeskusse pääseb kesklinnast suvalise lähirongiga, ühe peatuse jagu sõita ja Pasilas maha kobida ning mõnisada meetrit jala käia. Pasila jaamas suured viidad kah üleval, nende järgi leiab üles küll.
Terv. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#5


Ja et kuna too on?:??? [/quo
*****************************************
Nädal hiljem.Plaan on oma Gaz24 \"rotikaga\" kohale lennata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne