Mõistusevastased manöövrid liikluses

misiganes kiirusega liikuv rida ilma vahele trügijateta on kiirem ja sujuvam kui koos trügijatega.
Vasta

Mina küll vana mees juba ja oman tehnikat piisavalt head ja paremat ,mis ka minu omad,näen liikluses selgelt ,kes on liisingu klounid. No tõesti see laenatud sulgedes pikendatud mees liikluses peapki ennast  kehtestama. Selgelt sai täna tunda kui Haapsalu  nastlgialt naastes musta nr. autol ,sulle peale keravad just pikendused. Ei mõista seda aju, minagi tulistan max. kiirusel.Sama hommikuti näiteks Raplast -TLN tööle tulles esindusliku autoga. Olen ka varem pakkunud võimalust ,kui miskit füüsises puudu jääb ,tulla lasnakasse T.Peetsi poksiklubisse. Ehk ei tõmble pärast liikluses võlakoormuse nimel.Tegelikult ka ettevõtete kirjadega autod on julmad ohtlike manöövrite autorid. Tänan. Klubiga ühendus privas. Väga huvitav oleks midugi teada  liiklus statistikutelt, missuguse omandivormi autodega enim liikluses pahuksisse minnakse.
Vasta

Eile Tartu poolt tulles nähtud vaatepilti, mis samuti tuju ei tõsta.

Swedi numbri ja järelkäruga vulva v70 sõidab tuntavalt aeglasemalt, kui lubatud. On küll ohutuled peale visanud ja veidi tee äärde tõmmanud, kuid selle peale, et vahepeal bussipeatuses väike hingetõmme teha ja enda taha kogunenud 30-40 plekist karpi mööda lasta, ei tulda. Tagantpool teevad kiiremad mehed napikaid möödasõite jällegi, aimamata et varsti on vaja kiirust tuntavalt maha võtta. Mis seda segadust veelgi soodustab, on üks liiklejate kast, kes mitte kunagi mitte kellestki mööda sõita ei julge või taha, pikivahet järgmistele selle manööveri ohutuks sooritamiseks samuti jätmata. Vot sellised tähelepanekud siis.
Vasta

Ülemäära aeglase sõidu haigust põdejate jaoks hakatakse uut ravimit kasutama: https://auto.geenius.ee/uudis/politsei-v...usdroonid/
Vasta

Võib-olla on Sm. Autojuht liialt vana ja karvane, hall pealekauba, et iizingukunnid ei näe Sinus ohtu poksiklubisse kutsumise näol Cool
Vasta

Eespool näidatud tõmbluku videost tekib küsimus, et kui igalpool parajad vahed sees, siis miks ei või enne takistust juba ära reastuda? Kuna sõitsin terve suve sisuliselt igal hommikul mööda Järvevana Mustamäe-Lasna suunal ja õhtul tagasi, pool sellest veel Tondi risti remondi ajal, siis sai täielikult villand nendest, kes ilusti esimesse ritta ära reastunud autodest kiiremini sõitmise eesmärgil teisest reast lõpuni tõmbavad ja siis seal ümber reastuma hakkavad ning sellega nullivad esimese rea kiiruse täielikult. Mõni tegi seda juba esimesse ära reastununa, sõitis siis teise, sealt sai 5 autot ettepoole ja siis reastus tagasi. Mul poleks olnud midagi selle vastu, kui asi oleks toimunud mõistuse piires ning mõlemad read oleks liikunud enam-vähem sarnaselt.
Vasta

Seal Järvevanal ongi probla selles, et ei ole tehtud tõmblukuvarianti, vaid vana hea ühe raja sumbumine. Oleks tõmblukk, liiguks mõlemad rajad suht sarnase kiirusega ja polekski mingit jama.
Vasta

(09-09-2018, 15:06 PM)t4rio Kirjutas:  Eespool näidatud tõmbluku videost tekib küsimus, et kui igalpool parajad vahed sees, siis miks ei või enne takistust juba ära reastuda? Kuna sõitsin terve suve sisuliselt igal hommikul mööda Järvevana Mustamäe-Lasna suunal ja õhtul tagasi, pool sellest veel Tondi risti remondi ajal, siis sai täielikult villand nendest, kes ilusti esimesse ritta ära reastunud autodest kiiremini sõitmise eesmärgil teisest reast lõpuni tõmbavad ja siis seal ümber reastuma hakkavad ning sellega nullivad esimese rea kiiruse täielikult. Mõni tegi seda juba esimesse ära reastununa, sõitis siis teise, sealt sai 5 autot ettepoole ja siis reastus tagasi. Mul poleks olnud midagi selle vastu, kui asi oleks toimunud mõistuse piires ning mõlemad read oleks liikunud enam-vähem sarnaselt.
Need lõpunitõmbaja üritavad veel ühest autost mööda saada aru saamata et see ei vii neid kiiremini sihtpunkti. Enamus varem load saanud ja liiklusõppe läbinud ei teagi misasi on see tõmblukk. Kas hakkaks iga 5 (10) a. tagant kui lube uuendame ehk teooriakoolitusel käima ja eksamit tegema kuna seadused muutuvad jooksvalt? Big Grin Imestan et selle peale pole veel tuldud - vaata mis lisakopikas riigikassasse siit tuleks.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(10-09-2018, 09:24 AM)Walter Kirjutas:  Enamus varem load saanud ja liiklusõppe läbinud ei teagi misasi on see tõmblukk.

Meie hulgas on juhte, kes said load ajal kui kiirusepiirang oli ainult linnas, maanteel mitte. Kas nemad tohivad 200ga Tartu poole lennata? Ega ikka ei tohi küll....
Uuendustega peab ennast kurssi viima. Ja pime vastusõdimine, nagu mõned teevad ise asja olemust tabamata, ei vii kuhugi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(10-09-2018, 09:24 AM)Walter Kirjutas:  - vaata mis lisakopikas riigikassasse siit tuleks.

Ära nüüd selliseid asju kõva häälega välja ütle - mõni broiler võib enne valimisi seda võtta, kui kodanikualgatust!
Vasta

esialgu võttis sõnatuks

https://menu.err.ee/861423/tallinnas-lii...-rulatajad
Vasta

Midagi uut. Tõukeratas pidi "jalakäia" olema ja nüüd rula äkki "jalgratas"
Vasta

Illustratsioon rulale liikluses:
https://www.youtube.com/watch?v=IFZBJ-CnO1c
Selles videos on enamus tänavatrikitajad, aga paar eespool promotud downhill-kamikazet on ka sees.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Täna üks noor poiss(või tüdruk) sõitis elektritraieliga üle Hendriksoni küüru, mis asub Tallinnas, kui honkomees veel ei tea. Huvitavaks tegi sõidu asjaolu, et ta kasutas kulgemiseks jalakäijate ja jalgratturite ala lahutavat kõrget kiviäärt, mis silma järgi oli nii poole meetri kõrgune ja mitte just ülemäära lai - 15cm ehk. Tubli oli, ei kukkunudki, vaid püsis ilusti tasakaalus. Kas ka lõpuni nii hästi läks, ei näinud, kuna liiklus kulges omasoodu.
Vasta

(16-09-2018, 19:59 PM)alfredo Kirjutas:  ... üle Hendriksoni küüru, mis asub Tallinnas, kui honkomees veel ei tea...
noki aga noki, mul pole tõesti Tallinna linnast suuremat aimu, Moskvat tunnen/tundsin paremini, ikkagi 5 aastat seal elatud aga needki teadmised on ligi 40 aastat vanad. Tartut ka peaaegu tunnen (nt Preimanni purret) aga viimase 15 aastaga on ka seal niipalju juurde ehitatud ja lammutatud, et ei ole enam kindel. Igatahes pealinna sõitu üritan igal võimalusel vältida, sõidan niikuinii linnas gps järgi, no nii umbes kord paari aasta jooksul ei õnnestu tööülesandeid kolleegide kaela veeretada ja tuleb see sõit ette võtta Sad
Vasta

Väga täpne:
https://www.facebook.com/100015584894303...182469608/
Vasta

Tsitaat: üle Hendriksoni küüru
Paide kummaski otsas on iidamast-aadamast kaks ringliiklust, mida kutsutakse elevandi ratasteks, üks Reopalus, teine Tallinna maanteel. Ega võõras peagi teadma, kui teed küsib, mida need rattad tähendavad. Ehitati ajal kui RSN TK esimees oli sm. Elevant. Või oli ta linnapea?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Ma pidin ka eile riista mängima. Viimasel ajal ajab närvi tallin-tartu peal vahele tügijad kes edasi enam sõita ei julge. Hoian korralikku pikkivahet kui ees on kari rekasid ja aeglasi sõidukeid ning ma ei viitsi mööda minna. Ja siis tuleb kari sõidumehi(riistasid) pressivad kõik senna ette ja jäävadki pidurdama ja kiirendama ning nägemist püsikiirus. 
Mõni vahele tuleb ok aga terve kari tuleb pressib siis viskab harja punaseks. Hoidsin siis mingit 10meetrist vahet, et vahele rohkem ei trügiks ennem kui teised ära lähevad aga üks sõidumees ikka ptessis vahele.
Ja siis tuli kuradike õlale ja ütles, et ära vahet sisse lase ja nii ma teda siis seal pressisin oma 5km. Eessõitvaga oli vahe mingi 5meetrit ja tagant hoidsin mina napp 5meetrit vahet et ta tagasi tulla ei saaks ja tunneks end siis hästi seal kuhu pressis end.
Tundus et tal oli seal vahel mõnna olla kord kiirendas siis pidurdas ja nii terve tee üritas kahe vahel kuidagi olla. 
On siis nii kiire, et ei suuda ära oodata kuni esimesed ära lähevad ja siis vahele tuleb? 
Neid olukordi on veel olnud, kord läksid mingid audid-bemarid ja üks jaguar(6tk) pressisid vahele kui ma ootasin möödasõidu võimalust. Ja siis molutasid jalus. Kui poleks peret peal olnud, siis oleks mitme maha magatud võimaluse korral näidanud neile kuidas möödasõitu tehakse kui nii kiire on...
Vasta

Mingi seltskond arvab ka,et möödasõitjat tuleb iga hinna eest takistada,ehk siis niiöelda võidu sõita.
Kulgen mina vana treilaautoga Türi Rapla vahel,T25 pära peal.Ees mingi Vectra.Kiirus 65-75km/h,nagu kummi otsas
oleks.Mul just selline vahemik,et viiendaga ei jõua ja neljandaga lõugab ja siis lappad neljanda ja viienda vahel.
Ootan siis pikemat sirget hea nähtavusega sest treila eriline püss just pole.Tekkis võimalus,saan siis kõrvale ja vanamees
vajutab juurde,sõidame niiviisi kõrvuti kuni pidingi loobuma sest eemalt tuleb auto vastu.
Mõtlesin,et kui veel võimalus tuleb ja sama kordub siis keeran lihtsalt julmalt peale.Keeras tõbras mingil hetkel kuskile ära 
ja sain normaalses tempos edasi kulgeda õnneks.Ei kujuta ette mis selliste inimeste peas toimub.
Vasta

(21-09-2018, 10:38 AM)Kivipurustaja Kirjutas:  Mingi seltskond arvab ka,et möödasõitjat tuleb iga hinna eest takistada,ehk siis niiöelda võidu sõita.
Kulgen mina vana treilaautoga Türi Rapla vahel,T25 pära peal.Ees mingi Vectra.Kiirus 65-75km/h,nagu kummi otsas
oleks.Mul just selline vahemik,et viiendaga ei jõua ja neljandaga lõugab ja siis lappad neljanda ja viienda vahel.
Ootan siis pikemat sirget hea nähtavusega sest treila eriline püss just pole.Tekkis võimalus,saan siis kõrvale ja vanamees
vajutab juurde,sõidame niiviisi kõrvuti kuni pidingi loobuma sest eemalt tuleb auto vastu.
Mõtlesin,et kui veel võimalus tuleb ja sama kordub siis keeran lihtsalt julmalt peale.Keeras tõbras mingil hetkel kuskile ära 
ja sain normaalses tempos edasi kulgeda õnneks.Ei kujuta ette mis selliste inimeste peas toimub.

Ei pruugi olla sihilik keberneerimine. Inimese peakuju on sihuke imelik, et just nimelt siis kui aeglaselt-sujuvalt mööda sõidad siis teine ei saa ise arugi, et sama pisitasapisi oma gaasijuurikat tallab ja sinuga kaasa kiirendab. 

Erijuht veel niipidi, et kui mööda hakkad sõitma siis ehmatusega avastab, et ossaraisk, nii võib parkimistrahvi saada ja kah pikemalt mõtlemata võtab piirkiiruse tagasi.

A veel kõikse hullemad on need, kes sirge peal lükkavad pealtsaja rauda küll, aga nii kui kurvilaadnegi toode paistab või kiiruskaamera, siis on kohe kiirus 70 peal. Ja kui siis jälle tükk sirget maad on mööda sõita siis seal lükatakse kiirus üles. Ilusa ilma meremehed, raisk. Kuival ajal ei ole Tallinn-Tartu trassil ühtegi siukest kurvi, kust sõiduauto 90-ga läbi ei painuta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne