Starter
#1

Kas keegi tunneb ära piltidel oleva starteri?
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=2593302
Üks nihiku mõõt on tsentreeriva korpuseosa läbimõõt, teine poldiaukude tsentrite vahe. Aparaat käib elektriga ergutades ringi, pendiks on korras. Mina teda ei vaja, huvi korral PS.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

Kuhu kõik spetsialistid on peitunud? Sellest, et huvilisi napib saan ma aru küll aga et siin tarkedest puudu oleks ei usu ma peale maksteski Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

(10-06-2014, 15:42 PM)Marko Kirjutas:  Kuhu kõik spetsialistid on peitunud? Sellest, et huvilisi napib saan ma aru küll aga et siin tarkedest puudu oleks ei usu ma peale maksteski Smile

No ühe pildi võiksid taguotsast ka teha..... väga raske on arvata. Mingi vanem Mosse järsku.
Vasta
#4

Panin pepupildid ka üles, ehk läheb lihtsamaks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

Kas MITTE KEEGI ei oska isegi arvata?

Privas tulnud küsimustele vastan, et nuudid on sirged ja pöörleb pendiksi poolt vaadates päripäeva.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

Toomas on tegelikult vastuse juba andnud. Tegemist on tõepoolest Moškvitši starteriga. Vähemalt päritolu poolest. Kasutati sellist mudelitel 400 ja 401 (võib-olla ka hilisematel). Sama starter leidis rakendust ka invakärudel (alates IZ mootoriga 350 cm3 versioonist). Virtuaalse Vanatehnikamuuseumi lehelt leiab pildi, kus mootorit selle nurga all pildistatud, et starter näha. Korpusel peaks olema kirjas, kus valmistatud, GOST ja muud tarvilikud andmed. Hoob starteri kontaktide juures on trossi jaoks. Invakäru käivitamiseks tuleb trossiga tõmmata kontaktid kokku. Võrdlesin oma invakäru starteriga ning isegi kinnituskorpuse tehaseväline (pärast valu) tehtud sisselõige on samal kohal. Seega võib see sobida invakärule. Ksf! oldmoped abiga sain mõned aastad tagasi oma katkise korpusega starteri korda, kuid huviliste puudumisel võin selle riiulile tagavaraks seisma panna.
Vasta
#7

Ja mis selline vidin maksta võiks? Minu mõte tiirutab kusagil 40 euro juures, kas on väga metsa? Kuulutuse panekul peaks midagi kirjutama, lihtsalt "kokkuleppel" on ikka suht tobe.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Mina arvan, et see ei ole ülepaisutatud hind töötava starteri eest. Ise ma nii palju selle eest paraku ei maksaks, kuna nii vajalik see hetkel ei ole. Sõidan oma invakäruga väga harva ning usun, et küllap peab olemasolev starter oldmopedilt saadud doonori abil vastu. Pealegi ei ole ikka veel selge, kas tegemist on 6v või 12v pingega starteriga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne