Opel Rekord C Coupe
#21

mina magasin ühe rekord coupe maha, seisis teine liisama tartu küljeall, vana tahtis saada 1K. dok olemas 69aasta, nüüd on kadunud. oli teine veel sprint variant. 1,9moto.



see oli vahepeal jälle müügis ...ja siis oli hind juba miski 15K kandis

OldSchool Rulez...Smile
Vasta
#22

ega ei tea kas see veel ja kus müügis on? Või teate kedagi kes sellist korralikku müüks?
Jäger oli ka oma oma vist 25k maha müünud.

rockandroll
Vasta
#23

Jägeri oma on ammu müüdud, augustis juba.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#24

jah ja tahan uut saada,sest igatsus tuli juba paar nädalat hiljem...

kas kuskilt saada hetkel?Big Grin
Vasta
#25

Aga püüa otsida ark- ist, ainult need recordi omanikud on oma autod registreerinud kindlasti teisel aadressil kui nad ise elavad.

Ja kui kellelgi on soov osta record c stangesid siis saab need minu käest 6500 EEK-i eest, koos kahe -73a. Ford Cortina-ga

rockandroll
Vasta
#26

Vaja siis kunde poolset liistu http://www.zone.ee/twistos/liist.JPG (valge joonega märgitud). samas võib pakkuda ka auto nurkades asetsevaid L kujulisi kroomliiste! Lisaks olen nõus ostma hea hinna eest ka kroom kirju, mis kere küljes ilutsevad (rekord, 1900 jne.) Või oskab keegi soovitada kohti kust neid otsima peaks!
Vasta
#27

Tervist !

Tunnen seda autot juba ammu Smile Tore et keretööde aeg käes, arenguid tehnika osas ei kommenteeri.

Kui märgitud valge joonega liist on see, mis katuse küljes siis aidata ei saa. Oma autol jätsin selle liistu teatud põhjustel keretööde ajaks külge . Nurgas asuvad L liistud olid ka minu omal kõikides nurkades muljutud, olen ka otsinud, ja mõned mille olen juhuse kaudu enda kätte saanud ei ole eriti paremad... Saksamaalt saab tellida - hind 20 euri esimese ja 25 euri tagumise tüki eest. komplekt tuleb juba päris kulukas. Kuna ise veel nii kaugele tegevusetuse tõttu jõudnud ei ole, pole ka välja mõelnud kuidas omal neid nurki vormistada. Esitiibadel kadusid tüübliaugud ära ja läheb lihtsalt värvi alla, samamoodi kapotiserv, kuigi tagaluugi liistud on terved tuleb ka need ilmselt mängust välja jätta ... eks elu näitab.

Aga see saksa said, kes netimüüki teeb ja neid L liiste pakub on : http://www.o-t-r.de/, sealt e-shop ja vasakult menüüst KAROSSERIE / DICHTUNGEN.

Edu !
Vasta
#28

üks kahe uksega rekord c sedaan asub Rapla lähedal ... auto on komplektne aga omaniku plaanidest hetkel info puudub ... tean , et suvel lootis saada autole dokumendid kuid minu teada see ei õnnestunud ... praegusel hetkel peaks auto vist niisama seisma ... Rolleyes
Vasta
#29

Tervitus!

Isegi ajan teatud liiste-embleeme taga ja kirjutan igasse maailma (foorumi) nurka. Saksamaalt tellmise peale pole veel läinud.
Kuulutus siin foorumiski üleval. Praegu siin-seal juba lootused olemas, aga esitiiva nurkadest pole veel kuulnud. Eneselgi tüübli augud kadunud, aga tahaksin ikkagi need ära istutada. Tagumistega on enamvähem - kinnitused katki, aga kõik on lahendatav. Samuti ajan taga ka opeli embleeme ja GS-embleeme. Võimaluse korral huvitun kõigist muudest kah.
Värskelt olen avastanud, et suunatuledega on väga kehvasti (just vasakpoolsetega). Ning ega esitule reflektorid ja tagumiste tulede klaasidki just hästi õnnestunud ole..
Seega, kui kellelgi infot - olen huvitet. Niisamu. Kui enesel peaks midagi üle jääma, annan teada.
Ja kaugel antud teema projekt ka on?
Smile


Andres.
Vasta
#30

mul on igasugu liiste terve hunnik, esituli ja märke ka olen neid aga huvi puudub, osa asju on juba emexisse läinud kuna keegi huvi ei näita, no mida te kurdate, aru ma ei saa
Vasta
#31

supp Kirjutas:mul on igasugu liiste terve hunnik, esituli ja märke ka olen neid aga huvi puudub, osa asju on juba emexisse läinud kuna keegi huvi ei näita, no mida te kurdate, aru ma ei saa
ka mulle kuluks igasuguseid liiste ära . Anna oma nr, lepime kokku ja viin kõik rekordi/commo osad ära Smile
Vasta
#32

kotlet Kirjutas:
supp Kirjutas:mul on igasugu liiste terve hunnik, esituli ja märke ka olen neid aga huvi puudub, osa asju on juba emexisse läinud kuna keegi huvi ei näita, no mida te kurdate, aru ma ei saa
ka mulle kuluks igasuguseid liiste ära . Anna oma nr, lepime kokku ja viin kõik rekordi/commo osad ära Smile

Spetsiaalselt sinule hangitud märgid seisavad juba määramatut aega minu käes.
Altkulmu.
Vasta
#33

Tsitaat:Ja kaugel antud teema projekt ka on?



Andres.

Teema algatasin 2002 aprill, päris selle foorumi algusaegadel... auto sai ka kohe lahti võetud - elu on üks paras keerukuju ja praegu on seis see, et auto on "keretöödes" - kõik vidinad auto kokku panemiseks on varutud. hädavajalik garaaz ehk valmib 2008 sügiseks. Seega ... projekt ei ole veel väga kaugel.

Esimene tuhin on mul ammu mõõdas, see Rekord mingi sportauto pole, sellest mingi nipiga sportautot ei tee ka - ilmselt panen oma auto suhteliselt originaalilähedaselt kokku ja loodan rõõmu tunda auto primitiivsest olekust / minekust...

NB !

Aga. Mul on ka ilmselt topelt mingi komplekt REKORD kirju enne `69 aasta autole, tagaluugi mootoritüübi tähised ka rekordile - vist oli 1900 ja L - annan vajajale kirjad ära täiesti tasuta - emexisse ei vii.

Oma 4 silindrilisele GS kriju ei paneks nagu ei pane ka oma 4 silindrilisele igapäevaliikurile AMG kirja... lihtsalt minu arvamus...
Vasta
#34

kotlet Kirjutas:
supp Kirjutas:mul on igasugu liiste terve hunnik, esituli ja märke ka olen neid aga huvi puudub, osa asju on juba emexisse läinud kuna keegi huvi ei näita, no mida te kurdate, aru ma ei saa
ka mulle kuluks igasuguseid liiste ära . Anna oma nr, lepime kokku ja viin kõik rekordi/commo osad ära Smile
Siis on küll kuri karjas - ma imestan , et mul selline asi ei ole meelde tulnud . Tuleks siis lähi ajal kokku saada.
Vasta
#35

mul terve hunnik, nimelt komplektne kere opel rekord D aastast 77, et sealt mõni jupp ei sobiks sulle??
Vasta
#36

üx diisel vana rekord (sedaan) peax veel seisma puhja lähedal...viimati kui käisin siis vana tahtis 2ooo.- saada...kere oli nii enam vähem..arvel kuid seisab sest mootor vajab kap.remonti(hõre)..lisax on tal üx vana mäda kere veel plus juppeWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne