Novo rumm
#1

Tere

Soov soetada Novo rumm.

Või ehk on pakkuda piduriosa rummust?

Tervitades.

NB! Ratas ise Husgvarna.
Vasta
#2

Ehk oskab keegi hädalist aidata,kust küll veel võiks leida tagumist rummu või piduriosa rummust?
Vasta
#3

Tere, tere!
Üldiselt on inimestel teise inimese hädast ja muret suva, eriti kui saab seda kõrvalt ja anonüümselt jälgida. Eks neid rumme ikka ühel ja teisel on, aga kes se ära anda täib? Aga äkki läheb omal vaja, siiani pole tarvis tulnud aga seda tõenäosem on, et kui nii kaua pole vaja olnud, ju siis kohe varsti tuleb...
Ja mis see ära andmine kaasa toob, rikkaks ilmselt ei saa, ära andmise rõõm rõõm ja ligimese aitamine on ka segased teemad, minul näiteks eriti hästi ei tööta...
Novo rumme ka vist vähemalt 2 sorti väljast vaadates, vb sees küll sama jama mõlemil. Ja ega see Novo polegi eriti kõva pidurdama...
Milleks seda rummu üldse vaja, pakkusid siin veidi aega tagasi Husqvarnat sõitmiseks, sellele siis doonorelundiks? Mis selle meesteka rummul siis viga on? Kui pikemalt lugejaid väsitad, siis ehk keegi tüdineb ära ja annab rummu!? Eestis ilmselt on Novo rumme kõige rohkem ksf! Valdol aga ta on äärmiselt hõivatud inimene, antud eluperioodil eriti ja tal pole isegi nii palju aega, et Sulle vastu hämada nagu mina...
Vasta
#4

Küll neid rummupakkujaid juba oleks, aga ei saa ju pakkuda-pole telefoni numbrit kuhu pakkuda... Aga seda ei saa ju jätta, sest mine tea, äkki keegi helistab pärast ja kes teab mis siis saab! Ei kindlam on ikka nii, et las kirjutavad privasse, sest siis võib ju võtta mõtlemisaega ja vastata näiteks kuu, kahe või poole aasta pärast, sest ega selle rummuga siis nii kiire ka pole...Ausalt öelda mul on see rumm olemas ja kirjutasin Sulle sellest privasse ka, aga mina olen ka ettevaatlik ega jätnud oma telefoni numbrit ja nüüd ma loodangi, et umbes nädala pärast märkad sa minu kirja ja teise nädala pärast vastad, pärast kolmandat nädalat juhtun mina oma postkasti vaatama ja neljandal nädalal kirjutan vastuse, aga ega ma siis ka veel oma telefoni numbrit ei jäta... Ehk siis lühidalt, jõuludeks on lootus ratas sõitma saada,ainult mis aastal...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne