Haagise valik
Viimasest vaatamisest koorus välja kasulik iva, et kui sõita ei oska, siis pane parem haagis sappa, ei keera vähemalt tõlda kohemaid peapeale. Heal juhul ainult kraavi sõit.
Vasta
Kumma valiksid:veduri või haagise Smile
https://www.facebook.com/134164841165/vi...283876166/
Vasta
(26-07-2017, 20:13 PM)alfredo Kirjutas: Viimasest vaatamisest koorus välja kasulik iva, et kui sõita ei oska, siis pane parem haagis sappa, ei keera vähemalt tõlda kohemaid peapeale. Heal juhul ainult kraavi sõit.

Ei ole asi teps mitte nii,omast kogemusest võin öelda et kui haagise haakeseade on ideaalses korras siis jah hoiab kinni aga kui on kulunud siis tuleb lahti kui kõvasti ja vale nurga all murdma hakkad. Ise sõitnud niimoodi kraavi et auto katuse ja haagis rataste peal.
Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta
Mul pilt rekkast, vasikas, auto ja kesktelik haage järel. Kus auto katuse peal ja haagis püsti Big Grin Oli Lätis Riia ja Bauska vahel kuskil.
Vasta
Kolmapäeval nägin vabakal kuidas rav -4 katusel veeti vähemalt kuue meetrist sajase läbimõõduga  toru???Lahendus siis tundus minu jaoks kosmos. Kerghaagisel oli avatud sillana klappredel, millele toetus toru taga osa ja esi osa toetus katuse reelingule rav -4 katusel. Mis valemiga pöördeid sooriratakse? Kaugele nii liiguti teab vast ainult vedaja ise.
Vasta
(30-07-2017, 13:45 PM)Sm.Autojuht Kirjutas: Kolmapäeval nägin vabakal kuidas rav -4 katusel veeti vähemalt kuue meetrist sajase läbimõõduga  toru???Lahendus siis tundus minu jaoks kosmos. Kerghaagisel oli avatud sillana klappredel, millele toetus toru taga osa ja esi osa toetus katuse reelingule rav -4 katusel. Mis valemiga pöördeid sooriratakse? Kaugele nii liiguti teab vast ainult vedaja ise.

Umbes sama lahendusega toodi EPT ajal põllumajandusliku KAMAZ  iga Iževskist Valka 12 meetrine telfer. Auto peale ehitati pukk ja haagisesse samuti millele telfer toetus. Esimene pukk jäigalt kinni ja tagumine jäeti kastipõhja kinnitamata. Liikus edasi tagasi kui vaja ja tuli koorem koju kui ludin. Päris kannakaid muidugi sooritada ei saa aga mõistlikult majandades saab päris pika matka ette võtta.
Aquila captas non muscas.
Vasta
(30-07-2017, 13:45 PM)Sm.Autojuht Kirjutas: Kolmapäeval nägin vabakal kuidas rav -4 katusel veeti vähemalt kuue meetrist sajase läbimõõduga  toru???Lahendus siis tundus minu jaoks kosmos. Kerghaagisel oli avatud sillana klappredel, millele toetus toru taga osa ja esi osa toetus katuse reelingule rav -4 katusel. Mis valemiga pöördeid sooriratakse? Kaugele nii liiguti teab vast ainult vedaja ise.

mis see nii kosmos ikka on?katusel pakiraamile koorma kummidega kinni,haagisel kinnitad redeli haagise külge jäigalt ja redeli pääle toru mis saab vabalt liikuda,võib ju samuti korrmakummiga kinnitada.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne