Mõistusevastased manöövrid liikluses
(20-09-2017, 13:34 PM)v6sa Kirjutas: Ning kes on enne kuulnud, et värske asfalt võiks vihmaga libe olla.

Toungue

Mitte ainult värske. Nädal kuiva ilma ja esimene vihm peale põuda teeb ka vana asfaldi libedaks nagu liuvälja. Teisel päeval on olukord juba kontrolli all.
Aquila captas non muscas.
Vasta
Mul on nii vanad autod, et kaskot ei saa, seega ma ei oska öelda, kas see on hea või halb asi.
Kuid arvan, et kaskokindlustust ei hoia käigus mitte pohhuistidest juhid, vaid liisingut andvad pangad. Need ju arusaadavalt ei taha, et mõni pohhuist nende vara väärtust vähendaks. Ja seetõttu mina ei kujuta ette uute ja uuepoolsete autode soetamist-liiklemist ilma "vabatahtliku" kindlustuseta
Pohhuism võib siin osaliselt olla tagajärg: "raha olen niikuinii ära maksnud...".
Vasta
(20-09-2017, 15:42 PM)olevtoom Kirjutas: Mul on nii vanad autod, et kaskot ei saa, seega ma ei oska öelda, kas see on hea või halb asi.
Kuid arvan, et kaskokindlustust ei hoia käigus mitte pohhuistidest juhid, vaid liisingut andvad pangad. Need ju arusaadavalt ei taha, et mõni pohhuist nende vara väärtust vähendaks. Ja seetõttu mina ei kujuta ette uute ja uuepoolsete autode soetamist-liiklemist ilma "vabatahtliku" kindlustuseta
Pohhuism võib siin osaliselt olla tagajärg: "raha olen niikuinii ära maksnud...".

Selline kiusatus on meil ilmselt köigil et kui raha oled maksnud siis tahaks pruukida kah ...
Viimase auto ostsin neli aastat tagasi uuena [sellise keskmise käkki Chrysler 200s] kaskot ma
talle küll tegema ei hakanud arvestusega et kui juhtub siis juhtub Sad
Sama otsustasin garantiiga ,sevice intervall sellel autol lühike 10tkm ..
Iga service eest küsib söbralik müügiesindaja ca,400€ ,tahendab tänaseks oleks gareantii
mulle mingi 4000€ maksnud [läbisöit täna 110tkm]..
Tegelikkuses olen vahetanud pidureid 2korda geneka ,öli +filtred, joosu rehve köik
kokku max 1000€....
Kümne seki jooksul gaasi kolm korda pöhja vajutada oskan ise kah et service kiri kustudada Big Grin
Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
(19-09-2017, 16:36 PM)v6sa Kirjutas: ... Külgboks ARK platsi on päris lobe mulk. Reaalses elus saab nii pikka harva end suruda. Kui millegi üle arutleda, siis paralleelsuse ja kauguskriteeriumi üle äärekivist.
...

näide keerulisest parkimisest, käruga ja reaktsioonist sellele
Vasta
tulenevalt sellest teemast ja õnnetusest
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/li...d=79569736

tekis küsimus kas Teie teadsite, et uude liiklusseadusesse on eraldi sisse viidud ka robotliikur.
mida veel uut ja huvitavat sealt leiab ?
Vasta
Kas ainult mulle on viimasel ajal üha valusamalt silma hakanud, et suunatule näitamine on igavikku kaduv? Ma saan veel aru, et Kapa-Kohila taga sügaval seenemetsas manööverdades ei peeta vajalikuks rooliratta tagant seda pisikest kangikest/hoovakest otsima hakata, aga linnaliikluses - sõidu alustamisel, ristmikul manöövrit sooritades, ringristmikult väljudes jne jne.
Sõidad teise auto taga, too võtab äkki hoo maha ja hakkab sõiduraja ühest servast teise laveerima. Selge, et kavatseb kuhugi pöörata, aga kuhu? Ja siis äkki lihtsalt läheb! Sad
Ma ei saa aru, kas liiklusseaduses on mingi muudatus tehtud, mis minul on kahe silma vahele jäänud või puudub uuematel autodel see väike hoovake/kangike seal rooliratta taga?
Vasta
(16-10-2017, 00:07 AM)kr8nik Kirjutas: Kas ainult mulle on viimasel ajal üha valusamalt silma hakanud, et suunatule näitamine on igavikku kaduv? Ma saan veel aru, et Kapa-Kohila taga sügaval seenemetsas manööverdades ei peeta vajalikuks rooliratta tagant seda pisikest kangikest/hoovakest otsima hakata, aga linnaliikluses - sõidu alustamisel, ristmikul manöövrit sooritades, ringristmikult väljudes jne jne.
Sõidad teise auto taga, too võtab äkki hoo maha ja hakkab sõiduraja ühest servast teise laveerima. Selge, et kavatseb kuhugi pöörata, aga kuhu? Ja siis äkki lihtsalt läheb! Sad
Ma ei saa aru, kas liiklusseaduses on mingi muudatus tehtud, mis minul on kahe silma vahele jäänud või puudub uuematel autodel see väike hoovake/kangike seal rooliratta taga?

Igas riigis muidugi omad reeglid .Kui satuksid Svenssonisse ,siis arutaksid tükk aega mis puhul nn,suunda kasutatakse. Big Grin(Elust enesest)
PS.Ma ei räägi Tailandist ,ikka euroopast.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne