M: Datsun Cherry
#1

Garaasist veeres välja "tutikas" pereauto. Vana jäi tarbetuks. Paar kuud ennem lõppu sõideti kõrvalteelt ette. Esiporilaua viga on näha pildilt. Tänu sellele suutsin ma abikaasa ümber istutada uude autosse. Mõtlesin siis vana ära konserveerida. Pesin ja mässasin paar päeva. Siis ajasin auto kuuri seina äärde, tõstsin pukkidele ja ehitasin kuuri ümber. Ennem laotasin maa peale ka linoleomi, et niiskust kinni hoida.
Nüüd on sellest möödas kümme aastat. Pole näha, et mul taastamiseks aega oleks, muid asju on palju teha. Mõtlesin siis, äkki kellegil on soovi. 600euri ja viigu ära. Pass on vana ja mingeid toiminguid pole ARKis vahepeal tehtud. Kuskile halli tsooni on see kukkunud. Ei kindlustuse nõudmist ega mingeid teateid pole olnud. Pole tahtnud ka küsima minna, siis kohe muutub aktuaalseks ja kindlustusnõue tuleb.
Pildid on sellest masinast ainult kuuri alt. Leidsin pardatsokist ka kirja, mis ma kirutasin "järeltulevatele põlvedele". Seal üht-teist selgitatud. Klapiviga on pandud niisama "lampi". Mäletan, et natuke lonkas tühikäigul. Sõitmist ei seganud. Poeg ütles nüüd, et küttesegu oli liiga lahja - noorem pea, värskem mälu.
Muidugi tulevad kaasa kõik Datsuni jupid, mis ma kodust leian. Masina ehitamise ajal sai ostetud teine auto tagavaraosadeks (1,4). Palju neid alles veel on, ei tea. Ennem ei hakka uurima ka, kui kaubad koos.
Eks ta "mahnjom negljadja" projekt on. Ma ise ka ei tea, mis seal nüüd on. Kel huvi eks see uurib lähemalt.
Aa, 79aasta masin on ja 1,2 mootor. Neljaukseline.
                               
Tuleb välja, et mul haruldaane masin. Täies ilus näeks välja selline 
http://www.classic-autoglas.com/wp-conte...ry_N10.jpg
aga tagaluuki pole. Mul on sedaanmasin. Avaneb ainult plekkkaan kuni stangeni. Klaas ei tõuse. Pole ka kojameest taga.
Kirsike asub Kuressaares. Helistada saab mulle 509279null. Meili teel saab ka küsida, kui aadressiks panete motamees ätt homail.com
Privaatsõnumeid loen ka.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne