M: RIGA mopeed võrr sääreväristaja, töökorras, hästi hoitud
#1

   

   

   

   

   

   

Sääreväristaja kuulus kunagi mu vanaisale, kes sõitis sellega mõned korrad suve jooksul, kuid viimased 20-25 aastat on võrr seisnud kasutamata peast (kuivas ja kaitstud) garaazhis. Kaks aastat tagasi tegi naaberküla mees võrri uuesti sõidukorda. Seejärel sõitis võrriga mõned korrad tema poeg ning nostalgia mõttes tegin sellega ka ise paar lühikest tiiru mööda külavaheteed, kuid sealt alates on võrr taas ainult garaazhis seisnud. Minul paraku puudub vajalik motohuvi ning ehk leiab see hästi hoitud eksemplar mõne teise peremehe juures väärilisema kodu.

Väline seisukord selline, nagu piltidelt näha. Sõidukorras olek selline, et mõtlesin enne müüki panekut korra veel üle proovida. Jooksin sidur all võrri kõrval ning hüppasin hoo pealt sadulasse, lasin sidur lahti ning andsin gaasi, aga pärast mõningast törtsutamist jäi mootor seisma. Samas ega ma ei mäleta, kas pidi lisaks ka mingeid kraane keerama või nuppe vajutama ja kuna ma ise olen täielik motovõhik, sest parem ei näpi hiljuti töökorda tehtud ja sõidukorras olnud masinat. Fakt on see, et mingit tõsist viga tal olla ei saa, sest kaks suve tagasi veel sõitis ning vahepeal on ainult garaazhis seisnud.

Masin ise asub 63 km kaugusel Tallinnast ja 10 km kaugusel Loksast. Kuna mul endal transpordivõimalus puudub, siis peaks ostja saama kaubale ise järgi tulla (saan anda GPS koordinaadid või Google Maps asukoha).

Kaup on enampakkumisel, kõik pakkumised palun teha siia: http://www.osta.ee/riga-mopeed-vorr-saar...71580.html
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne