Tundmatu küljekaan
#1

Oskab keegi tuvastada, millisele kaherattalisele kuulus see küljekaan?

Meenutab IZ-i, kuid omab mõningaid erinevusi. Esiteks tuleb siduri tross eest alt, samuti on kaane tagaosas omapärane süvend.

Ideid?

[Pilt: 2?1413569735]

Veel pilte: http://nagi.ee/photos/Aspelund/sets/390935/

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

jupiteri küljekaan ju...
Vasta
#3

Milline Jupiteri mudel konkreetselt?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Ma pakuks küll IZi omaks. Süvend küljekaanel on käsikäikude kangi oma. Kunagi oli isa IZ 56 just taoline kaan - aga mida ma tean, ma olin siis päris väike. 
Big Grin  Selle tsikli taha oli mu tuliuus Erelikua jalgratas peidetud. Sõitsin rattaga kõik sopaaugud läbi, puhastasin ära ja siis panin tagasi. Sünnipäeval tegin näo, nagu näeksin esimest korda ja olin üliõnnelik. 
Hää, et Skolnikut ei kingitud. See üks igavene mundelõhkuja oli.  Sad
Vasta
#5

IŽ-58? Ehk siis IŽ-56 aga jupiteri mootoriga.
Vasta
#6

Kena. Siin on IZ-56 pilt sobivalt küljelt. Nagu näha, on kaan hoopis teise kujuga ja siduri tross tuleb mootorisse ülevalt, mitte eest alt. Samuti on siin näha koht sidurivõlli jaoks (peidus pidurihoova taga)

[Pilt: Kaarel.jpg]

Sama kehtib ka IZ-350 ja IZ-49 kohta. Võrdluseks pildid:

[Pilt: orig_27344163_Xl7j.jpg]

[Pilt: Iz49-cherkassy.jpg]

Läheme nüüd Jupiteride juurde. Pange tähele: siduri tross tuleb küljekaande ülevalt, minu kaanel aga alt. Ühelgi pole ka süvendit.

Jupiter (1)

[Pilt: IMG_4663.jpg]

Jupiter 2

[Pilt: IG_1302950588.jpg]

Jupiter 3

[Pilt: izh_yupiter_3_142061.jpg]

Jupiter 4

[Pilt: 6c689aa933d2.jpg]

Jupiter 5

[Pilt: izh_yupiter_5_80873.jpg]

Nii et ootan jätkuvalt ideid, millelt see võiks pärit olla...

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Iz jupiter kuni 1962,1963 oli tross juba ülevalt
Vasta
#8

Ja ongi nii, nagu Kiiver kirjutas. Näiteks see.[Pilt: 1_9_9717424.jpg]

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#9

llus. Saladus lahendatud. Tänan.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne