Estakaad Tartus
#1

Tere,

kas kusagil Tartus on veel alles mõni vabalt, suvalisel ajal juurdepääsetav ja kultuurselt kasutatav estakaad, nagu neid vanasti oli mõned, sõiduautole sobivas mõõtmes? Oleks vaja natuke põhjaalust uurida.

Rainer
Vasta
#2

Roosi tn, laki auto hoovis sepa tn, puiestee tn kus jäika toimib



Vasta
#3

mu õuel on 1m kõrge, kui mujalt ei leia, siis tule aa pealeBig Grin
Vasta
#4

tänud uurin asja

R
Vasta
#5

Tartus on viimasel ajal mitmed kanalid ja estakaadid kinni pandud või maha lõhutud. Oma osa mängib siin ilmselt ka mõningate idiootide tegevus, kes ei suuda hoolitseda selle eest, et õli maha ei jookseks ja enda järelt kogu sodi ka koristatud ja minema viidud saaks. (Peeglisse vaatamise koht igaühele).

Aga kas Tartus või selle läheduses leidub siiski veel mõnda ligipääsetavat estakaadi või kanalit? Võib jääda ka Tartust 10 .. 20 kilomeetri kaugusele. Ülevaatuspunktidele ja töökodadele ilmselt väga ei sobi, kui mul kõhualuse uurimiseks mitu tundi läheb. Kui siia avalikult kirjutada ei soovi, oleksin väga tänulik ka privaatselt saadetud info eest.
Vasta
#6

on jah köik lähutud. laki ja puiestee omi pole, kas võru tn kauburi kaubamaja taga raudtee ääres ka ära löhutud?



Vasta
#7

Raudtee äärsele ligipääs on betoontaladega tõkestatud. Ehk siiski väljaspool Tartut kusagil?
Vasta
#8

kõik need aastad, muudkui otsid või? Big Grin
Vasta
#9

(07-08-2018, 19:54 PM)pannkook Kirjutas:  kõik need aastad, muudkui otsid või? Big Grin

Kas oleks pidanud uue samasisulise teema tegema? 
Asjade ja olude pidev muutumine tuleb siin mõnele vist üllatusena?
Vasta
#10

No minu õue peal on jätkuvalt olemas. Aga püsti seista seal ei saa. Sad
Vasta
#11

(08-08-2018, 06:59 AM)pannkook Kirjutas:  No minu õue peal on jätkuvalt olemas. Aga püsti seista seal ei saa. Sad
On see estakaad alles? Smile
Vasta
#12

Kui õnnestub ajad klapitada, paar õlut tuuakse ja lumelopp ja sodi švabraga ära lükatakse, on Ropkas kanaliga tühi garaažiboks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne