Tsiklitõstuk
#1

Et küsimus järgmine
kas keegi on ise valmistanud endale tsiklitõstuki või teab keegi kust saab sootsalt osta
Mõtlen ikka seda tõstukit mis nagu töölaud kus ratas peal
Ära on tüüdanud see maapeal nokkimine, aga päris 500 euri ka ei taha ka välja käija
Ja veel selline küsimus kas keegi kasutab ka sellist asja siin, et kumb on etem kas romb või käär variant
Endale tundub kuidagi käär etem, aga pole kunagi kasutanud nii et arvamus puhtalt piltide najal

PS: Kui kellegil mingi kasutatud pakkuda siis võib kirjutada mulle
Vasta
#2

Seda pukki läheb nii harva vaja kui just krossimees pole. Näiteks ketirataste vahetuseks tõmbasin oma Suzu veoka koormarihmaga lae alla. Kui vajadus kunagi tõsisemaks remondiks tuleb, teeksin jalaraudadesse mineva kahvli. Selle pööraks tõstmisel vertikaali ühes kahvliharus peituv Zil`i pidurinarre. Kompaktne ja jääb igale poole hea juurdepääs.
Vasta
#3

Ma kunagi ammu ehitasin omale käigukastitõstuki, käärisüsteemiga kuna seal vaja vertikaalset liikumist. Ega ta keeruline pole aga arvan, et tellimuse puhul ei saa 500ga küll sellist asja valmis, mis tsiklit kergitab. Kui oma ratta putitamiseks ja ruumi ka on kaalud ehk hoopis statsionaarset pealesõidetavat? Kaldtee võib muidugi kokku ka klappida vahepeal.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Ruumiga ongi see asi et oleks hea kui saab eest ära kuna garaages ka vaja hobiautot teha ja siis jääks ette
ja need kahvlid mis keskelt tõstavad ka ei sobi mulle hästi just on vaja laual ratast kuna raami vaja ka ringi keevitada. Alles siin sai ühte raami keevitatud ja ikka jube tüütu oli allpool asuvaid torusi teha
Ja ega tellima kellegi käest ei olegi plaanis hakata vaid ise teha, aga täpsedis süsteeme pole välja veel mõelnud. Et hakatuseks tõstesüsteem kas mingi keerme variant või hüdro. Kui hüdro siis kust siliner saada sootsalt

Pilt ka millist tahan    
Vasta
#5

Hüdraulika ja säästuprojekt ei sobi kokku, keere on hea küll. Kusagil räägiti hiljuti taolisel teemal, pidavat trapetskeermelatt tänapäeval poekaup olema.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

Kuskil jäi silma (video) vineerist, puidust ja keermelatist ehitatud (vist ratastel?) soliidsema tegumoega samodelnõi tõstuk.
Vasta
#7

Ei pea päris 500 välja käima, saab ka 360 euriga näiteks sellise:
http://www.duell.fi/Onroad_tarvikkeet/Va...RUISER_750

Kuskil detaile-mõõte ei leidnud, ehk on hoopis mänguasi?

Ise olen näinud sellist tõstukit, mis oli pealesõidu lihtsustamiseks kenasti garaazi põranda sisse "integreeritud" ja tõstis pneumosilindriga. Arvasin, et on ehk liiga äkiline aga oli tavalise kuulkraaniga igati sujuvalt reguleeritav. Sellest ajast saati keerleb omalgi mingi mõte sarnane asi valmis teha ja istutada garaazi kanali plaatide asemele. Midagi keerulist selle tõstuki ehitamises ei ole aga algab see ikkagi tungraua või silindri hankimisest. Ühed tuttavad tegelased tegid kunagi ühe tsikli tõstuki tavalise vene hüdrotungraua baasil, see tõstis autol ka tagumiku üles.

Unustasin mainida, et vähemalt Tallinna Espakis on sobilikku (trapets?)keermelatti ja mutreid saada päris mitmes mõõdus.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#8

(17-09-2014, 23:10 PM)mehaanik666 Kirjutas:  ...
Ja ega tellima kellegi käest ei olegi plaanis hakata vaid ise teha, aga täpsedis süsteeme pole välja veel mõelnud.
...
Kui hüdro siis kust siliner saada sootsalt
...

Väga hea - kui ise asja valmis ehitad, siis näed, mis kõik maksab ja tekib ettekujutus, mida ise sellise asja valmistamise ja müümise eest küsiksid.

Hüdro kohalt olen Marko mõttekaaslane.
Vasta
#9

http://www.clubchopper.com/photopost/sho...ppuser/951

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne