Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 6

(19-06-2017, 23:07 PM)maitus Kirjutas:  
(19-06-2017, 21:14 PM)zazik Kirjutas:  
(19-06-2017, 20:55 PM)hundu615 Kirjutas:  Kus siin see cabrio välja paistab,katus lihtsalt sisse litsutud ju,cabriol ikka vähe teine taguosa ülalpool pagasniku luuki.

400-sel Mossel ei ole pagasniku luuki originaalis. Pakiruumi pääs käib ainult salongi kaudu.

Minu meelest võib see tõenäoliselt olla küll kabrio minevikuga, tagaotsa liistudel on katuse kinnitamise kohad, tavamudelil neid justkui pole.

Mosse cabriol ei ole katusel üldse plekki. On usteääred, millede vahele käivad traadist kaared dendi jaoks.

Miks kujuneb see siin välja nii, et igasugu targutusi ja arvamusi jagub ämbriga, nagu arvanusdiilerid juba siin ... miski "arvamusfestival" välja kuulutatud, mille ma maha olen maganud? Aspelund pole mingi poisike, et niisama "arvab", eks ta vahel ka eksib, aga tema eksimuse tõestamine on tavaliselt päris raske.

Seega stiil Alma "pagasniku luuk" ja "cabrio katusel ei ole üldse plekki" on lamedad ja edaspidi hakkame selliseid "tarkureid" karmimalt kohtlema ...tehke endale teema selgeks ja siis võtke sõna .... kah mul "arvamusfestivalilosalejad"

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta

(19-06-2017, 21:09 PM)Aspelund Kirjutas:  Paar pisikest detaili ütlevad seda. Need on kabrioletile ainulaadsed. Pildil kenasti olemas.

Need saladuslikud detailid on ilmselt kokku pakitud tendi kinnituse "aasad".
http://www.powerful-cars.com/images/mosk...400-15.jpg
contra
http://img1.auto24.ee/auto24/560/844/10840844.jpg
Vasta

(20-06-2017, 07:39 AM)dad Kirjutas:  
(19-06-2017, 23:07 PM)maitus Kirjutas:  
(19-06-2017, 21:14 PM)zazik Kirjutas:  
(19-06-2017, 20:55 PM)hundu615 Kirjutas:  Kus siin see cabrio välja paistab,katus lihtsalt sisse litsutud ju,cabriol ikka vähe teine taguosa ülalpool pagasniku luuki.

400-sel Mossel ei ole pagasniku luuki originaalis. Pakiruumi pääs käib ainult salongi kaudu.

Minu meelest võib see tõenäoliselt olla küll kabrio minevikuga, tagaotsa liistudel on katuse kinnitamise kohad, tavamudelil neid justkui pole.

Mosse cabriol ei ole katusel üldse plekki. On usteääred, millede vahele käivad traadist kaared dendi jaoks.

Miks kujuneb see siin välja nii, et igasugu targutusi ja arvamusi jagub ämbriga, nagu arvanusdiilerid juba siin ... miski "arvamusfestival" välja kuulutatud, mille ma maha olen maganud? Aspelund pole mingi poisike, et niisama "arvab", eks ta vahel ka eksib, aga tema eksimuse tõestamine on tavaliselt päris raske.

Seega stiil Alma "pagasniku luuk" ja "cabrio katusel ei ole üldse plekki" on lamedad ja edaspidi hakkame selliseid "tarkureid" karmimalt kohtlema ...tehke endale teema selgeks ja siis võtke sõna .... kah mul "arvamusfestivalilosalejad"

Vaata,Raivo tegi lollile ilusti illustratiivselt selgeks,ka lgp.ZAZ-ik käitus nii. Sina DAD kukkusid aga kohe isa mängima,kohe karistusi jagama,lase õhk välja,neid õhku täis teadjaid on niigi palju siin,neid kes ka lollidele midagi selgeks teevad neid jääb igapäev siin vähemaks.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

kes on kes , või kes on poisike , või midaiganes, kuid, kui vana peer sihukese näpuka sisse laseb , karistavad nooremad kiirelt ära , võibolla mõnuga.  pole miski almahuviline kuid , seda vrakki oleks võinud  ekslikult ragtop katusega isendiks pidada , tänu vihmavee reservuaarile, mitte kabrioks. eks ragtop olegi ju katuseplekiga kabrio, kuigi kõlab kentsakalt ja pole ka päris pädev määratlus.
 autoriteedid võiksid pisut rohkem väärikust säilitada , mõned on hirmus sapised .,
Vasta

käis siin hiljuti teema mosse kabrio ümber
panen küll pealkirjaga mittehaakuva pildi kuna see ei leidu Eestis aga natuke nagu teemasse on
pilt siis tehtud nn. Janukovõtsi villa automuuseumis

arutelu ei pea järgnema

[Pilt: t760_DSC01990.jpg]

[Pilt: t760_DSC01991.jpg]
Vasta

(30-06-2017, 16:03 PM)MeelisV Kirjutas:  käis siin hiljuti teema mosse kabrio ümber
panen küll pealkirjaga mittehaakuva pildi kuna see ei leidu Eestis aga natuke nagu teemasse on
pilt siis tehtud nn. Janukovõtsi villa automuuseumis

arutelu ei pea järgnema

Minu mitte väga vilunud silma jaoks tundub, et tegu pole originaalkabrioga või siis on kehvasti taastatud.

Pigem ikka ülejala tehtud replica.
Vasta

ei imesta kah sest see "muuseum" hiilgas igasugu värdidega kus bobid, tsaikad, volgad jms. olid paaritatud mersude, bemmi, ja isegi subaru tehnika ja sisustusega.
Vasta

Kusagilt meelde jäänud, et seal pidavat alles olema (suhteliselt) väheväärtuslik kraam.
Vasta

Jäi täna objektiivi ette ühe kaasfoorumlase projekt.
       
Vasta

(19-06-2017, 21:57 PM)hobiautod Kirjutas:  Kaheotsaga asi
..

Tagant otsa pole sellele aparaadile võimalik sõita, see-eest on laupkokkupõrke oht kahekordne. Nii et eks ta üks kaheotsaga asi ole jah. Big Grin

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

   

RAF 2203 Latvija ACKERMANN-FRUEHAUF
http://www.auto24.ee/used/2478303
Vasta

(12-08-2017, 18:25 PM)cesium Kirjutas:  inkassaatorirahv

Nu see vast pigem Lätis leidub.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Teadaandes märgitakse asukohaks Eesti.
Vasta

(13-08-2017, 14:57 PM)DevilDeVille Kirjutas:  
(12-08-2017, 18:25 PM)cesium Kirjutas:  inkassaatorirahv

Nu see vast pigem Lätis leidub.

Tere.
See ikka Eestis ja isegi Mulgimaal.
Lätis taastatud.
A.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
Photo 

[Pilt: IMG_1753.JPG]
Virumaal
Vasta

(17-08-2017, 09:19 AM)tõnn Kirjutas:  Virumaal

See peaks olema see Poola junn, mis Ülemiste jääle kõhutas end.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(17-08-2017, 12:30 PM)DevilDeVille Kirjutas:  
(17-08-2017, 09:19 AM)tõnn Kirjutas:  Virumaal

See peaks olema see Poola junn, mis Ülemiste jääle kõhutas end.

Sarnased on küll. Kiri on maha võetud ja alt paistavad venekeelsed tähed 'aero.....'
[Pilt: file29869169_13f614ba236d249e6f.jpg]
Vasta

   

Bohse Euro-Star

http://www.auto24.ee/used/2566517
Vasta

Stiilne bensiinijaam sotsialistliku põllumajanduse hiilgeajast.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

(21-07-2017, 23:04 PM)jürimees Kirjutas:  Jäi täna objektiivi ette ühe kaasfoorumlase projekt.

Selle võiks ju täitsa MTZ-80 pähe ära müüa Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne