14. Uunikute Talveralli eelmäng
#41

(27-11-2014, 01:27 AM)quick Kirjutas:  Mul on soov tulla Talverallile soolo rattaga. Kas üksi sõites on võimalik legendi lugeda või on mingi teine lahendus?
Kurat, ebaterved inimesed Big Grin Nüüd küsib järgmiseks veel Valdo, et kui ta tuleks eestiaegse jalgrattaga, kas siis äkki saaks vokiklassile keskmise kiiruse osas natuke leevendust Big Grin

Aga tõsisemalt võttes, ainuke mõeldav lahendus oleks minu teada Dakari stiilis rull, aga seda jälle mõnele vanamoelisele tsiklile väga vist külge ei pane. Lisaks tuleks kindlasti eelnevalt asi sedapidi ajada, et legend sinna va rullile ka trükitud saab.
Vasta
#42

Varemgi talverallil sooloratas sõitnud ju.
Vasta
#43

Kas äkki keegi teab kuidas soologa legendi loeti eelnevatel aastatel?
Tean, et mingil aastal sõitis soolo ratas lihtsalt korvil sabas.
Vasta
#44

Ma vöin eksida aga saateauto ja raadioside. Täna võib ju ka vabalt mobiilsidet kasutades kodus tugidoolist soolomehele kaarti lugeda.
Vasta
#45

Tere.
Täna sai talverallikatele viimane lihv antud,oli pesupäev.
Minu pärast võib Talveralli juba sellel nädalavahetusel olla. Toungue


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#46

(27-11-2014, 01:27 AM)quick Kirjutas:  Mul on soov tulla Talverallile soolo rattaga. Kas üksi sõites on võimalik legendi lugeda või on mingi teine lahendus?

Soolorattaga on sul valida, kas tegeled sõitmise või legendilugemisega. Tegelikult on sama lugu ka siis, kui oled üksi "korviga" - legendist õige koha ülesleidmiseks tuleb seisma jääda ja sageli ka kindad käest võtta. Sedasorti peatustega sõitmine võtab sigapalju aega ja terve raja läbimine paljalt omal käel ei ole reaalne. Haakides ennast kellelegi sappa eksid varem või hiljem ära ja avastad, et ka legendis on järg läinud. Kui soovid püsida graafikus, siis organiseeri raadioside ja saateauto või äärmisel juhul raadioühendus "korviga" motoekipaaziga. Eks ta selline pooleldi sohitegemine siis välja kukub, kui sina sõidad ja teised sulle legendi loevad aga siis on vähemalt fun.
Samas laenutan ebatervetele inimestele talveralliks Cardo sidesüsteeme.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#47

Sohitegemine? WRC-s võibolla küll, talverallil lõbutsedes ja pilti rikastades ei peaks vist nii karm olema?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#48

kuulge mehed, ka vene rolleriga on talveralli ära sõidetud, seega peaks olema motigaga olema lihtne jalutuskäik metsas
muidugi, niipalju kui mina mäletan siis see rolleri mees ei olnud finshis enam kõnevõimeline
Vasta
#49

Aastaarv on nii krdi uus, et halb hakkab.
Samas on see nii krdi kole et veel halvem.
nagu veokas ja natuke nagu 4x4 ja natuke cabrio ja natuke sõidukas.
Kas selline võiks rajal sõita? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1897354&bookmark=1 JAH Nymmik on lolliks läinud ja see väike värdjas ei lase mul rahulikult magama minna.
Vasta
#50

Kas selline sel aastal mitte ei söitnud(vöi pidi söitma tulema)?

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#51

[Pilt: large_28599375_Jjhv.jpg]

oli täiesti rivis viimati Cool

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta
#52

(10-11-2014, 14:04 PM)wax Kirjutas:  a mul pole ühtki liikuvat reeglikõlbulikku vanakest

Probleem sai kiire ja ootamatu lahenduse. Nüüd tuleb lihtsalt järjekordne "peavalu" koju vedada ja paariks kuuks pikad garaažiõhtud garanteeritud...
Vasta
#53

Katsun ka see aasta lõpuks kohal olla, vanake aga veel tööd tahab Smile 

'78nda aasta 412

[Pilt: 0106876083552c2.jpg]

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#54

(30-11-2014, 09:53 AM)wax Kirjutas:  
(10-11-2014, 14:04 PM)wax Kirjutas:  a mul pole ühtki liikuvat reeglikõlbulikku vanakest

Probleem sai kiire ja ootamatu lahenduse. Nüüd tuleb lihtsalt järjekordne "peavalu" koju vedada ja paariks kuuks pikad garaažiõhtud garanteeritud...

Mul ka vist lahenenud. Ja 2 kuud aega üles ehitada.
Vasta
#55

Olen massina tegemisega ka kuhugi jõudnud,muidugi pada vaja laiali kakkuda,keevitada veel,saviga vaja mäkerdada,värvida vaja,aga aega veel sitaks Big Grin
[Pilt: 23831483d6c6db_m.jpg]
[Pilt: 238314815753a3_m.jpg]
[Pilt: 23831485f5fab0_m.jpg]

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#56

Kui rajale lastakse, Siis söidan mönuga


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#57

Kas kunagi see üritus ka lõuna Eesti kanti jõuab?
Juba mitu aastat vesise suuga kõrvalt hiilitud Cool

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta
#58

Minuarust on see sinna jöudnud rohkem kui küll
Üldse, mis vahet seal on kuskohast see algab, söidetakse ju ikka pmtselt pool Eestit läbi ralli käigus.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#59

Miskipärast teadsin mina, suve lõpus, et tulemas on juubeliralli ning hakkasin kohe uhket liikurit ette valmistama. St nullist ehitama. Keegi seda ei uskund. Kuu aega tagasi alles aga märkasin, et juubeliralliks ta valmis saabki, ei pea kiirustama ja üle pe tegema.
Uus rallikas pole väga palju paremas seisukorras, aga on ühes tükis vähemalt.
Varuauto on rikaste lõbu millejaoks ei jätku ei remondiraha ega bensuraha Big Grin
Saab peale talverallit sellega rohkem edasi tegeletud, nagunii muid sõidukeid enne viimaseid päevi valmis ei saa Big Grin
[Pilt: 238334067721a4_l.jpg]

[Pilt: 238334044b7333_l.jpg]


Rajale läheb see 1977a tagaveoline, enam kahjuks oopeli meeste üle nalja ei tee...
[Pilt: 23833400c78eb6_l.jpg]


Varuauto,mis hädavaevu võibolla rahale läheks ning , mis rahakoti ära lõhub ja ära sööb kuid väljagi ei sülita
[Pilt: 238334108b9d1b_l.jpg]



Vasta
#60

(14-12-2014, 09:53 AM)90Deville Kirjutas:  Minuarust on see sinna jöudnud rohkem kui küll
Üldse, mis vahet seal on kuskohast see algab, söidetakse ju ikka pmtselt pool Eestit läbi ralli käigus.
Kas sellest vastusest loen välja, et rohkem pole seda üritust mõtet lõuna pool oodata?
Vahe on lihtsalt selles, et kui tahad millegi võimsamaga tulla ja pead starti edasi-tagasi sõiduks läbima üle 500 km. Ainult see paneb natuke ikka mõtlema Sad
Aga see ju pole kohustuslik üritus. Osalejatele igatahes jõudu ja hoian ennast foorumi kaudu ikka asjaga kursis!

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne