Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.
#1

Tere.
Olen täheldanud, et viimasel ajal, no umbes nädal-poolteist, on foorum suhteliselt aeglane.
Avaleht tuleb nobedalt lahti, alamfoorumite avanemise üle ei saa ka nuriseda, aga kui teemat lugema hakata või uusi postitusi teemas, jääb mõtlema. Ja õige pikalt. On olnud kuni pooleteise minutilisi mõttepause.
Varem ei ole selliseid ilminguid täheldanud. Kas kaasfoorumlased on ka selliseid nähte täheldanud või pean probleemi otsima oma arvutist?
Samas teiste foorumite ja veebilehtedega sellist probleemi pole.
Brauseri küpsiseid olen kustutanud, cashe puhastatakse automaatselt.
Brauseriks Firefox32, OS Ubuntu 14, 64 bit.
Vasta
#2

Kas see on seotud foorumis parajasti viibivate isikute arvuga, et sealt saab andmeid teatud kiirusega ja see kiirus jaotub suure arvu kasutajate vahel?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Jah, selle unustasin mainimast, et teemade avanemise kiirus tundub sõltuvat kellaajast, seega ilmselt ka foorumis viibivate kasutajate arvust.
Varahommikul 6-7 paiku toimib üsna nobedalt, õhtupoolikul 5-6-7 paiku on justkui kõige aeglasem.
Ega ma pole otseselt statistikat teinud ka.
Oma neti ühendust ma ei süüdistaks esialgu. 6M Wimax, no ega see eriline püss nüüd pole, aga mõnedele mobiilnettidele omaseid hangumisi ka ei esine.
Vasta
#4

On küll aeglasemaks läinud ja sõltub kellaaegadest. Vahel on ikka hullult aeglane.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#5

Samad tähelepanekud.Peale tööpäeva umb.kuue ajal õhtul oli foorumi lugemine päris uimaneSad
Praegust kiirus super.kell 23.46 sisseloginud kasutajaid 23.
Vasta
#6

Sama tähelepanek. Suhtlesin ka adminniga, ajas minu arvuti süüks. Öösel oli kiirus OK umbes poole kahe ajal.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Täna on kiirus veel täitsa ok, kuid mõned päevad tagasi pidin vahepeal kohvi tegema kui leht laadis. Ma mõtsi ka küsida siit, et mis teema on, kuid arvasin, et järsku hakatakse enda arvuti süüks ajama. Sai ka kiiruse testi tehtud samal ajal, kõik ok. Aga mingi kala oli/on sees kindlasti. Pole nagu tänapäevaste neti kiiruste juures sellist asja täheldanud enne.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#8

Sama siin,võtad lahti uued postitused siis veel mingi kiirus ja kui mingi teema avad siis tõesti jõuab enne tassi kohvi valmis keeta kui avab ja see tuli justkui järsku
Vasta
#9

Tundub, et olukord on normaliseerunud. Viimased päevad on täiesti OK olnud.
Keegi administratsioonist on vist mõned olulised liigutused teinud.Smile
Igatahes, tänan tähelepanu eest!Cool
Vasta
#10

küll ma otsisin, et kuda siis nüüd leinaraamide vahel vastata saab. selgus, et suvaline klikkimine viib sihile.
tahaks tagasihoidlikult küsida, et kas on äkki esimene aprill kätte jõud või mõni lehe haldajatest teeb niisama "nalja".
praegune leht on igatahes kole, maitseasi muidugi. aga kindel on see, et töntsima silmaga on oluliselt raskem lugeda.
ja arusaamatu on see välkujate toppimine postituste sisse.
krt, ei suuda seukse kribu ja condensed tekstiga kirjutada, no ei näe, mida kirjutad.
Vasta
#11

Vana teema tuleb tagasi, kahjuks töökäigus selgus, et see ei ühildu uue versiooniga.

Edit: vana sinise teema putitamine võtab veel aega, seniks aga peaks foorum olema kasutatav uue kaasa tulnud "nahaga" Smile Seni aga teeme veel vana nahka ka, too oli kunagi päris hästi välja kukkunud.
Vasta
#12

Mis nüüd, muutmine muutmise pärast?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#13

(28-09-2014, 11:43 AM)Marko Kirjutas:  Mis nüüd, muutmine muutmise pärast?

Tarkvara uueneb ja seda tuleb aegajalt uuendada, et pahalased sisse ei tikuks. Vanadel versioonidel keegi turvaauke ei paranda ja nii muutuvad need lehed kergeks saagiks pahadele häkkeritele. Parem karta kui kahetseda ning oodata Riigi infosüsteemide ametist kõnet. Jah, meid kõiki jälgitakse Smile

Uus versioon on natukene segi paisanud ka Eesti keele, seega palun kannatust ja varsti on kõik korras.
Vasta
#14

Minule meeldib sini-must- valge. Vana kooli mehena, kes ei valda inglise keelt, esialgu vastamisel keeruline aru saada nuppudest (näiteks varasem "tsiteeri tekst"). Ega muud üle jää, kui katse-eksituse meetod. Aeg on aga raha ja selle viimasega on nii, et läheb hästi, tuleb raskelt.
Vasta
#15

See sini-must-valge lahendus on juba väga tegija, kümne punkti skaalal paneks 11 Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#16

Arvan ka, et too ajutine kujundus on küllaltki kena. Ainult must mõjub natuke süngena päises. Suurendaks fonti natuke, nupud eestikeelseks ja alafoorumite "nupud" vana kujundusega ning oleks täisa viis kujundus.
Vasta
#17

Olen ka uue naha poolt, kuidagi värskem tunne kohe! Natuke kõpitseda siit ja sealt ja saab täitsa hea  Cool
Vasta
#18

(28-09-2014, 12:15 PM)jürimees Kirjutas:  Minule meeldib sini-must- valge. Vana kooli mehena, kes ei valda inglise keelt, esialgu vastamisel keeruline aru saada nuppudest (näiteks varasem "tsiteeri tekst"). Ega muud üle jää, kui katse-eksituse meetod. Aeg on aga raha ja selle viimasega on nii, et läheb hästi, tuleb raskelt.

No võtsid sõnad suust Big Grin Tahtsin ka sini-must-valget tausta kiita ning inglise keelega mul samuti raskusi.
Aga tuleb edasi pusida ja siis saabki inglise keele õpet Toungue
Inglise keele oskajad peavad praegust pikka naeru niikuinii Sad
Vasta
#19

nagu Illar ütleks, Joppenpuhh!! on see värk....



Vasta
#20

loodetavasti ikka esialgne lubadus peab ja saab vana ja viisaka naha tagasi selga.
nii mitu kiitjat juba, et hakka või polli tegema.
see seeriatoodangu bling-bling nahk on ju kole nagu öö.
vanatehnika foorumisse rohkem konservatiivsust lugupeetavad!
Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne