Tagadi restauraatorite päev 5.10.2014
#1

Kes veel ei tea, siis sellel nädalavahetusel 5.10.2014 toimub tagadi restauraatorite päev!
Tulge juppe otsima!
www.unic-moto.ee
Vasta
#2

(03-10-2014, 22:02 PM)NoorKARU Kirjutas:  Kes veel ei tea, siis sellel nädalavahetusel 5.10.2014 toimub tagadi restauraatorite päev!
Tulge juppe otsima!
www.unic-moto.ee

Kingad ,prillid puhastatud!Mõisakeraamika kruusist voblale kalja  ja õunamahla peale joodud ning õuna nositud! ! Krõbuleivaga mett ja seavorsti proovitud!Surnd lambanahka ka näpitud!Mis sa hing veel tahad?  Sad
Kuskilt leidsin mingeid juppe ka restaureerimiseks.
Ainuke etteheide korraldajatele: Samakat oleks ka võinud lasta müüa! Big Grin

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#3

Uhh,külm oli ja mis kõige hullem,kaasavõetud kibe vesi kulus sõprade turgutamiseks,endale ei jäänud midagi,kõigest silmaläige ja kas sedagi...
Arstirohte oleks võinud keegi müüa küll (samakat). Kaljamüüja päästis ka terve päeva!

Korraldajatele suured tänud!
Seekord oli teenindus kiire ja korralik,ei mingeid ummikuid väratis. 5+
Vasta
#4

Ka minupoolsed tänusõnad korraldajatele! Muide, kes samakat ei leidnud, see ilmselt ei otsinud piisavalt  Wink Eks ta polnud suurtes kogustes nähtavalt ka vaid pigem mekutamiseks kaubaveeretajatele ja -kinnituseks.
Vasta
#5

 jah  ja tõesti  , asi hakkab uue  piloteerimise all sujuma , ning  kuigi tahaks kiruda , ei leia põhjust.
 kuiigi asi mis on läbi aegade  olnud  kaubamüüjale  pinnuks silmas , on  paberi ja puidumüügi platsid , sest  sellise segmendi esindajad on järjest suuremal pinnal  laiali. formaaljuriidiliselt ei peaks neid ju üldse seal olema , kui lugeda reglementi , siis tegu ju restaureerimist vajava ,või selleks vajamineva  padajani  levitamise  karnevaliga. ega poleks ju väga hullu ,kui  oleks territoorium piiramatu , aga kuidagi veider on , kui esimesel regamispäeval saad juba eitava vastuse  suurema treilerikoha asjus, pidupäeva hommikul aga täituvad nimetatud kohad  väga ja hirmus tehnikakauge  rämpsu müüjatega. 
 annan endale täies ulatuses aru ,et korraldajate jaoks on pisut keerukas  karanteerida , et  nn antiigikaupmees, kes on lubanud registreerimisel müügiks pakkuda  enne ilmasõjaaegseid aurumootori  heaskorras varuosi, reaalelus kaupleb jossi piltide ning punaväe vormirõivastega . kahtlemata on  sihukesi  ärimehi keerukas ohjata, kuid kurb  on kui  kidural tõelisevana RAUA maastikul õilmitsevad notsnoi dozori tegelased , kes kauplevad  natsi  sümboolikaga , mitte  et mul aadu vastu mingit kauna kanda oleks .
Vasta
#6

(05-10-2014, 22:13 PM)iceman Kirjutas:   jah  ja tõesti  , asi hakkab uue  piloteerimise all sujuma , ning  kuigi tahaks kiruda , ei leia põhjust.
 kuiigi asi mis on läbi aegade  olnud  kaubamüüjale  pinnuks silmas , on  paberi ja puidumüügi platsid , sest  sellise segmendi esindajad on järjest suuremal pinnal  laiali. formaaljuriidiliselt ei peaks neid ju üldse seal olema , kui lugeda reglementi , siis tegu ju restaureerimist vajava ,või selleks vajamineva  padajani  levitamise  karnevaliga. ega poleks ju väga hullu ,kui  oleks territoorium piiramatu , aga kuidagi veider on , kui esimesel regamispäeval saad juba eitava vastuse  suurema treilerikoha asjus, pidupäeva hommikul aga täituvad nimetatud kohad  väga ja hirmus tehnikakauge  rämpsu müüjatega. 
 annan endale täies ulatuses aru ,et korraldajate jaoks on pisut keerukas  karanteerida , et  nn antiigikaupmees, kes on lubanud registreerimisel müügiks pakkuda  enne ilmasõjaaegseid aurumootori  heaskorras varuosi, reaalelus kaupleb jossi piltide ning punaväe vormirõivastega . kahtlemata on  sihukesi  ärimehi keerukas ohjata, kuid kurb  on kui  kidural tõelisevana RAUA maastikul õilmitsevad notsnoi dozori tegelased , kes kauplevad  natsi  sümboolikaga , mitte  et mul aadu vastu mingit kauna kanda oleks .

Tegelt poleks raske laadal kord majja lüüa (kui tahetakse üldse) .Kui müüjaks registreerinud tegelasel kahel järjestikusel laadapäeval on märgata müügis "vanatehnikakaugeid tooteid" ja kui see kedagi laadakorraldajatest häirib.......ei ole ju raske keelduda järgmisel korral,kui sama sell platsi broneerib....... Kontrollimiseks piisab,kui mõni klubi liige jalutab müügiplatside vahel ja märkab(pole vist väga hull asi). Mind isiklikult need müüjad ei häiri aga laadaplatsil võiksid nad olla omas aedikus... Big Grin Seda ka sellepärast,et palju aega kulub ajul tööd otsimaks platsil vanatsiklijuppe kõige muu kraami vahel.....
Ärge siis arvake nüüd,et ma korraldamisega rahul ei ole,olen vääga rahul! Pigem on võimalik asju alati veel paremaks teha.
Talupoeg soovitab siis. Wink
Vasta
#7

 täiesti nõus , ei häiri nad ju mindki . häirib see , et nendevõrra jääb potensiaalne rauamüüja platsita . ja võiksid nad tõesti paikneda  eraldi seal lehmasita aedikus , näiteks , kuna seal nende populatsioon  kõigerohkearvulisem niigi.
 aga misseal ikka     elati ju ennegi , kannust mõdu joodi  , nagu ütleb  laulusalm .
Vasta
#8

Mina ei olnud seekord seal ja ei tea. Aga kui ikka tsikli ja autoosad oleks eraldi oleks tunduvalt huvitavam. Lihtsalt oleks omal kergem liigelda. Samas teatud kodanikul kellel on serviisi vahele peidetud yks vajalik jupp on ka ennast narr tehnika osakonda suruda. Lihtsaim viis oleks 2.5 meetrsite toigaste otsa toppida plakat. Nt. siin on pakkuda iz h i osad aastast 56. jne.


Aga tegelikult on ju tore kokkusaamine kakskorda aastas. Tegemist on ju ikkagi restauraatorite p'evaga kus nad kokku saavad ja ka paar varuosa suudavad leida. 


Tegelikult pole ma kunagi seal viibinud asjade vaid inimestega suhtlemise parast.


Edu ja Jaksu edaspidiseks.
Vasta
#9

(05-10-2014, 23:48 PM)kalacompany Kirjutas:  Mina ei olnud seekord seal ja ei tea. Aga kui ikka tsikli ja autoosad oleks eraldi oleks tunduvalt huvitavam. Lihtsalt oleks omal kergem liigelda. Samas teatud kodanikul kellel on serviisi vahele peidetud yks vajalik jupp on ka ennast narr tehnika osakonda suruda. Lihtsaim viis oleks 2.5 meetrsite toigaste otsa toppida plakat. Nt. siin on pakkuda iz h i osad aastast 56. jne.

Jah nii ta on,leidsin serviiside vahelt üpris suure kolaka-Dt 54 uue kepsu ja see oli ka sel müüjal ainuke tehnika asjandus seal.
Silmad peavad punnis olema,kui liigud ja eks ta väsitab meeletult.
Rääkisin ühe tuttavaga,ta ütles,et jookseb mitu korda platsi läbi ja otsib omale meelepärast.
Mina päris nii ei saa,tahaks ju sinna koti-kohvri sisse ka piiluda.Teinekord on sealgi huvitavat peidus.Ja sellise ostlemise puhul jääb vist päevast ka väheseks.Peaks paari päevaseks ürituse muutma Smile .

Aga tuleb rahul olla senitehtuga ja kohtumiseni .
Vasta
#10

Lisaks DT-54 uuele kepsule oli mul väljapanekus 24  lintspido, uued taga- ja suunatuled, el antenn . Lisaks jawa kraami, palju erinevaid tulesid autodele-tsiklitele + kuus kohvrit tehnikakirjandust. Serviisi, ausõna, ei olnud!!!!


Siinkohal sügav kummardus korraldajatele. Kuigi virisejad leidub, siis teist võrreldavat sündmust meite kamara pääl hetkel ei eksisteeri. 
Vasta
#11

Igasugune järjekord on sellepärast, et mõned ei tea oma koha nr. ja kes maksis ja muidugi need kes esimest korda tulevad 
  Uus süsteem töötab muidu hästi.  Läheb mõnusa hooga kui kõik on õigesti.
Püsiklientidel on eelreserveering.
Ainuke jama on vargad seal, mul läks jalutama üks M72 difri korpus.
Üks naine kes müüma tuli ütles, et eelmisel korral tal võeti auto istme tagant miski väärtuslik asi (ei mäleta enam) kui 2-3 eestlast tema tähelepanu mujale juhtisid.
Silmad peab lahti hoidma ja karistama kohapeal ikka Smile
Vasta
#12

Teist korda see aasta käidud ja kuradi rahule jäin. 
Saagist väike pilt ka.[Pilt: 01075695058e317.jpg]
Esimese asjana võtsin 3310 ära. No ei saanud jätta teda sinna. Siis sõbra tuttavalt, vanalt sidemehelt hankisin pooli kaablit ja kaks jaama. Mõned kuud tagasi kaitseväes sai asjaga tutvust tehtud ja hakkas meeldima Big Grin. Ja siis võtsin viimase asjana mõõga, ehk siis esimese laadakülastuse kompenseerimiseks, kuna siis ei võtnud midagi. Aga jäin täitsa rahule. Järgmine kord ehk jälle. 

Almost Again
Vasta
#13

 täna  siis  see  päev  , vist , kui peaks  hakkama  endale   eelolevaks  vanaraua  messiks   platsi  kerjama .  uudised   veel  s.....d kui  harilikult ,  kui  muidu oli  nii , et  31 .-l helistasid ja oli  liiga  vara   , ning  1.-sel  juba ammu  hilja , siis  nüüüd pidi  olema  asi  puha  huvitav ,  et  kas  üldse  saabki (minimum  10 a staasi ) ja  mista kõik  maksab  ja ..... . uus  orgunn Sad Sad
Vasta
#14

(31-03-2015, 15:57 PM)iceman Kirjutas:   täna  siis  see  päev  , vist , kui peaks  hakkama  endale   eelolevaks  vanaraua  messiks   platsi  kerjama .  uudised   veel  s.....d kui  harilikult ,  kui  muidu oli  nii , et  31 .-l helistasid ja oli  liiga  vara   , ning  1.-sel  juba ammu  hilja , siis  nüüüd pidi  olema  asi  puha  huvitav ,  et  kas  üldse  saabki (minimum  10 a staasi ) ja  mista kõik  maksab  ja ..... . uus  orgunn Sad Sad

Vanamootorrattaklubi UNIC-Moto kodulehel on informatsioon, mille kohaselt saab registreerima hakata alates 01.04.2015. Kolmes keeles juhised selgitavad, kuidas esitada vastav sooviavaldus ja seda saab teha ka telefoni teel. Juures on platsi skeem ja müügikohtade numbrid. Eelreserveeringud on püsiklientidele, kelle nimed ja platside numbrid on ka kenasti avaldatud. Hinnad on samuti kirjas. Mingit staazinõuet ma küll ei näe. 

Link ise on selline - http://unic-moto.ee/tagadi-restauraatorite-paev/ 

Millest selline pahameelepuhang? Ma ise küll müümise ja korraldamisega ei tegele, kuid läbi arvutiekraani paistab küll kõik väga lihtsa ja arusaadavana. Registreerimise avaldus ilmub ilmselt sellel päeval, kui saab hakata registreerima. 

Iceman, palun jaga oma kogemust veidi selgemalt. 
Vasta
#15

Ma just regasin ennast ära ja ilus suur plats ka veel kenasti vaba. Ei näinud küll kusagil mingit probleemi.
FB grupp:Kroomimine
Vasta
#16

(01-04-2015, 08:52 AM)Martin460 Kirjutas:  Ma just regasin ennast ära ja ilus suur plats ka veel kenasti vaba. Ei näinud küll kusagil mingit probleemi.
FB grupp:Kroomimine

Sama siin, just regasin ja kõik toimis, vabasid platse jäi veel alles päris mitu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne