Erialased (ja muud huvitavad) ajakirjad
#1

Kindlasti te, rahvas teate seda,et pea iga vädal viiakse R-kioskitest müümata jäänud ajakirju hävitamisele.Tekkis mõte,et ku juhuslikult on kellelgi mõni tuttav tolles paberihundis - asub too vist Maaardus -, osta temaatilisi ajakirju nt. V8,Hot Rod,Custom jne.,kasvõi poole hinnaga (nagunii lähevad purustamisele)!Wink
Vasta
#2

Väga põnev mõte muidugi, kui teostuks kah. Põhjanaabrite \"Mobilisti\" ja \"Retro\" oleks kah asjalik lugemine vanema tehnika vallast ning näit. Rootsi \"Bilsport\" autoharrastusest vähe üldisemalt. Eriti nendes Soome lehtedes palju praktilisi nippe ja näpunäiteid.
Terv. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#3

väga kahtlane et selline asi läbi läheb. see oleks ju otsene põnts rkioski läbimüügile.
muidu v8 magazine\'i ja soomekeelset tm\'i loeks küll kui raatsiks.
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: IIIFFFAR
Väga põnev mõte muidugi, kui teostuks kah. Põhjanaabrite \"Mobilisti\" ja \"Retro\" oleks kah asjalik lugemine vanema tehnika vallast ning näit. Rootsi \"Bilsport\" autoharrastusest vähe üldisemalt. Eriti nendes Soome lehtedes palju praktilisi nippe ja näpunäiteid.
Terv. Ivar
Mobilisti ja Bilsport meie putkades?!:o Mina siis olen ainult valedes putkades olnud - pole nagu sellist kraami silma hakanud!Kus olid ja palju maksid?
Vasta
#5

Ega ma nüid päris kindel kah põle, Bilsporti oleks nigu kuskil näind ja V8 ka. Ise viimased aastad töllerdand ringi nii Soomes kui Eestis ja need kurami putkad ju kõik nii ühte nägu...:keersilm
Terv. Ivar

Ps. Kusagil suuremates võib-olla on. Näit. Helsinkis suutsin mina Guitar Worldi \"Acoustic\" lehe tuvastada aint ühes putkas kesklinnas, sääl Makasiiniterminali lähedal platsi ääres. Ei olnd sealgi isegi suurtes poodides kõike saadaval.

loll on loll olla.
Vasta
#6

nagu pealtnägijast paistis, võetakse kõik paberihunti määratud ajalehed, ajakirjad arvele. Seega oleks isegi tutvus mõne kioskööriga vist asjatu. Võin ka eksida, kuna inimesed on nutikad. Võibolla kellegi tuttav töötab R-kioskis või Prismas, või mõnes muus rikkaliku ajakirjandusletiga äris ja saab uurida asja. Tavaliselt küsija suupihta ei lööda (lüüakse silma alla) ja alati võib ka lihtsalt ei öelda.Toungue
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: robi
nagu pealtnägijast paistis, võetakse kõik paberihunti määratud ajalehed, ajakirjad arvele. Seega oleks isegi tutvus mõne kioskööriga vist asjatu. Võin ka eksida, kuna inimesed on nutikad. Võibolla kellegi tuttav töötab R-kioskis või Prismas, või mõnes muus rikkaliku ajakirjandusletiga äris ja saab uurida asja. Tavaliselt küsija suupihta ei lööda (lüüakse silma alla) ja alati võib ka lihtsalt ei öelda.Toungue
Tutvus kioskööriga päris mõteteu pole - aastaid tagasi sain tänu ühele neidisele V8-t pea tasuta (noh,ku väike shokolaadike või veinike välja arvata :lol):eureka
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne