50cc kokkutulek
#41

minugi polest..vahet pole ju...
Vasta
#42

nu ei tia. ma arvan kah et natsa hiljem et see nädalavahetus mul synnipäev ja eriti vict ei ole aega. aga äkki teeks siis kui natuke soojemaks läheks sest ise sõidan präägust kooli 4 pusa ja kampsun seljas ja krt ikka on kylm sõita. aga äkki selle aja peale koguneb juba rohkem rahvast kah juba ja on suurem punt kellega minna. ise mõtlesin kyll et võiks minna mingile yhisele sõidule jne.
Vasta
#43

selle kokkutuleku võiks tõesti teha nats hiljem näiteks kuskil mai keskel ma arvan.siis on tõesti soojem ja tulijaid on arvatavasti rohkem.mingit matka taolist asja mulle küll ei meeldiks tehaCool parem jääme ikka \"streetracei\" ja takistussõidu juurde see palju lahedam.
Vasta
#44

ktm530 Kirjutas:selle kokkutuleku võiks tõesti teha nats hiljem näiteks kuskil mai keskel ma arvan.siis on tõesti soojem ja tulijaid on arvatavasti rohkem.mingit matka taolist asja mulle küll ei meeldiks tehaCool parem jääme ikka \"streetracei\" ja takistussõidu juurde see palju lahedam.
no ma mõtlengi seda et yhiselt kuhugi metsa kimama jne... aga jah teeme siis kuskil mai keskel ja siis kui neid eksameid ega neid töid veel pole...Cool
Vasta
#45

mõeldud tehtud!Wink
Vasta
#46

Ma saaan ka tulla... 2010 aasta kokkutulekule kui jõuan selleks ajaks võrri valmisBig Grin
Vasta
#47

klge rahvas. teeme siis ametliku kokkutuleku ära või?? plaanitud juba ammu ju.
Vasta
#48

ma ka tahaks tulla ,aga elan rakveres ja tallinna küll ei tea kas tulema hakkan ,kuskil siinkandis ei taha seda teha we? rakvere võiksem koht ja palju rohekm platse ja muid väljakuid kus töristada`?
Vasta
#49

Eriti mugav vend !
Äkki saadame hoopis takso sulle järgi ?

Rakvere ei ole yldse kaugel tallinnast !!!!!!

raix666 Kirjutas:ma ka tahaks tulla ,aga elan rakveres ja tallinna küll ei tea kas tulema hakkan ,kuskil siinkandis ei taha seda teha we? rakvere võiksem koht ja palju rohekm platse ja muid väljakuid kus töristada`?
Vasta
#50

võib kahToungue
Vasta
#51

mina toetan seda rakvere ideed Big Grin

aga mul on ka stella mis logiseb ja möliseb
Vasta
#52

sellel kutil kes seda siin korraldad üritas pole enam mopigi,ta müüs mulle ära niiet nüüd ajame asja nii et kas siis on tulijaid Rakvere ?Big Grin
Vasta
#53

no ma ei tea. pikkadel arutlustel pidin vist teine korraldaja olema mina. aga kes tuleks tallinnast? kes rakverest? usun et tallinnast rohkem tulijaid.
Vasta
#54

no mopeedide kokkutulek v6ib küll hale mõte olla mingid lohid roomavad kokku ja reegivad lihtsalt w? ei no mida veel ma saaks aru kui mingi 125-ste kokkutulek või midagi sellist, krt mõni tuleb säärekaga jatahame kuhugi sõitma minna sis oota seda 20-nega põristajat järgi..
Vasta
#55

sulle ei meeldi see mõte siis ,VAIT!!! RAkverest mingi 5 tulijat ikka leidub ma arvan ja lähiümbrusest kah ma usun tulijaid on.
Vasta
#56

no praaliks kah. Üks härra, kes siin sõna võtab ei saa oma mopeedi käima, samas unistab 125sest ning teeb maha säärekamehi.
Ei ole mõtet.
Iga inimene sõidab millega tahab. Säärekas/mopeed on tihtipeale noortel ainuke legaalne sõiduriist ning vanematel mõnus ajaviide/nostalgia.
Sääreka/mopeedi sõidukiirus on selline, et sul jääb ilmatuma aeg ringivahtimiseks ning ilusa looduse nautimiseks. See puudub siis kui sõidad kiirusel 100+.

Rakverest tallinna sõidab paari tunniga, kambakesi on parem, kuna saate proviandi paremini ära jaotada. Kamba peale võtke kaasa kummilappimisekomplekt.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#57

kle isandpauk millega ise sõidad? kummilappimiskomplekt vajalikToungueBig Grin
Vasta
#58

praegu sõidan iz56 ja säärekaga, oman ka uralit kuid see vajab kolbide vahetust ning veel deltat.

üldiselt sõidan kõigega, mida kätte saan. samas tunnistan ausalt üles, et teerulliga pole sõitnud.
kui tahad, siis täpsema ülevaate saab www.hot.ee/sadalamc

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#59

no nii kuda siis jääb toimub see asi we?SnowDog korralda kuskil asi ära siiis
Vasta
#60

???
Üks asi huvitab.
Et kui tulen Deltaga ja sõidab max 50km/h ja lükkan jalgatega hoogu kaasa siis olen tegija jah ??????????
Aga kui tuleksin tuunitud rolleriga mis läheb üle 100km/h ja fooritagant tagarattale siis oleks mingi plastik käkerdisega mees ?
Ja miks kõik olete siin sellised rollerite vihkajad ? Ajab närvi kui mõni teine 50cc möödub mopedist nagu seisvast postist ?? või kiirendab paremini ja ei jookse oma masininat valgusfooritagant käima??

Ise oman nii Deltat kui rollerit aga Deltaga linna tänaval ei julgeks küll ennast näidata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne