mudelism
#41

Cobra
Vasta
#42

Ferrari Testarossa
Vasta
#43

MB SSK 1928
Vasta
#44

Mul oli ka kunagi samasugune Cobra, siis oli veel igast 1:24 mudeleid Kajaktiibne mersu, BMW M3, Diablo ja igast masinaid veel sai ühele väiksele poisile mängimiseks ära antud, ta muidugi oskas kõik ära lõhkudaSad
Vasta
#45

Kunagi kui ma veel väike olin siis oli mul ka vist kolm NL auto mudelit. Tsaika(vanem), Mosse ja siis oli veel üks mis ei meenu. Aga nendega juhtus nii et ma otsisin kruvikeeraja ja siis ütlesin emale et keeraku põhja alt kruvid lahti. Ta muidugi tegi ka seda ja sellest ajast mul neid enam poleSad. Ise ma seda lugu ei mäleta aga mulle on niimoodi isa rääkinud.
Vasta
#46

Mul oli ka neid vene mudeleid üksjagu ,vist 17 (paar LADA t,KAMAZ e 5tükki,GAZ nii koorma kui sõiduautosid ja mingi hulk AZLK ja RAF e.)Paraku andis mu naene nood poistele mängida.Tulemust oskate vist ise kõik arvata.Nüüd ongi järgi pommitabamuse saanud KAMAZ ja ilma usteta RAF.
Vasta
#47

Minu külma sõja jäänused olid nii ,et alles oli isa kolllektsioonist 18 autot, alguses oli tal neid üle 100Sad
Vasta
#48

Valik mudelraudteed. Panin üles ainult omatehtud asjad, vôi siis need, mida olen oluliselt ümber ehitanud.
http://album.ee/?o=500042689
Vasta
#49

See kraana, kas sellel käibki transportimisel järel tavaline platvormvagun? Üks selline vana kraana seisis kunagi Tapal, seal kus oli üldse palju vedureid ja muid asju. Kas Veeriku raudtee on ka sinu looming, igatahes väga väga hea näeb välja, vaatasin et seal oli rongil peal kaamera. Kas selle kaamera filmi on võimalik netis ka näha kuskilt.
Vasta
#50

Videot on olemas küll, aga ainult lindil. Kraana on inglise toodang ja oli kokku liimitav, nagu lennukimudel. Ise pidi värvima ka. Tavaliselt pandi ta ette jah platvormvagun, selle vabale pinaale veel mingeid tööriistakonteinereid ja muud kola.
Vasta
#51

no mul nüüd siis võimalus ka enda eksponaate esitleda
PIKO rongi komplekt täis originaal
ja ZIM -i mudel , küll restaureerimist vajav, aga hea seegi(suurus on piisav u 10 cm lai, u 30cm pikk

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#52

Mul ka kodus see rongikomplekt, täpsemalt PIKO Junior. Selle isa võitis kunagi ammu kuskilt võistluselt. Kahjuks praegu vedur ei töötaSad
Vasta
#53

TO: denzu

Kas sa pilte ei saa üles panna neist plasteliinist tehtud mudeleist?

Just a man!
Vasta
#54

Hmm... kui jälle venemudelite juurde tagasi minna topin lähipäevil oma kätega ehitatud mudelite pilte üles siia ja ühe täispikkuses gaz 2410 projekti ka.

MArek
Vasta
#55

Pildid foorumis on nagu sool toidule!Smile

Just a man!
Vasta
#56

Martti Kirjutas:Mul ka kodus see rongikomplekt, täpsemalt PIKO Junior. Selle isa võitis kunagi ammu kuskilt võistluselt. Kahjuks praegu vedur ei töötaSad





kas midagi sellist http://www.pilt.ee/album.php?type=images&id=184077
see nüüd konkreetselt minu oma .
tahaks teada kas see ka mingi haruldus on või mingit väärtust

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#57

kalevpoeg Kirjutas:TO: denzu

Kas sa pilte ei saa üles panna neist plasteliinist tehtud mudeleist?

Pildid siin
Vasta
#58

Nii nyyd mul oli aega ja panen isetehtud mudelid üles:

GAZ-2410 PILDID

Minu kõige uuem enam-vähem valmis projekt siis. Mudeli doonoriteks olid 2 just mitte kõige paremas korras, pigem romu Volgat 24 ja 3102. Esimesel oli suur osa detaile puud ja teine oli lihtsalt läbimängitud ja markeriga ülevärvitud. Alustatud sai uuema volga uste külgemonteerimisega, kuna soovisin jätta ka uksi lahtikäima tuli seal ikka päris palju asju ümber teha, tagauset puhul sobisid nad raamiga kokku muretult ,aga uuema volga \"uste hoidjate\" jaoks oli tarvis põhi ikka palju väiksemaks lõigata/sulatada. Esiuste puhul tuli samuti põhja teha ja tuli ka \"uksehoidmis kummijunni\" väiksemaks sulatada ja kere juures originaal uste ülemised kinnituskohad likvideerida. Need kummijunid kuhu uksed kinnituvad pookisin kere külge paberi ja Super Momendiga, Super Momendine paber muutub plastiku tugevuseks ja hakkab igalepoole kinni. Nüüd oli vaja uue Volga mootor vana mootoriruumi sobitada, selleks oli tarvis mootoril tagant äär mahalõigata ja külgedepealt paar mm. lihvida. Kere juures oli vaja orig. mootori mõlemal pool olevad metallääred maha lõigata ja hiljem päris palju lihvida. Nüüd oli aeg interjööri juures, istmed sai kombineeritud vana volga omadest ja uuema peatugedest, mis hiljem plastikmudeli email värviga üleni pruuniks sai värvitud. Tagaise istus oma koahle hästi ,aga esiistet oli vaja kõvasti viilida. Armatuurlaud istus algul kenasti ,aga hiljem märkasin et uksed ei käi eriti hästi enam kinni ja tuli armatuuri üsna palju madalamks lihvida ,armatuur sai ka kellade ümbert pruuniks värvitud, üsna palju tuli nuputada esikapoti kinnitusi kuna need on originaalis armatuurlaua küljes, aga uuema volga armatuur on sootuks erinev vanast. Kere värvisin halli spray kruntvärviga ,aga enne tuleb alati markeri värv eemaldada kuna see hakkab krundiga segunema. Esivõre oli originaal ,aga selle värvisin mustaks nagu 2410 on samuti ka stangel olev must triip, rattad said ka uuema volga omad. Hetkel on veel puud tagastange ja tagatuled. Vajab veel natuke värviparandusi ka.

Moskvitch 408 PILDID
Mudeli valmistasin tavalisest \"poe\" 408 mossest. Taguotsa lõikasin maha vanalt 433 vrakilt ja ühendasin need samuti Super Momendi ja paberiga, tagaluugi lõikasin välja 408 tavalisest taguotsast ja istutasin sinna vahele. Stangedelt on mahalihvitud puhverid ja inetrjööris on tehtud järgmised muudatused: rooli käigukang, originaal spidomeeter, ees pikk pink (seljatugi VAZ 01 tagaistmest). Ülejäänd algupärane.

Gaz-24 Paraadide variant PILDID
Masina tooriku sain 10.- eeguga täiesti tavaline ja korralik gaz-24 oli, toodetud 1975 aastal. Katus sai ilusti mahasaetud ja ääred ära lihvitud, tagauksi ei olnud hiljem võimalik lahtikäima monteerida esiuksed teevad seda küll, muidu masin algupärane.

-------------------------------------------------------------------------------
MArek
Vasta
#59

Ja tuleviku plaanidesse mahuvad veel: Moskvitch 403 pick-up, Moskvitch 2140, Raf-977 kaubik ja RAF 2203 kaubik, viimasega juba alustatud.
Vasta
#60

Kui kellelgi on TAKi kontoripoolega paremad suhted siis sääl peaks olema 180 ja 280 suured mudelid.Kui ma 98 aastal rahvusvahelistel kursustel olin ,olivad need igatahes olemas.Nendest mudelitest saab järsku mingi pildi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne