Jalgratta raamid tuvastamiseks?
#1

Meesterahva raami number 175928
Naisterahva rattalt raami numbrit ei leidnud!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                                       
Vasta
#2

Viimane, naisteratta raam võiks ehk olla oletatavalt Bauer (esikahvli ülaosa eripära). Ei välista ka seotust Rudolf Niibo ehk Rudoniga, sest nüüdseks on teada, et Niibo tellis oma rattad (sh Rudonid) kõik Saksamaalt Baueri tehasest.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Minu arvates pole kumbagil raamil algne esihark küljes. Naistekal on ilmselt Rudoni hark ja raam samuti ilmselt pole Bauer. Midagi asjalikku raamide kohta öelda ei oska.
Vasta
#4

(08-10-2014, 12:01 PM)kass Kirjutas:  Minu arvates pole kumbagil raamil algne esihark küljes. Naistekal on ilmselt Rudoni hark ja raam samuti ilmselt pole Bauer. Midagi asjalikku raamide kohta öelda ei oska.

Meesterahva esihark tundub algne olevat, natuke värvi säilinud, raamidega tuli kaasa ka üks velg, veljel olevad triibud nagu sobiks raami omadega, rummul pikema sõna all kiri Riga (homme vaatan üle mis täpselt kirjas rummu peal)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta
#5

Rumm on pealesõja läti Sarkana Zvagsnie, meesteka lenksukinnitus kahvli külge/sisse minu arvates küll algne pole aga värvikaunistused on tõesti ühed...
Vasta
#6

Sai meesterahva ratast natuke lammutatud!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne