QUAD: Apex Pro MXR100 / MX: Suzuki RM85L ja RM250 ... nokitsen palju
Vägev värk! Cool
Vasta
jah, töö tuntud headuses, nagu ikka.
aga eraldi kiidan selle nokisemise video eest. väga lahe.
Vasta
(09-06-2018, 06:36 AM)overspeed Kirjutas: Valmis nad on. Kui tagasi töös, eks siis ole näha, kuidas nokitsemine ka välja tuli:

Hetkel toimivad kenasti lekkevabalt ja alarmideta.

Katus maha

Katus peale
Arrogance diminishes wisdom ! 
Tean üht väga head pottseppa: http://www.tulepesa.ee
Vasta
(14-05-2018, 16:29 PM)motamees Kirjutas:
(14-05-2018, 15:47 PM)Envir Kirjutas: ... mis tähendab "panin pingis rullikusse"?...

Treis rihmarullikusse laagripesa ja lukustusrõnga soone ja pani laagri sisse. Puuri(tsentri) pukiga  on väga lihtne laager sisse kruttida. Kui kasutada veel vastavat rakist, siis ei lase laagril ka poolviltu avasse minna.

Väga tänan selle töövõtte eest!

Siit leitud idee järgi kasutasin treipinki montaazilauana ühe pisut suurema reduktori koostamisel. Tegemist oli reduktoriga, mis jagab sissetuleva pöörlemise kolmeks. Superluks oli suportite abil reduktor õigesse asendisse panna, vajadusel tugi padrunisse ja tsentripukiga teiselt poolt suruda või vastupidi. Tegemist oli reduktoriga, mille võllid on lollaka 40 kraadi all, piisavalt raske ka, et pressi all majandada ja tornimajandust sättida. Reduktorit reguleeritakse õhukeste vaherõngaste abil ning reguleeringu muutmiseks tuleb kogu sisu välja võtta. Kuskil põlve otsas toksides või isegi pressi all olnuks raske täpsust ning puhtust hoida. Treipingis nagu miilenki - hea valguse käes kokku-lahku nagu parasjagu vaja. Pmst isegi mittetöötaval treipingil on olemas montaazilaua väärtus Smile
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne