77a ford Granada
#1

Tere!
Sai mõni aeg tagasi soetatud auto mida kunagi 90ndatel sai imetletud-jah just nimelt see sama konkreetne auto! Siis oli ta originaalvärvi all-kuldne ja musta nahkkatusega suur ja ilus auto. Tänaseks on auto seisnud 10a lageda taeva all ja kaotanud suure osa oma metallist... siiski ta liigub omal jõul!!! Cool 

See projektipäevik saab olema siis eeskätt minule endale motivatsiooniks,et asjast ikka asja saaks, mitte järjekordne "müüa poolik projekt"
Kiiret arengut loota ei tasu sest muud tööd ja tegemised võtavad enamuse ajast ja see ford on nii nagu rohkem "pühapäevaprojekt" mingi emotsionaalse rahulduse saamiseks või nii!
Plaan on siis selline retrostiilis suveliikur millega saab ka igapäevasõite teha ehk iga hinna eest originaali ei taotle.
Pildid lisan kui niikaugele jõuan-esimesel võimalusel Toungue 

Ja muidugi on oodatud igasugune info ja soovitused! ka pakkumised varuosadele: esimesena tulevad meelde kapott,esituled ja esipõll koos originaal udutuledega.mulle võib neid julgelt pakkuda!
Vasta
#2

Ma olen juppideks teinud 11 Granadat, palju osi on küll oma igapäevaautodele ära kasutatud aga palju on alles ka. Kindlasti leian seda, teist ja kolmandatki... 

EDIT: Esipõll koos udutuledega sunnib kere täpsustust küsima, 77 oli üleminekuaasta. Kui sul on kuni 77 siis mõne sillajupi vast saad...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Jah. Tegu siis 72-77a toodetud mudeliga. Üritan siin nädalavahetusel pildid teha ja ka siia üles panna..
Ega hetkel küll selle autoga eriti aega tegeleda ei ole aga motivatsiooni ülevalhoidmiseks on siiski hea kui vähemalt virtuaalselt asi areneb!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne