14. Uunikute Talveralli eelmäng
#61

Kui süveneda, siis seda ma küsisingi. Tapa-Värska marsuut oleks väga ok!
Tallinn - Roosta oli minu jaoks ebasobiv ning sellepärast ei osalenud. Aga ärge otsige süüdistusi. Lihtsalt küsisin ja läks kohe tampimiseks. Rahu poisid, "Nii ei saa ju rallit sõita" Big Grin

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta
#62

Kui, siis me teeme rada ja kogu üritust:
1. koha järgi, kes meid vastu võtta suudab ja tahab,
2. kuidas meile kahele sel ajahetkel rajaautos istudes meeldib, 
3. ja alles siis selle järgi, kui hea-halb saab olema Kohtunike ehk meie Sõprade logistika ürituse ajal, meie endi ärkamine hommikul ja Stardi orgunn etc. 

Neljandat punkti, mis kuidagigi Võiduajajate "mugavust" arvesse võtaks, ei ole. Kogu küsimus on aga punktis 1. Muu on juba kukepea ja puhas nauding.
Vasta
#63

Müts maha teie tegemiste ees.
Tean, et töö on suur ja välja kukkunud alati hästi. Tuli ühest küsimisest kära rohkem kui vaja oleks olnud  Sad  Võib ju oodata, küll kunagi lõuna poole ka satute. Uunikumid lähevad aja möödumisega ikka paremaks Smile
Seniks aga ökomad pillid ja ikka rajale.

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta
#64

kõik vanaautod ongi ökod, sest nende ökoloogilinejalajälg on väike, mingit vahet pole kus start on, ikka tuleb ca 7-800km sõitu ära, rahalises mõttes pole odavamat sõitu maalimas olemas - kui tahtmist pole, siis pole see sõit sinujaoks
Vasta
#65

(14-12-2014, 20:31 PM)supp Kirjutas:  kõik vanaautod ongi ökod, sest nende ökoloogilinejalajälg on väike, mingit vahet pole kus start on, ikka tuleb ca 7-800km sõitu ära, rahalises mõttes pole odavamat sõitu maalimas olemas - kui tahtmist pole, siis pole see sõit sinujaoks
 
Tahaks teemat viisakalt lõpetada aga keegi peab ikka isiklikuks minema ja tatti pritsima hakkama.
 Kas on mingi vahe sõita Krazi või mõne sõidukaga? Krt siin foorumis pole küll õige koht teiste peale välja elada ja üle ääre keeda.
Vaataks parem neid toredaid pilte edasi, millega rajale plaanitakse tulla.
Nii, et julgelt postitama. Minu poolt teema ammendunud.

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta
#66

ei ole mina üleääre keenud ja krazi-ga on ka ksf-lased sõitnud, millest selline negatifasism ei saa aru, lihtsalt ürituse formaat on selline ja eesti suurust arvestades pole nagu kuhugi pikk maa minna, siin on inimesi kes ka selle ürituse raames ostavad/ehitavad omale autod, seega oma kodu läheduse valimine ralli trassiks, et kas osaleda või mitte, võib olla solvav (minule isikilikult pole)
nagu reeglites on, et pretensioonid lähevad vanaema kassile
Vasta
#67

Paljud näiteks üritavad igal aastal uue (uusvana) autoga peale tulla ja pole ka mingit hala. Kui vaimsus pole sobilik, siis leiab alati põhjuse mittetulla. Kraz võtab küll tiba rohkem törlönti aga inimesed ei nuta ka vanasse Cadillaci 40 liru sajale sisse valades. Pole siin midagi isiklikku.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#68

Palun adminil siit teemast kustutada minu poolt algatatud küsimused ja vastused, et mitte reostada toredat üritust.

Kuna on rohkem valikuid millega tulla kui Kraz, siis olin huvitatud, kas lõuna poole on ka plaanis seda üritust teha? 
Sain korraldajalt korrektse ja põhjendatud vastuse.
Tänud!

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta
#69

Elmarm, selleks ei pea kohe kustutama. Eks küsimused on ju tegelikult asised sest eks me oleme just sellised (vaesed) nagu me parasjagu oleme. Ja täpselt samast asjast on tingitud ka see, milline Talveralli on "välja tulnud". Kuna eesmärk on olnud: 
1. teha seda Just for FUN absoluutselt vabast tahtest sõprade abiga ilma mistahes "teenimise" eesmärgita,
2. mitte kasutada ühteainsmat "sponsorit",
3. hoida osalustasu nii odav kui üldse võimalik,
4. orgunnida seda aasta kõige pimedamal ajal, kus päevavalgust on 6 tundi,
siis need neli punkti panevad "asja paika". Need on eeldused Talveralli toimumiseks üldse, siis tulevad eespool välja toodud kolm reaalse "tegemise" punkti ja kuna me oleme kilulinnlased, meie sõbrad on kõik siin või kohe kõrval ja suured kohad asuvad paaris Eesti punktis üldse, siis nii lihtsalt on... 

On ju meil siiani Saaremaal käimata ja jääb raudselt ka seekord, sest lihtsalt ei ole füüsiliselt mõeldav ei seal 5-6 nädalavahetust elada ega kogu inimmassi mingil mõistlikul moel üle vee vedada. Füüsiliselt ja isegi organisatoorselt poolelt rahaliselt-ajaliselt!!! on lihtsam sellist asja orgunnida Soomes, Helsinki juurest alustades! Osalus läheks kallimaks laevapiletite ning laevas ööbimiste jagu ja ka orgunni jagu aga on olemas füüsiline võimalus kõik osalejad hommikuks kindlaks kellaajaks kindlasse kohta saada. Reede õhtul lähevad kõik koos laevapeale, kobivad magama ja laupäeva varahommikul algab orienteerumine tundmatul maastikul. Õhtuks jõutakse tagasi sadamase/laevale, läheb lahti tavapärane pidu, ööbimine Vanasadamas kai ääres ja hommikul koju nagu ikka. See on reaalselt ja füüsiliselt võimalik Tallinki "abiga" ja ka abiga. Ainus "erikokkulepe" tuleks teha peoruumi lahtiolekuga, sest 01:00 on selgelt "Liiga vara" Wink 

Muuseas, põhimõtteliselt ongi varsti alles VAID suured reisilaevad, mis "meiesuguseid" mahutada suudavad... sest kui seekord Talveralli toimuma saab, siis on tegu juba tugevate piirangutega - suured kohad on lihtsalt otsas! Ja iga aasta ju Roostal ka käia ei taha... 

PS: oli soov lõunapoole minna aga Tartus samal nädalavahetusel mingi ülisuur iluvõimlemise võistlus, enne seda ju suuskamine ja kõik mõistavad, et ruume ei ole ega tule. Kusjuures Dorpat oleks isegi asjast huvitatud ja saaks meiega vabalt "hakkama"! KUI 2015 ja siis järgmine juubelihõnguline 15.Talveralli 2016 toimuma üldse saavad, siis ongi hetkeseisuga pikemalt ette vaadates kas Tartu või Soome ainsad alternatiivid. OK, Pärnu mõni uuenev spaa ja Saaremaa omad ka aga on Pärnuski juba "mõned korrad" käidud ning teedevõrk seal suht kehvake... Smile
Vasta
#70

Tere,

vaidluses selgub tõde. Niimodi vanasti öeldi vähemalt. Mina isiklikult olen igaaastaselt planeerinud ürituseks raha ette, nii ju lihtsam.

Kas Idas pole mingit kohta kus meid vastuvõetaks, seal ju rivis igassugu SPaasid ja vanu puhkekomplekse. Kindlasti oleks keegi huvitatud sellisest rahvamassist. Samas lõpp võib olla ju tuntud kohas kus me oleme alati oodatud, aga alguse võib ju mujale viia. N: Tartu- Viljandi-Pärnu või vastupidi; tulla lõunapoolt ülesse Rakvere ja sealt põhjarannik jne. Eks see ongi keeruline kellele meeldib üks kellele teine.

Korraldajatele edu soovides
Stardivalmis Volvo LTGBIL 941 1969 a. või GAZ 52 MRS-1 moderniseeritud kui õnnestub.

Hundu77
Vasta
#71

(15-12-2014, 11:41 AM)PlyVal64 Kirjutas:  PS: oli soov lõunapoole minna aga Tartus samal nädalavahetusel mingi ülisuur iluvõimlemise võistlus, enne seda ju suuskamine ja kõik mõistavad, et ruume ei ole ega tule. Kusjuures Dorpat oleks isegi asjast huvitatud ja saaks meiega vabalt "hakkama"! KUI 2015 ja siis järgmine juubelihõnguline 15.Talveralli 2016 toimuma üldse saavad, siis ongi hetkeseisuga pikemalt ette vaadates kas Tartu või Soome ainsad alternatiivid. OK, Pärnu mõni uuenev spaa ja Saaremaa omad ka aga on Pärnuski juba "mõned korrad" käidud ning teedevõrk seal suht kehvake... Smile

Aga Värska? Lõpuotsas pole küll erilist teedevalikut, aga lõpp-punktina oli ju Sanakas iseeneset tore. Ja päevaseks ajaks seal Lõunaosariikides teid ju jätkub. Nt. Embeck-Dorpat-Rõstna?

Sihtpunkt aitab vähementusiastlikku massi ka välja sõeluda.
Vasta
#72

Kogu "probleem" on sellises numbris: see veebruar maksin lõunaks 500 (kohtunikke ei käinud palju söömas) ja õhtuks 515 sööki. Neid kohti, kes on füüsiliselt võimelised sellist inimmassi keset talve teenindama on Eestis ülivähe. Jah, konveiermeetodil lõunasöök on üks asi, õhtune pikk istumine koos peoga aga absoluutselt teine. 
Ahjah, Värska Sanakale maksin 335 inimese eest õhtusöögi ... vahe on 180 Võiduajajat!!! 
Vaieldamatult on see uhke tunne, et oleme midagi, mis inimestele korda läheb, ära suutnud teha aga massiürituse orgunn pole olnud kunagi plaanides, nii lihtsalt on juhtunud. Ja nüüd on meil olukord keeruline... suurusjärk 200 toredat inimest on vaja kuidagi "eemale peletada". Ja me ei ole veel jõudnud arusaamale, millega seda teha. 
Vasta
#73

(16-12-2014, 10:00 AM)PlyVal64 Kirjutas:  Kogu "probleem" on sellises numbris: see veebruar maksin lõunaks 500 (kohtunikke ei käinud palju söömas) ja õhtuks 515 sööki. Neid kohti, kes on füüsiliselt võimelised sellist inimmassi keset talve teenindama on Eestis ülivähe. Jah, konveiermeetodil lõunasöök on üks asi, õhtune pikk istumine koos peoga aga absoluutselt teine. 
Ahjah, Värska Sanakale maksin 335 inimese eest õhtusöögi ... vahe on 180 Võiduajajat!!! 
Vaieldamatult on see uhke tunne, et oleme midagi, mis inimestele korda läheb, ära suutnud teha aga massiürituse orgunn pole olnud kunagi plaanides, nii lihtsalt on juhtunud. Ja nüüd on meil olukord keeruline... suurusjärk 200 toredat inimest on vaja kuidagi "eemale peletada". Ja me ei ole veel jõudnud arusaamale, millega seda teha. 

Mul oleks sulle üks lahendus - inimeste arvu piirang auto kohta. Näiteks maks 2 inimest masina kohta ning max 150 masinat - ehk 150x2=300 inimest. Või mask 3 inimest masinasse ja max 100 masinat - ehk 100x3=300 inimest.

Ma tean juba ette, et nüüd läheb selle peale halaks aga reaalsus peksab ju kurikaga ribidesse.

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta
#74

(16-12-2014, 10:20 AM)Aibast Kirjutas:  
(16-12-2014, 10:00 AM)PlyVal64 Kirjutas:  ...aga massiürituse orgunn pole olnud kunagi plaanides, nii lihtsalt on juhtunud. Ja nüüd on meil olukord keeruline... suurusjärk 200 toredat inimest on vaja kuidagi "eemale peletada". Ja me ei ole veel jõudnud arusaamale, millega seda teha. 

Mul oleks sulle üks lahendus - inimeste arvu piirang auto kohta. Näiteks maks 2 inimest masina kohta ning max 150 masinat - ehk 150x2=300 inimest. Või mask 3 inimest masinasse ja max 100 masinat - ehk 100x3=300 inimest.

Ma tean juba ette, et nüüd läheb selle peale halaks aga reaalsus peksab ju kurikaga ribidesse.

Või radikaalne autode arvu piiramine näiteks 50 peale. Auto vanus, üks esindaja per mudel, eelnev "tehnokontroll", osavõtutasu kergitamine pääsemaks "päris" hotellidesse, osalevate autode piiramine konkreetse tehnilise nüansi järgi (ainult tagavedused, ainult esivedused, ainult kupeed) või välimuse alusel (ainult edevad, ainult tavalised)...

Nagu Pealiku postitusest lugeda saame, siis "rallit kõigile" ta enam korraldada ei jõua.

Ning on õige, et kolmekohalist arvu inimesi tahab Eestis talvisel ajal ära sööta ja majutada vaid väga loetud arv asutusi. Kuni sada pole probleemi. Cool
Vasta
#75

Tere.
Kui Aibast ja v6sa ettepanekuid järgida...noo siis kaob kogu lõbu ju ära. Big Grin Big Grin Big Grin
Tuleb sporttklass ja uhatakse veri ninast väljas. Sad
Allan.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#76

Mingit sportklassi ei tuleks ju, lihtsalt autod oleksid erinevad.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#77

Ma ei viitsiks ülekäte minna. Lähme kasvõi pärnu siis jälle. Ralli ju toimumata ei saa jääda, kuude pikkused ettevalmistused läheksid luhta. Ja mehed jääksid uuel aastal tööta ja unetuid öid ei tulegi.



Vasta
#78

Mulle meeldib magada lageda taeva all, uni on kohe eriti hea kui vanake ülevalt vaatab!
Vasta
#79

Ma võin Roostal ka lõpetada Big Grin

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#80

(16-12-2014, 16:01 PM)hundu615 Kirjutas:  Ma võin Roostal ka lõpetada Big Grin

Sama siin, Roosta võlu on suur peosaal ja korralikud kämpad. Samas Andropovi villad olid eriti luksid, majutuma oleks mahtunud 3x rohkem kui majadesse kirja pandi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne