50cc kokkutulek
#21

keegi vist oma 50 läbi kesklinna ei rända...paljud ju nn. alla lubatud...rollerid kindlasti ei tule ainult vene ja lääne mopid...ja kes ütles et külma võitu on...pähh jummala vale lugu...minu meelest ikka soe.Toungue...kuidas oleks 17 või 18 aprill... see siis üle-järgmine nädalavahetus...mul selleks ajaks kips ka maas...

to snowdog: sa ei saa valida platsi oma kodukoha järgi ala see mulle kodu lähedal mul hea tulla...mõni tuleb ju piritalt

kohaks võiks olla mõni avar plats, mitte väga avalik...mul ei tule nagu mingit platsi ka kuskil kesklinna ääre peal...sinna oleks ju enamvähem võrdne tulla va. väljapool tallinnat... kuigi võibolla on tõesti natuke lihtsam kuhugile kesklinnast nõmme poole see place valida...

PS! snowdog võta minu palun ühendust...kas siis meili või msni kaudu...
Vasta
#22

võiks tõesti selle koha valida kuhugi nõmme või männiku kanti sääl olema hääd kohad sõitmiseks(metsad)ja sellel üritusel võiks tõesti omavahel vaikselt võistelda ja takistus raja sõitu teha.kokkutuleku võiks läbi viia tõesti 17või18aprillil.
Vasta
#23

-3rc- Kirjutas:keegi vist oma 50 läbi kesklinna ei rända...paljud ju nn. alla lubatud...rollerid kindlasti ei tule ainult vene ja lääne mopid...ja kes ütles et külma võitu on...pähh jummala vale lugu...minu meelest ikka soe.Toungue...kuidas oleks 17 või 18 aprill... see siis üle-järgmine nädalavahetus...mul selleks ajaks kips ka maas...

to snowdog: sa ei saa valida platsi oma kodukoha järgi ala see mulle kodu lähedal mul hea tulla...mõni tuleb ju piritalt

kohaks võiks olla mõni avar plats, mitte väga avalik...mul ei tule nagu mingit platsi ka kuskil kesklinna ääre peal...sinna oleks ju enamvähem võrdne tulla va. väljapool tallinnat... kuigi võibolla on tõesti natuke lihtsam kuhugile kesklinnast nõmme poole see place valida...

PS! snowdog võta minu palun ühendust...kas siis meili või msni kaudu...
ei ma ei räägi et minu kodu juures et mul lihtsam tulla vaid yldse see kogu raba on siin lihtsalt lahe koht. hehe 17 või 18 aprill vict isegi sobiks śest mul 20 synnipäev Toungue. aga siis tuleb kuskil kokku määrata see koht kus koguneda saaks. aga pakkuge platse kuhu minna siis!!!. siis teeme siia yhe listi kah et siis mis asjad kohale võivad tulla.
+ kohale võib tulla 50ccm
stella
delta
zid
mini
riga mudeleid
kes ei tia mis asi tal on siis vaadaku www.hot.ee/motokuur sealt saab veitsa inffi
lisage siis veel siia mis võivad tulla ise panin peamised
kohale mitte ilmuda rolleritel ega yle 50 ccm mootorratastel!!!Cool
Vasta
#24

Winkvõiks tõesti teha nimekirja,kes sinna tulevad ja millega, ma ise tulen zidiga.to snowdog:kus sa elad ja kus on see koht kus sa mõtles´id seda kokkutulekut läbi viiaWink
Vasta
#25

ktm530 Kirjutas:Winkvõiks tõesti teha nimekirja,kes sinna tulevad ja millega, ma ise tulen zidiga.to snowdog:kus sa elad ja kus on see koht kus sa mõtles´id seda kokkutulekut läbi viiaWink
ma elan ise siin hiiu kandis. muidu mõtlesin teha seda takistus rada siin samas rabas. see raba algab pääskylast ja lääb männikuni välja ja isegi sealt edasi sinna järve poole. et selles rabas on kyllaltki neid raskeid kohti kui ka mõnusaid pikki teelõike kus kimada. to ktm530: kus kohas sa ise elad ja kas sul load on???
ma tahaksin teada kellel siis load on kes tuleksid. kellel ei ole siis lähme teeme sest ise teen kah vict nyyd ylehomme ära (kolmapääv 7 aprill). siis kes veel ei tia saab juhilube teha ARK-is ja soodustus on see et kellel jalgratta juhiload need ei pea tegema kirjalikku poolt ehk eksamit vaid ainult sõitma. kellel vaja teada mida teha tuleb seal siis vaadaku Riigiteataja.ee-sse seal on kirjas mida tegema peab. nii ma eriti ei viici nii siin läbi selle foorumi selle teemaga suhelda nii et kes on asjast huvitatud pangu mind oma msn-i kui asi olemas ja siis reegime seal. tavaliselt istun ma seal lõunati ja õhtuti. msn on Browser1989@hotmail.com.
teiseks soovin teada kas keegi on käinud ka sellises kohas nagu nõmme noortemaja velo-motos kunagi. ise käin seal siiamaani.
Vasta
#26

junga1 Kirjutas:kindel tulija,kui ei ole eriti kaugel tulla.Olen Pärnust ja tulex tuunitud zid aktiviga!!!
kle junga1 tahaks siis teada et mis sul selle zid aktivaga siis tehtud on et sa reegid et tuunitud. kas sa mõtled mootorit või siis midagi kerest???Cool
Vasta
#27

Smileto snowdog:ma ise elan praegu mustamäel,kuid umbes kahe nädala pärast kolin laagrisse oma majja,millega sa sinna kokkutulekule tuled,mul kahjuks lube pole kuid minuarust on need load jumala poogem ma olen mitu korda mendile vahele jäänd kuid juhtunud pole seni mitte midagi aga muidu,et kas nende lubadede tegemine maksab ka midagi.ja veel,et kas seal rabas või mis iganes on ka avaraid platse kiirendus võistluste läbi viimiseks.
Vasta
#28

ktm530 Kirjutas:Smileto snowdog:ma ise elan praegu mustamäel,kuid umbes kahe nädala pärast kolin laagrisse oma majja,millega sa sinna kokkutulekule tuled,mul kahjuks lube pole kuid minuarust on need load jumala poogem ma olen mitu korda mendile vahele jäänd kuid juhtunud pole seni mitte midagi aga muidu,et kas nende lubadede tegemine maksab ka midagi.ja veel,et kas seal rabas või mis iganes on ka avaraid platse kiirendus võistluste läbi viimiseks.
ma arvan et zidiga võimalik et ka stellaga seda vaatan veel täna sain mingid hääled stellale sisse. lubadega sihuke asi et maksavad mingi maksimum 50 eeki (võibolla). aga linnas on kyll neid vaja. igastahes seal rabas on selline et mõni koht on sihuke pikem riba ja mõnikoht ka lyhem ja laiem. kuid arvan et tean kus saaks seda kiirendust teha seal taga on sihuke mahajäetud tee ja seal näiteks. kuigi sealne tee võib olla natsa mõnest kohast katki ja ta ei ole asfalt vaid kruus kuid häda korral kõlbaks kyll kui paremat ei leia. vaadake kah sinna uude teemasse ja pange sinna nimesi kes tulevad!!!
Vasta
#29

Smileto snowdog:kus neid lubasid tehakse(täpne asukoht).ja millal me siis selle täpse päeva paika paneme ja mis kell alustame kokkutulekuga.
Vasta
#30

ktm530 Kirjutas:Smileto snowdog:kus neid lubasid tehakse(täpne asukoht).ja millal me siis selle täpse päeva paika paneme ja mis kell alustame kokkutulekuga.
et lubasid saab teha arkis mis on tty juures. ise lään täna sinna vanemate kirjaliku luba tegema (isaga) ja omme kell 16.00 on see sõit. ma ei tia mis aadressil ark on aga juhatada võin. yhesõnaga nõmme mäest alla ja siis sealt vasakule kus on see saslõki paar ehk esimene tee vasakule. sellel mööda lõppu välja ja siis keerab tee paremale nagu sama tee on. siis sealt yhest väiksest mäest alla ja seal tuleb yks väike ristmik ja silt näitab arki büroo. sealt vasakule ja kuni lõppu välja kus näed seda arki õppeplatsi juba ise ja seal ongi...et ma ei tea kus teha sest seni on kirja pand ainult mina (snowdog) ja ktm530. no krt kas siis tõesti ei viici keegi rohkem sinna tulla. ärge häbenege ja kes ei tuleks sinna rollerite pärast siis ma kinnitan et rollereid me eirame seal ok
Vasta
#31

Kas 16 aastaselt ei võigi ilma lubadeta sõita 50 kuubikulisega ?
Vasta
#32

ziim666 Kirjutas:Kas 16 aastaselt ei võigi ilma lubadeta sõita 50 kuubikulisega ?
võib kyll alates 16 pole enam mopeedijuhilube vaja. 16 aastaselt saab teha juba ka 125ccm load.Cool
Vasta
#33

eespool sa ütlesid et sa lähed lubasi tegema , kui sa oled üle 16 a. vana siis miks sa lähed neid tegema?
Vasta
#34

ziim666 Kirjutas:eespool sa ütlesid et sa lähed lubasi tegema , kui sa oled üle 16 a. vana siis miks sa lähed neid tegema?
kas ma olen kuskil öelnud et ma olen 16 täis??? igastahes ma sain load kätte neljapäeval tegin. olin ainuke kes neid seal tegi aga tegelt oli yks veel kes tahtis teha aga ei tia kas jõudis.igastahes ma saan võibolla omale muravei Cool wow. kui kellegil on olnd siis see siis pakkuge mida sellega teha sest eriti ei meeldi see kast seal taga. mõtlesin teha ta raamist lyhemaks nagu umbes zid fermer-iks (pilt siin). aga kui kellegil on mingit huvitavat mõtet siis pakkuge!!! no ja kurat enne oli siin kõvasti tulijaid sinna kokkutulekule ja nyyd aint mõned yksikud!!! Sad
Vasta
#35

mian tulen koos oma 2 sõbraga..Big Grin
Vasta
#36

alkazar Kirjutas:mian tulen koos oma 2 sõbraga..Big Grin
ok siis pane ennast ja oma sõbrad kah sinna 50 cmm kokkutulekule tulijad kirja palun. siis saab täpsema ylevaate sellest kes tuleb...
Vasta
#37

ma arvan,et nüüd oleks paras aeg leppida kokku see päev millal üritus toimub (laupäev või pühapäev ja täpsemini kus kohas)kellaajad veel täpsustuvad.to alkazar:pliiz pane oma sõbrad ja ise end sinna kirja kus on pealkiri 50cc kokkutulekule tulijad.Wink
Vasta
#38

to snowdog: sorry minu viga.
Vasta
#39

kokkutuleku võiks teha millalgi suvel peale eksameid..siis on nagu iga yhe aega jne...aga jah...mis on kokkutuleku eesmärk?lihtsalt saada kuskil platsil kokku ja yksteisega mjuljeid avaldada...või tehakse yhine sõit ka kuhugi?
Vasta
#40

milleks on teil oluline et te peate oma võrridega tulema? tulge algul niisama kokku... istute maha ajate juttu vahetate kontakte... saate näod tuttavaks ja siis mõelge edasi mõnest ühisest cruisist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne