50cc kokkutulek
#1

m]tlesin teha mingi kokku tuleku moppidega...ma ei kujuta ette kuidas see asi v\'lja n\'eb aga kes on mingu [hel meelel...andke endast m\'rku...kui on kysimusi siis meilige> emroller att hotmail.com
Vasta
#2

kle -3rc- see on sul ilgelt hea mõte.ma alustaks selle teema+ pooltest
1.50cc omanikud saaksid üksteisega muljeid vahetada oma 50cc-test.
2.saab omavahel võistelda sõidus; ja palju muid asju saaks teha,mis praegu meelde ei tule.
-pooled:
koht kus se toimub võib paljudele 50cc sõpradele ligipääsmatuks jääda.nt(kui ma elan Otepääl on mul raske tulla Rakverre.:keersilm
Vasta
#3

no krt... eestimaa on ju nii pisike, et igasuguse liikuriga peaks ikka saama igale poole kohale jõuda, kui ikka tahtmist on...
Vasta
#4

Millal seda üritust plaanitakse? Võib olla tasuks algul väiksemaid kogunemisi korraldada ja hiljem ülevabariigilise.
Tervitades.
Vasta
#5

igaljuhul tulija Smile
Vasta
#6

ärge nüüd inimesed solvuge... aga arvan, et ei oleks sellisele kokkutulekule tulija. Lihtsalt ei tahaks koos lastest deltameestega või uusrikkavõsukesest plastmassrolleritüüpidega pidu panna. Kui mingi selline üritus teha, siis ikkagi mingi kindla sihtrühma ja osalejaskonnaga, mitte et uuuuuaaaa mopimehed olme võt niikövad mehad ja teeme sellise änksa asja saame nüüd kõik kokku ...
Vasta
#7

see olesks sinu arvamus... kui soovi ei ole siis ei pea tulema...esialgu mõtleks muidugi midagi tallinna kandi mehi...paljud mopi omanikud on lihtsalt \"alla lubatud vanuse\" või midagi sellist...äkki kirjutage oma elukoht tallinnas...ja vaatame kus kandis kõige rohkem neid mehi... sinna kanti teeme ka kokkutuleku (mingi lagedik kus on palju ruumi)
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
ärge nüüd inimesed solvuge... aga arvan, et ei oleks sellisele kokkutulekule tulija. Lihtsalt ei tahaks koos lastest deltameestega või uusrikkavõsukesest plastmassrolleritüüpidega pidu panna. Kui mingi selline üritus teha, siis ikkagi mingi kindla sihtrühma ja osalejaskonnaga, mitte et uuuuuaaaa mopimehed olme võt niikövad mehad ja teeme sellise änksa asja saame nüüd kõik kokku ...

oldmoped ma olen sinuga täitsa nõus, mulle tundus et see on iseenest mõista, et korralik 50 kokkutulek, aga kui nolgipidu siis jääb muidugi ära....:lol
Vasta
#9

kindel tulija,kui ei ole eriti kaugel tulla.Olen Pärnust ja tulex tuunitud zid aktiviga!!!
Vasta
#10

teeme nt nii kui esimene lumi sulab...siis tähistame hooaja algust nt kokku tulekuga
Vasta
#11

kus seda kokku tulekut aint läbi viia?
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
ärge nüüd inimesed solvuge... aga arvan, et ei oleks sellisele kokkutulekule tulija. Lihtsalt ei tahaks koos lastest deltameestega või uusrikkavõsukesest plastmassrolleritüüpidega pidu panna. Kui mingi selline üritus teha, siis ikkagi mingi kindla sihtrühma ja osalejaskonnaga, mitte et uuuuuaaaa mopimehed olme võt niikövad mehad ja teeme sellise änksa asja saame nüüd kõik kokku ...


kaldun ka nii arvama. küllap on meid rohkemgi.

peate oma üritust ikka nõnda organiseerima, et seal keegi selliseid nõuandeid ei jaga ala \"puurige mopi kolbi väike auk sisse jne\" (otsingust leiate, kes pole veel kuulnud). krt, paljud usuvad ka. mis siis sellisest üritusest kasu on?

AGA ei taha ma sellist üritust sugugi mitte maha teha. lihtsalt läbimõtlemist vajavaid detaile on suht palju.
Vasta
#13

ma tulen 4300ccm autoga (kas võib ?) ja ajan sinise vilkuriga teid kõiki laiali :lol
Tegelt mul on yks siin 13a kes tahaks kangesti minna teie kokkutulekule Smile
Vasta
#14

kas pole siis kellelgi soovi midagi teha...ma vaatan et juba läheb üsna kuivaks...andke teada kus kandis keegi elab (tallinnas)...siis ma saan panna koha paika...
Vasta
#15

no...ma...ei..tea..ma tuleks (lasnamäel elan)..aga ennem kui ma vänta lõõma hakkan tahaks ikka täiesti kindel olla....et keegi sinne veel tulöeb ja ei tekkiks seda...effekti mis oldmoped...ennem ütles...

enivei...muidu väga hea mõte aga plaanige seda rohkem...
ma tuleks isegi appi sulle aga mul on koolis suht raske hetkel..(9klass jne)
Vasta
#16

Mina oma võrriga küll ei hakka lõuna-eestist tulema!!!Toungue
Vasta
#17

vaatan praegu aknast välja...ja mida ma näen (kuiv)Big Grin...ma praegu töötan üksik asjade kallal ja annan teile teada kui enam vähem kõik selge.
Vasta
#18

oh ma oleks kah tulija oma stellaga või siis zidiga. aga kui nagu need motorollerid oma 16 aastaste rullidega kohale tulevad siis on täielik jama ikka kyll. sinna võiks tulla ainult mootorrattad mitte rollerid. aga kellel midagi on yldse ???
Vasta
#19

Winkilmad on juba ilusaks läind ja oleks aeg see üritus läbi viia lähema kuu sees.olen snowdogiga ühel meelel selles et ROLLEReid sinna küll kutsuda ei tahaks,see ikke mõeldud mopeedidele(nii vene kui lääne omadele).Ma ise kavatsen lähema kahe nädala jooksul endale zidi muretseda kui ei saa siis tulen oma stellaga.
Vasta
#20

et jah kuigi natsa veel kylmavõitu on aga see ei tee midagi. tulen koolist juba särgiväel koju vahest. aga et siis kus selle võiks teha et ise pakuks et äkki kuskil metsas või siis suurel platsil ja ka peab orgunnima sinna mingi yrituse näiteks streetrace omavahel ja takistussõidud tegema. ise oleks nõus olema ka korraldaja ja ka sõitja loomulikult. platsidest tean näiteks pakkuda seda mis järvel selle selveri ja vana järve kaubamaja vahel on. kes ei häbene ennast seal oma 50ccm sõbraga näidata võib siis seal teha. see plats ei kuulu minu arust kellegile. siis muidugi nende selverite endite platsid aga seal natsa imelik sõita et kui ka ment välja kutsutakse siis kohe akka selle 50ccm põgenema mendi eest. aga siis võiks ka minna alla rappa mis on seal järve ja ka minu kodu juures. seal on yks selline krossirada mida sai lapsena rattaga kogu aeg läbi sõita. seal võikski olla takistus rada (tegelt on need sõjakaevikud). nii et arutlemist jätkub...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne