American Graffiti
#1

Kas äkki on kellegi müüa või laenata seda filmi?
Kusagil hõigati kunagi maha, et tuleks küsida paremini varustatud laenutustest, siiamaani on mind vahitud nagu idiooti :mad:
Eriti tase oleks, kui saaks kusagilt ka filmi järje Smile .
Vasta
#2

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2740

Sama teema Smile ???

Mul oli AG linti võetud, aga siis suutis mu koer selle kasseti ära süüa. Hea film maitses vist hästi :duh

Kindlasti kellegil on see olemas. Tegemist on siiski üsna levinud teosega.
Vasta
#3

Sama teema jah.
Lood on samad nagu Wild One\'iga, mida Kullo Kabonen mõni aasta tagasi TM-is ka parimatest videolaenutustest soovitas otsida. Vähemalt Tartus pole aga sellest keegi midagi kuulnud.
Vasta
#4

Kui sul on püsiühendus siis saab ka ju nettist tõmmata.
Vasta
#5

Kuskohas Sa American Graffitit üleval nägid?
Vasta
#6

Täna just vaatasin Kazaas oli täiesti olemas täis pikk film mingi 770mb.
Vasta
#7

Kazaas???
Mis asjana sa teda siis otsisid, ma olen otsinud, aga pole siiamaani õnnestunud leida... Sad
Vasta
#8

Kirjutasin nime sisse ja sealt ta tuli.
Vasta
#9

btw, mul on see film kassetil Smile jubekift film, pole ammu vaadant aga kungi sai telekast lindistatud, egas ta kõige parema kvaliteedige pole aga saab vaadata nagu
Vasta
#10

Selline asi et lugesin et selline film nagu Easy Rider pidi olema ka taoline film. Kas keegi osakb seda kommenteerida??? ja see on kazaas täitsa olemas mingi 10 kasutajal, kas tasub seda tõmmata???:???
Vasta
#11

Selline asi et lugesin et selline film nagu Easy Rider pidi olema ka taoline film. Kas keegi osakb seda kommenteerida??? ja see on kazaas täitsa olemas mingi 10 kasutajal, kas tasub seda tõmmata???:???
Vasta
#12

Easy Rider on selline hipi-vaimust kantud pohhui-tõmm motikal-kulgemis film.
Kergelt kanepivinene, sõprusest ja mõistmatust maailmast.
Väga lahe kerges õlleuimas vaadata.
Mina küll soovitaks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne