tsikli raam, millega tegu (NSU 201 K, 1929)
#1
Müüdi siin ostas sellist asja
http://i60.tinypic.com/wuro2d.jpg
http://www.osta.ee/tsikli-raam-50806383.html
Küsin nüüd asjatundjate käest (ksf! Habu jne..), et millega tegu ja milleks sellist asja vaja (saab kasutada?)
Ise mõtlen, et saaks vahva lilleampli rakise. Mootori asemele saaks panna pange astilbedega, paagi (nii palju kui seda alles on jäänud) võiks pealt lahti lõigata ja kahele poole panna hostad üle ääre rippuma!?
Või mõtlen järjekordselt üle? Rolleyes
Ja kas Riga D8 mootor sobiks sinna raami istutada, ise oleks valmis kas-või Tartusse kusagile kardipoodi minema, et vajalikke juppe juurde osta!
Palun targemate kommentaare!
Vasta
#2
Halva inimesena pean ütlema, et loomulikult mõtled üle.
Kardipoest sellele juppe ei saa.
Võrri mootori paigaldus on võimalik, mis seal keerulist saab olla, samas ma jätaksin originaali. Ilmselt on ostja targem, lillrpoti või võrriraami eest kaks sotti reeglina ei maksta.
Marko @ kunagi ammuuu pani Pobedale Volga mootori
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3
Oli selline palve Toungue
(27-07-2014, 23:48 PM)kass Kirjutas: Palun targemate kommentaare!

Aga pole hullu, siin on iga vastus kulla hinda väärt, ega keegi naljalt midagi vastama ei kipu, arusaadav, kibe heinaaeg, siis tuleb rapsilõikus ja kartulivõtt, kohe peale selle ka lumelükkamine ja jääsoolamine kukil, kus sa saad aega miskit kirjutada. Ehk "nagu targemad" on (siiski) kirjutanud - pole aega igasugu lolluste kirjutamiseks raisata!
Kuid kurbusega pean tõdema, et ilmselt pole ostja näol ka tegu "targemaga", muidugi on ka mind vahel lohutatud väitega, et alati on keegi kusagil veel rumalam. Aga ma ei ole ka nii tark, et oskaks arvata, kas see ikka nii on!?
OOtame siiski spetsialistide arvamust, ksf! Habu, ostlejad sb, ratas111 jne!
Vasta
#4
(27-07-2014, 23:48 PM)kass Kirjutas: Müüdi siin ostas sellist asja
http://www.osta.ee/tsikli-raam-50806383.html
Küsin nüüd asjatundjate käest (ksf! Habu jne..), et millega tegu ja milleks sellist asja vaja (saab kasutada?)
Ise mõtlen, et saaks vahva lilleampli rakise. Mootori asemele saaks panna pange astilbedega, paagi (nii palju kui seda alles on jäänud) võiks pealt lahti lõigata ja kahele poole panna hostad üle ääre rippuma!?
Või mõtlen järjekordselt üle? Rolleyes
Ja kas Riga D8 mootor sobiks sinna raami istutada, ise oleks valmis kas-või Tartusse kusagile kardipoodi minema, et vajalikke juppe juurde osta!
Palun targemate kommentaare!

Pole just kõikse teadjam, aga asja ikka tunnen ja kirjutan lihtsalt inimese lohutamiseks. Pealegi jäi väike paus heinatöö ja rapsilõikuse vahele, sool ja küttepuud on ka varutud.

Lilledega läheb vähe kalliks see projekt. Lihtsam oleks, kui leiad ühe fiboploki aluseks, sinna raam peale (asend ja orientatsioon vali ise) ja aiaskulptuur missugune. Eurode ülejäägi korral võid mõned ronitaimed ka lisada (näiteks kassitapp)

D-8 ei istu sinna hästi vahele, paremini sobitub Sõpruseks kutsutud jõuallikas (Tartusse ei pea sõitma, saab ka Pärnust või selle ümbrusest). Viimane on ka tunduvalt tervislikum ja looduse sõbralikum, saad kõvasti füüsilist ja vaimset treeningut teha, heitgaase tuleb ka harvem, kui üldse tuleb. Paagi probleem laheneb sõpruse korral lihtsalt, sellel ju oma paagike kaasas, aukliku originaali võid lihtsalt uuele ringile saata, jääb ohtlik lõikumine ka ära.
Kõik, mis liigub, see ka kulub.
Vasta
#5
Kassi tapp on muidugi kaunis julm nali, aga mehena, kellest "alati on veel rumalam kusagil", oskan ka asjalikud ivad rämpspostituse seest välja lugeda. Tõesti, ainult teoreetikuna, nagu ma olen, ei oleks tulnud pähegi, et bensiinipaaki ju ei tohi mingil juhul hakata lihtviisil tulega lahti lõikama, bensiiniaurud plahvatavad kindlasti. Vesilõikus?
Fiboplokk. Selle teemaga olen kursis, fibo 185 x 490 x 300 maksab Türi Espakis ca 3.35 või oli lausa 3.70? Mul on niigi 5 plokki puudu. Sad Kas keegi teab, kus saaks Tartust või Pärnust odavalt (st tasuta) 5 fibo plokki? Ja kas Columbia plokk 240 x 190 x 190 (1.22 €/tk) sobiks asenduseks?
Veel on küsimus, kui D-8 mootor sinna raami ei istu (ei mahu?), siis kas Riga D-6 mootor mahuks? Kas kellelgi on Riga D-6 mootori mõõte? Või 2 Riga D-4 mootorit (üks jääks ilmselt lahjaks, isegi Riga D-8 mootor pole eriline püss, ja nagu aru saan, siis Riga D-4 mootor on veel poole lahjem? Kas keegi teab Riga D-4 mootori võimsust? Võib olla hobujõududes, teisendan ise fattidesse, kooliharidust on ja pea üldiselt jagab hästi, korrutamisest rääkimata. Cool
Küsimusi on palju...veel huvitab, kes on ostlejad sb, ratas111, oscar- ja arcturB-d... kuidas sobiks tuust kollaseid (on keldris olemas oranži värvi mootorsaag, kas on sõbralik, seda ei oska öelda, ostetud koos eramu ja köögimööbliga hulga aastaid tagasi, kas keegi teab oranži värvi mootorsae andmeid (mõõdud ja kiirus)) kanaperseid tagahargi vahele rippuma ja kas salapärane Virtsu-Tom ja päkapikud on tõesti olemas nagu arvab nii mõnigi lgp. Ksf! ? Rolleyes
Vasta
#6
Siin on ainult kvaliteetjutt, mitte ühtegi rämpspostitust!
Oranzi sae mõõdud võin hankida, loomulikult juhul kui hinnas kokkuleppele saame. Või panen mõõdulindi kõrvale ja teen ühe lisapildi, see on tasuta.
Fibo leiab ka, vana segu toksid ise maha.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7
Oh isshand anna kannatust! Kaua see,,,,eee,,,soojalaine veel kestab?
Tervitab Veteran.
Vasta
#8
See peaks Munzoojeri raam olema.
Vasta
#9
(28-07-2014, 11:59 AM)Marko Kirjutas: Siin on ainult kvaliteetjutt, mitte ühtegi rämpspostitust!
Oranzi sae mõõdud võin hankida, loomulikult juhul kui hinnas kokkuleppele saame. Või panen mõõdulindi kõrvale ja teen ühe lisapildi, see on tasuta.
Fibo leiab ka, vana segu toksid ise maha.

Senini nädala asjalikuim postitus! Cool
Segu pole probleem! Kas Smartpostiga saad fibo saata? Vaja oleks 5 tk!
Sae mõõtude ja andmete kohalt tänan ette, ja äkki saaks rohelise sae omad ka, mul on kilekotiga mingid rohelise sae tükid ka olemas. Ma maksaks mulgi hinna, rohkem ei täiks kuidagi, projekt läheks liiga kalliks Sad
Kas truspa kett sobiks sellele raamile, kui sobiks 2 Riga D-4 mootorit (ega lühikeseks ja nõrgaks ei jää?) Üsna änks oleks 2 Riga D-4 mootoriga, paneks nagu Moto-kutsil ristipidi ja nurgeti, siis peaks ju mahtuma? Rolleyes
Tsikli raam tundub üsna roostetenud olema. Sad Mida asjatundjad arvavad, kas oleks mõttekas teha üle mingi roostesurmaga (puvhanooliga?), mis muudaks rooste tagasi metalliks või piisab, kui lasta raam koprofleksi täis ja tugevnduseks veel metallikvärviga üle värvida? Kas mingit värvi/tooni metallikvärv on tugevam kui mõni teine? Milline on kõige tugevam, kas keegi annaks RAL-koodi?
Aitäh!
Vasta
#10
Türi paide villandi,äkki on Türil mingi vestival või folk käimas?Või on ainult kuuma Laine?Küsimusi oli muidugi palju ja väge elulise tähtsusega,oskaks ainult vastata.
Vasta
#11
Õnnitlen.
Vaata, mis tegudeni jätkuv kuumalaine on inimesed (kass) viinud. Küllap teadis ise päris täpselt mida ostis (loe: sai võileiva hinna eest). Varsti selgub, et tal juba paar aastat tagasi saltseri ja tinaga paigatud paak ka olemas, mootor ja magneeto ootavad ahju otsas, et raami vahele saada.
Ainult rihm võib osutuda ületamatuks takistuseks, kui just ei ole mõnda tuttavad seakasvatajat.
Kõik, mis liigub, see ka kulub.
Vasta
#12
just äsja vähe aja eest telekas räägiti, et kuumus pidavat koduloomadele kehvasti mõjuma. eriti kassidele, sest need sindrinahad ei tahtvat vabatahtlikult juua.
hmm, mina teadsin seiemaani, et meite kassike ikke hüvast veintsist lugu peab ja väljanäituste aegu suisa humalavett ise vaaritab. a nüid näikse lugu paha olevat. kas on kiisukesel kuumarabandus või siis vastupidi hoopis ennetava meetmena kangestatud vett liiga palju keelekasteks kasutand.
no igatahes on kõik kassid visad ja üheksa eluga ja pealegi pidi kuum üle ka minema.

a mudu on sedasi, et fibosid on, igasugu muid kiva ka, isegi puhast paekivi leian (sellest võib proovida seapekki teha). kuda on, kui äkitse panen smartposti või mõnesse muusse teleporteerivasse kappi neid veidi?

ja mis mootoritesse puutub, siis d4 või d8 asjadest on oluliselt nooblimad näituseks r4 või r6 või ehk lausa v8 koned. ja kui raami veidi suuremaks venitada, siis peaks ka r8 või ehk suisa w16 sinna mahtuma.
kui siis veel oranshid jorjenid pakiraamile paned, siis on ikke üle küla riistapuu igatahes.
Vasta
#13
Teemasse ka.Ise pole küll teab-mis asjatundja aga vastata tahaks ikka.Nagu pilti raamist nägin ,oli kohe selge ,millega tegemist on.See on teada-tuntud vana Soome firma :Kari Munne: toodang.Bensupaagi järgi tundsin ära.Ise olen selle firma suur austaja ja fänn.Kahju et omal just raha otsa sai,muidu oleks üle pakkunud ja umbes kolme kuu pärast võinuks rahvas näha värskelt restoreeritud masinat.Neil on muidugi oma kodulehekülg ka,kui ei usu vaadake sealt! Nüüd pean kahjuks lõpetama ,sest arvuti radikas läheb kohe keema...
Vasta
#14
(28-07-2014, 17:54 PM)Sidorov Kirjutas: See on teada-tuntud vana Soome firma :Kari Munne: toodang.

See Kari Munne on Soomes tuntud kokk ja sellisel juhul peaks raam olema taignast. Mida ta muidugi ei ole. Või kui on, siis on see piparkoogitaigen.
Vasta
#15
(27-07-2014, 23:48 PM)kass Kirjutas: Mootori asemele saaks panna pange astilbedega, paagi (nii palju kui seda alles on jäänud) võiks pealt lahti lõigata ja kahele poole panna hostad üle ääre rippuma!?

Mis astilbed, mis hostad, hoia-ja-keela! Nii vana, nii väärtuslik, nii kallis asi võiks ikka jääda selleks, milleks ta on ette nähtud! Piltidelt on ju selgelt näha, et tagaporilaual kasvab sammal. See ei ole seal ju juhuslikult! Mõni mees võõpab muidugi ka oma mosse metallikvärviga üle, et ikka ajaga kaasas käia ning ei hooli ka täiskomplekssest tsikliraamist botaaniliste vabrikulisadega.
Aga noh, mis siin enam – raam on läinud, koos kõigega, nüüd võid oma hostad pista kuhu tahad, no näiteks seesama Riga 4 raam kõlab sobivalt. Või mõni 96-käiguline šanghai maastikuratas näiteks. Usun, et neid viimaseid Türi kaubandusvõrgus ikka liigub (Krossi Äri vms.)? Ja kui ei, siis Võhmast ikka saab, nii olen aru saanud.
Vasta
#16
Ema anna padruneid ....

Dad.
Vasta
#17
Võhmast saab püssi kah.Või kahuri,või...
Vasta
#18
Võiks vist olla 1922 NSU 350 ? :
[Pilt: DA1011-117529_1.jpg]
Suur Kombinaator
http://www.tsiklitall.ee
Vasta
#19
(29-07-2014, 00:48 AM)Ostap Bender Kirjutas: Võiks vist olla 1922 NSU 350 ? :

Ma väga palun – ära solgi teemat!
Vasta
#20
Suvi; kuum; hapukurgid ... kasvavad peaaegu ise ja peaaegu, et peenra peal. Ja targad pead on juba arvamust avaldanud, kuigi vist mitte päris SEE oodatud sihtgrupp. Isegi teema solkija on juba jõudnud kirjutada.
Aga samal ajal valmib kuskil kodumaa pinnal ühes salajases garaažis järgmine masin. Midagi sellist:
PS Nüüd saab veel pikalt arutada teemal, kuhu kadus auto [3:30] Toungue
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne