iz jupiter 3 ''kavnoo'' projekt
#1

Ühesõnaga kuna tehnikat on nii palju kogunenud, siis hakkavad mõned jupid jalgu jääma( lõigutud prikad, retsida saanud raamid, rattad.). Plaan on siis teha yhe jup 3 raamile ks külgkroviga ratas, mis koosneb silma riivatest asjadest. Ainuke korralik asi mis peale tuleb on mootor. Kylgkorvivann tuleb puidust naguKihnu-Virvel ja millega on hea jaanipäeval neidusid yles korjata. Masin tuleb niisama sõiduks metsas ja kodusteks vedmistöödeks. Paar pilti lisan ka.
Vasta
#2

Pilti mina ei näe! Peaks mul olema 2 vene rehvi 18" ja vist üks lohv ka, üks peaks olema kasutamata ja teine viisakas. Aga reageerisin ülsekutsle ainult suurest rahahimust, sooviks 40.-, asuvad Türil.
Vasta
#3

(10-07-2014, 13:45 PM)kass Kirjutas:  Pilti mina ei näe! Peaks mul olema 2 vene rehvi 18" ja vist üks lohv ka, üks peaks olema kasutamata ja teine viisakas. Aga reageerisin ülsekutsle ainult suurest rahahimust, sooviks 40.-, asuvad Türil.
Eks kassid pidid jah põikpäised olema ja ainult iseendale mõtlema- sellest ka suur rahahimu Big Grin. Ei tea kas rekkatäis palderjani muudaks asja Rolleyes? eks proovin pildiga edasi jamada- tänud, et teavitasid
Vasta
#4

(10-07-2014, 11:35 AM)b-902 Kirjutas:  ...
pilti on näha?

Esmalt tee pilt kohe kordades väiksemaks (nt 800x600 või 1024x768) ja kliki pildi all olevale kirjale "Pildi Originaalsuurus" ja sealt võta pildi postitamiseks link (läbi [img] bloki).
Vasta
#5
Photo 

[Pilt: large_28820113_ES8w.jpg]

(10-07-2014, 17:35 PM)Illimar Kirjutas:  
(10-07-2014, 11:35 AM)b-902 Kirjutas:  ...
pilti on näha?

Esmalt tee pilt kohe kordades väiksemaks (nt 800x600 või 1024x768) ja kliki pildi all olevale kirjale "Pildi Originaalsuurus" ja sealt võta pildi postitamiseks link (läbi [img] bloki).
Tänud, sain hakkama Smile
Vasta
#6

Tuleb üks Valgevene-Ukrainapärane asi. Iz platekorviga oli ainus asi, mis liivasel külatänaval võimeline liikuma oli kui peal paar niidumeest ja käsivikatid. Ja ummes peaga polnud võimalik end surnuks sõita.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne