VW Type2 - 1976

vahepeal sai lahendatud esmane rehvimure
eks vaatame mis tulevikus saab aga esialgu sai hangitud ksf V164 käest vähekasutatud valge triibuga rehvid 185/70/14

nipet näpet nokitud veel ehk see on selline pikem protsess see koostamine

aga ilus asi on nt. esistange mis küll nüüd otsib omale ka ilusaid kinnituspolte või mutreid
ei ole kroom on poleeritud roostevaba ja samasugune on ka tagumine ja ka see on küljes

[Pilt: t760_IMG_20170305_122754.jpg]
Vasta

(05-03-2017, 17:01 PM)MeelisV Kirjutas:   esistange mis küll nüüd otsib omale ka ilusaid kinnituspolte või mutreid
ei ole kroom on poleeritud roostevaba ja samasugune on ka tagumine ja ka see on küljes
Mismõttes otsib?
RV poldi paned korraks vastu viltkäia ja ongi nagu oleks kroomitud, mis seal otsida.
Ja rv poldid on ju poes vabalt müüa.
Vasta

nn. tavalist kuuskantpeaga polti ei taha sinna panna

otsin vaatan miskit lamedamat ja või ümaramat selles mõttes otsib
Vasta

DIN 603 peaks happekindlana, mis on pea sama, kui roostevaba, samuti kaubandusvõrgus saadaval olema.

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcTsmk72X_JIvEnsVh1tTiS...JhOaRiSBcb]

Kroomstangedel on sellised puidupoldid laialt kasutusel.

.
Vasta

BB-s neid stihli viidatuid täitsa oli. Ja toimivad väga kenasti. Võibolla peab viiliga natuke ava kuhu see nelikant fikseerub töötlema. Ameerika raual natuke pidi. Suure tõenäosusega EU avadel äkki ei peagi.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

ok minu viga jätsin detailid oma teada
jah tagumisel stangel on sellised kinnitused võimalikud ja nii on ja saab kinni panna

kahjuks esimesel mitte
esimesel on vajalik paigaldada kas polt mida keerad peast kinni sest tagantpoolt puudub juurdepääs mutrile ja keere asub stange taguse tala sees
või paigaldada tikkpolt ja siis selle otsa mutter millega stange kinni tõmmatakse

seega sellist polti ma kahjuks kasutada ei saa kuigi oleks tahtnud küll

pole hullu küll me midagi leiame
Vasta

Renault R 5 stanged on laia ja kumera peaga mida keeratakse sisemise kuuskandiga.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Oma isiklikust laost leidsin karbitäie selliseid happekindlast roostevabast M8 polte. 

Tagumise stangega lihtne aga esimese stange jaoks lihvid poldi pea tagant nelikandi maha ning peenikese relaka kettaga lased peale kruvikeeraja soone sisse.... Edasi juba dela tehniki.   Kui vaja saadan peotäie, raha ei taha...
[Pilt: 1]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(06-03-2017, 09:46 AM)MeelisV Kirjutas:  esimesel on vajalik paigaldada kas polt mida keerad peast kinni sest tagantpoolt puudub juurdepääs mutrile ja keere asub stange taguse tala sees
või paigaldada tikkpolt ja siis selle otsa mutter millega stange kinni tõmmatakse

Ma ei tea kes neid asju Sul seal teeb, aga ebaprofessionaalset juttu läheb juba liiga paljuks...
Siis tuleb kronsad stange külge enne kinnitada vms lihtne teema.  Toungue
Keegi ei keera neid poldipeast kinni ja mlsluige poldid seal käivadki:

[Pilt: 009%20(2).JPG]
Vasta

(06-03-2017, 11:55 AM)stihl Kirjutas:  
(06-03-2017, 09:46 AM)MeelisV Kirjutas:  esimesel on vajalik paigaldada kas polt mida keerad peast kinni sest tagantpoolt puudub juurdepääs mutrile ja keere asub stange taguse tala sees
või paigaldada tikkpolt ja siis selle otsa mutter millega stange kinni tõmmatakse

Ma ei tea kes neid asju Sul seal teeb, aga ebaprofessionaalset juttu läheb juba liiga paljuks...
Siis tuleb kronsad stange külge enne kinnitada vms lihtne teema.  Toungue
Keegi ei keera neid poldipeast kinni ja mlsluige poldid seal käivadki:

[Pilt: 009%20(2).JPG]

esistange taga ei käi mingeid kronsasid
stange kinnitatakse poltidega otse läbi stange selle tagumise tala sisse kus on keermed
antud pildil on kasutuses poldi katted - valged mida esialgu olen leidnud plastikust valgeid ja mustasid
https://www.vwheritage.com/21170719290d-...te-8-72-79
Vasta

Aga siis ju lihtne, tavapoldiga kinni ja musta värvi mumm peale... Cool

[Pilt: 15167.jpg]
Vasta

harakas olen ja tahan läikivat Cool

küll me midagi leiame
Vasta

Tere!
Roostevaba DIN 84 või 85 oleks sellisel juhul ehk mõeldav? Olenevalt tootjast või tont teab millest need poldipeade kujud natuke varieeruvad, aga põhimõtteliselt jääks välimus nagu "vana kool".
Vasta

(06-03-2017, 12:27 PM)MeelisV Kirjutas:  harakas olen ja tahan läikivat Cool


Õige! Ma ka.

Aga veel selline variant: poleeritud peaga happekindel ISO 7380.

[Pilt: Polt-ISO-7380.jpg]



Kui auto valmis ja väliselt midagi viga ei ole, siis kritiseerijad leiavad need poldid kohe stange küljest üles ja hakkavad heietama...
(et on ikka krdi loll omanik ja ise oleks 100x paremini teinud jne). Aga ku neile heietusmaterjali ei anna, siis kehitavadki õlgu vaid.

P.S. Tagatule klaasidele on need ju nagunii juba ostetud, eksole?
Et pesulas mingi roostenire ei jookseks ja et suvaline parm ei saaks kruvikaga klaasi ära keerata....


.
Vasta

bussil sai tehtud igasugu värviparandusi siit ja sealt ehk ikka oli juhtunud
suurim vigastus oli juhi uksel kus kriimustus tähendas ka kerget lohku
sai siis lihvitud ja täidetud ning hiljem ka värvitud

[Pilt: t760_IMG_20170305_122951.jpg]

pildil paistab ka olukord kus tagumise nn. õõtsa regleerimise tulemusena on lastud kere madalaks niipalju kui saab s.t. istub läbilöögi pukside peal

peale värviparandusi sai kogu kere matistatud ja transporditud läbi linna järgmisesse garaaži
ning edaspidi tulevad teematäiendused sealt
jään ka mina põnevusega ootama sest mis sealt tulema hakkab on üllatuseks ka mulle endale

seega pintselt tuustiks Jarmo Toungue
Vasta

Uuest saab vana?
Vasta

(01-04-2017, 09:28 AM)AsTroSS Kirjutas:  Uuest saab vana?

Mis mõttes ?

Ka mõtlesid et lasen ära vanutada ja tekitada kunstlik patiina välimus siis seda mitte.

Märksõnad oleks ehk: flake, candy, ja paneling
Vasta

[Pilt: a-ok-smiley.png]
Väga vahva!!! Tulen jägmine nädalavahetus Eesti käima. Tahaks oma silmaga näha Big Grin
Vasta

ei ei näe veel järgmisel nädalal midagi
see on pikem protsess
Vasta

Tundub, et miskit on toimumas tõesti

[Pilt: 33491225870_ff1cb9ee90_c.jpg]

[Pilt: 33746475891_136251b811_c.jpg]

Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne