Vajan abi ratta korda tegemisel
#1

Sooviks teada saada mis rattaga on tegemist ning kui suured veljed sellel on.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Võiks keegi ju veri-värsket kaasfoorumlast aidata, midagi vastata ja kasta?! Mina kahjuks ise ei tea sellistest jalgratastest suurt midagi. veljed võiksid olla detailide mõõte võrreldes 24", palju see mm-tes teeb, ei oska peast kosta ja otsida ei viitsi hetkel, vb on ikkagi hoopis väikesed, 20" veljed. Mõõda mingi cm mõõt umbkaudu, siis saab sotti ja ehk liituvad teemaga inimesed, kes sellistest jalgratastest ka midagi mõistavad ja teavad.
Edu jalgratta alases töös! Cool
Vasta
#3

Lisan paar pilti veel ehk on abiks. Tänud vastuse eest kass. Mõõdan kui aega saan.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#4

Pakun Saljut ja 26 tolli, tegelikult olen üsna kindel.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

No näed, mehed teavad küll, 1990. aasta Saljut. Aga mina näiteks ei ole eriti milleski kindel, seepärast loen, mida teised kirjutavad ja arvavad
http://velo.clubbers.ee/foorum/viewtopic...=5&t=38463
Vasta
#6

Tänud kõigile vastuste ja aja eest. Kui putitama hakkan lisan pilte teile.Smile
Vasta
#7

Midagi siin ei klapi. Just leidsin kuurialt ereliukasel olnud rehvi, see sobis kaasaegsele 26 tollisele rattale peale. Kas saaksid korra mõõdulindiga keldris käia?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Nagu ära kadunud ksf! Oldmoped kirjutas, rattad olid alguses 533 mm ja lõpus 507 mm rehvile, juba nende mm vahe on ca 1" ja lihtviisi jagades ei tule sealt mingit 24 välja, samuti on 26" rattaid ikka mitme erineva mm mõõduga, 28" ka ja üldse on see rehvi-tolli mõõdumaa üks keeruline teema (seda siis minu jaoks Toungue)
Vasta
#9

Minu mälu sisaldab järgmisi andmeid: kokkupandav 20" Ereliukas ja Saljut 26" Minsk, Ukraina ja Turist 28"
Kui kellelgi oleks võimalik midagi mõõta ja siia kirjutada saaks vast seda segadust natuke klaarida. Endal kahjuks ühtegi nõukaaegset järgi pole, kõik laiali jagatud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#10

Siis tee mälule restart ja lae uute konkreetsete andmetega. Lisaks on mul andmeid, et just leidsid kuuri alt Ereliukase rehvi. Kas sinna midagi peale "Ereliukase rehv" ka kirjutatud on?
Vasta
#11

Võtsin oma käekestega Ereliukase alt ära. Lugeda kahjuks ei saa, sai ühe külalise katkiläinud rehvi asemele pandud, nende andmete saamine lähiajal ei ole võimalik.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

Saljut-C , 24 tolliste ratastega. Ratta mõõt sama mis Ereljukasel. Tartus avaturu rattapoes sellised pealiskummid olemas. Tuleb küsida saljut`i kumme. Maksavad 9 eur tükk.Sisekumm 4-5 eur tükk. Seal on üldse palju juppe vene ratastele ja hinnad suht head. Oranzi värvi saad K-rautast ,seal hea valik Prof sarjas spray värve,millel head pihustid peal ,mis ei "sülita". Selle rattal on tvaliselt keskjooks läbi.
Alles lõpetasin sellise taastamise. http://album.ee/node/28773677/50327399 nüüd vurab õnneliku omaniku käes ringi.
Vasta
#13

Tänu abi eest lemmutabeli. Kui Pärnust rehve ei leia pean Tartut külastama Big Grin. Mul sadul ka puudu nagu pildil näha. Äkki kellegil on üle?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne