Isetehtud võrr
#41

Kas võrrile on parem diislifilter? kuna tean et bensiinifilter liiga tihe ja ei saa hästi kütust kätte
Vasta
#42

parim  oleks kasutada  mootorratta filtrit, mis gabariitidelt sobivaim, seal diislifiltrile  sarnaselt kapronvõrk , mitte paberelement . motopoodides  täiesti saadaval , install lihtsam , kuna otsad peenemad ja ühilduvad  voolikuga paremini .
Vasta
#43
Photo 

http://www.upload.ee/image/4346301/14508...8519_n.jpg

Hetkeseis selline,kett uus pandud,nädalavahetusel peaks juhtmed ära ühendama ja siis vist peaks sõitma?
pildilt puudu välinesüütepool eks?
Vasta
#44

(25-10-2014, 23:40 PM)RaudseppArmin Kirjutas:  Kas võrrile on parem diislifilter? kuna tean et bensiinifilter liiga tihe ja ei saa hästi kütust kätte
See väide tekitas minus küsimusi. Siiamaani on benzain temale mõeldud filtrist ikka läbi tulnud. Kui ei tule, on filter s-tähega asja täis ja kuulub vahetamisele. Vaevalt üks võrr nüüd nii suure kütusetarbimisega on, et talle suuremat filtrit tarvis läheb. Siis peaks bensupaak käruga taga olema, sest oma paagist ei jätku hoovist väljasõidukski.  Smile

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#45

 vot sellekohta  on käibel seuke rahvatarkus , et seesinane paberelement justkui  riisuks kahetaktise segust õli , nagu lehmapiimalt koort riisutakse . pisut keerukas päriselus asja  ette kujutada , kui olekski selline asi võimalik , miskil imemoel , siis peaks see filtritops ju  täna-homme õli täis olema.  aga vot selline  asi folkloorivallast . punnvõrride kohta  on üleüldse pärispalju  kummalisi uskumusi  vanarahval .
Vasta
#46

See folkloor tundub tulevat nendelt ihnuskoidelt, kes bensiini sisse korralikku õli ei raatsi panna. Arvavad et käib võrrile äratöötanud mootoriõli küll. See aga sisaldab palju peenikesi osiseid, mis filtri kiiresti umbe tõmbavad.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#47

Kõik asi on valmis aga ei oska mitte midagi nende juhtmetega teha tean et küünlast läheb välimisse süütepoole küünlajuhe
Vasta
#48

Paberfiltriga on olnud kunagi kogemus, et vabavooluga ei tule piisavalt kütust läbi. Kasutasin diislile möeldud filtrit ja masin toimetas eeskujulikult. Eks see filtri kvaliteet ka köigub ja alati ei pruugi head saada.
Vasta
#49

[Pilt: 10805484_752809818087814_602641321_n.jpg]

Mis ma nüüd tegema peaks siin? tean seda et se kontakt seal mis 1kruviga kinni se tuleb panna millide järgi paika ja olemas on välinesüütepool ja 2küünlajuhet ka aga mu aju ei võta mis ma nüüd edasi peaks tegema Big Grin Aidake palun!
Vasta
#50

Saatsin sulle lingid privaatsõnumiga, ma ei saa siia neid millegipärast postitada :-)
Vasta
#51

Siia enam postitusi ei tule kuna otsustasin selle kasuks et sellise raamiga on jah eluohtlik sõita ja nüüd juba mootor riga 13 raami peal 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne