Uus autoajakiri AutoBild
#1

Link on siin.
Vasta
#2

AutoBild Eesti on vähemalt täna ka osades müügipunktides juba olemas. Torupilli Selveris Tallinnas kindlasti.

Asp
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hõljuk
Link on siin.
Väga julged vennad oma 20 tuh eksemplariga! Venes vanatehnika kvaliteetajakiri \"Igrushki dlja bolshih\" ei saa tiraazhi naljalt üle 10 tuhande tõsta...

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#4

Olgu mis on aga mina igatahes tellisin.
Terv.Jaanus
Vasta
#5

Ma ostan kah vist ühe näidise, tellima arvatavasti ei hakka.
Vasta
#6

Nii,ostetud ja läbi loetud.Arenguruumi muidugi veel on,kuid esimese korra kohta täitsa hea.Saksamaa väljaandega (olen ka selle püsilugeja) võrreldes meeldib,et ka autosport rohkem käsitlemist leiab (seal on eraldi Auto Bild Motorsport,mida eestis küll saada pole).
Arvan,et kõigile kolmele eestikeelsele auto-ja tehnikaajakirjale on oma turunišš täiesti olemas.
Vasta
#7

Ostsin, lugesin. Lugesin kohe tükk aega. Täitsa asjalik ja tihe aga minu jaoks magedavõitu. Sihuke, ehk rohkem auto tarbijale suunatud ajakiri, võrdlusi ja kommentaare täis, asjalikud muidugi, ent ei miskit sihukest, mida mujaltki lugeda poleks. Uudised ehk tiba kiiremini käes kui teistel, ent kiirustada pole nagunii mujale kui haua poole. Kodune \"Autoleht\" oma terakese ajaloo ja vanatehnika ning isetegemise juttudega imponeerib oluliselt enam,( paksem võiks küll olla aga mis tema siis maksma hakkaks?)

Tervisid. Ivar
(ei tarbi autosid)
(armastabSmile )

loll on loll olla.
Vasta
#8

Õnnestus ka läbi lugeda. Muidu kõik OK, aga ainuke asi mis häris oli köide - kohe üldse ei meeldi selline köide (murra ajakirja nagu ei tea kes loom, et avatult saaks lugeda).

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#9

Jah,sain lõpuks ise ka kätte,no infot on ikka hulganisti aga minu jaoks ei leidunud eriti midagi,rohkem uutest autodest jutt.Ühinen North\'i arvamusega-köide on liiga kõva.
Vasta
#10

Sain kah nüüd ühe kätte.
Ausalt öeldes päris sisukas asi. Arvasin et otsast lõpuni uute autode tutvustusi täis tuubitud,aga tegelt sisaldab ka päris häid praktilisi nõuandeid jms huvitavat.

Alguse kohta kõvas asi küll. tellima vist veel ei tõtta aga järgmise numbri ost on garanteeritud.

P.S. mõni teadlikum foorumiliige ja tähelepanelikum lugeja kindlasti märkas,et nüüd ka AUTOMOTO`l ajakirjanduses käpp sees. Igatahes oli vägagi rõõmustav tuttavat tegelast näha.

Edu sulle siis. ( Kellel edu soovisin jätab enda otsustada kas avalikustab end või mitte) :yes

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#11

P.S. mõni teadlikum foorumiliige ja tähelepanelikum lugeja kindlasti märkas,et nüüd ka AUTOMOTO`l ajakirjanduses käpp sees. Igatahes oli vägagi rõõmustav tuttavat tegelast näha.

Edu sulle siis. ( Kellel edu soovisin jätab enda otsustada kas avalikustab end või mitte) :yes [/quote]
No see isik võiks ennast avaldada küllSmileJa ma arvan,et ma pole ainuke,kes ei tea millest jutt,aga tahaks teada,nii et ärge tehke saladust sellest tähtsast asjastWink
Vasta
#12

To Asp.Hea artikkel Smile

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne