Haagise valik

(19-02-2023, 00:11 AM)v6sa Kirjutas:  
(17-02-2023, 18:29 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Kõik kaalumised jms las olla igalpool laiali. Küsimus  on reaalses haagise valikus AGA Sõber, kes sellega hetkel tegeleb just selle JuhanHirve linna ja maaakodu vahel vedamiseks, olla jõudnud läbi mitmete tegelaste teadmiseni ,et autotreilaga EI TOHI Eestis midagi muud peale autode vedada! ...

Kas sellele teadmisel on ka konkreetse allika näol olemas viide? Mõni seni teadmata seaduseparagrahv? Kohe mitte ei taha uskuda...

Kõlab kangesti neljarattalise haagise E-katinõudena...

Ma ka püüdsin otsida ja leida aga tulutult! Jutt siis näiteks sellisest autoveotreilerist ehk O2 kategooria eriotstarbelisest haagisest aga sama olevat ka isegi O1 paadihaagsitega, tsikliveohaagis jne. Et kui on kereehituslik tehpassis kirjas "eriotstarbeline", siis liimits peedistab!!! Kui on passis kirjas eriotstarbeline, siis saad trahvi kui auto või paadi või tsiklite asemel laudu vead. Seda olevat ka Respo väitnud! Kui on platform, pole mingit küsimust, auto on samasugune "kaup". Aga kui võtad ported maha?

OK, ma saaks aru, kui püüad põhjata treileril liiva vedada vms  Big Grin Sa ei saa koormat kinnitada ega katta. Aga laudu ja torusid ongi olnud kõige parem vedada pika paadihaagisega! Sõber ka küsinud, et kui on autoveotreiler küll aga põhjaga? Ikka olevat sama jama... Ma ka punnitasin toruotsas silmi aga nii olevat.  Sellisega vea aga mida tahad ja sedasorti ka siis tuleb. Järgmine küsimus on siis sedasorti haagised Wink Probleem olevat aga tõsine! PS: sel viimasel on passist pilt ja seal kirjas kasutuala - sõidukite vedu! Lapsevankrit võid vedada, küttepuid mitte??? Kuhu veel??? See ongi küsimus Indrekule, et millisest kehtivast seadusest see liimitsate tõlgendamiste omalooming lähtub?
Vasta

Mul tekkis huvitav arutelu siin, et kui küsimus on "kas paadihaagisega võib muud kaupa ka vedada?",
siis mis hetkest saab laudadest paat? Kas parv on ka "paat"? Kas hunnik laudu, mis on rihmaga kokku tõmmatud, on "paat", sest ujub.
Jah, halb paat, aga ideepoolest...

Või siis "autoveo" treilaga võib autosid vedada? Need ei pea ju arvel olema? Panen lauahunniku külge kaks väikest ratas ja see on autoveo treila peale sobiv "auto"? Lihtsalt mitte arvelevõtmiseks valmis veel?
Vasta

Kuidas mina oma haagiseid kasutan ei kannata trükimusta...aga kuna passis omavalmistatud siis siiani on kõik ok olnud...
Vasta

Mina ei tea, kas autoveohaagisega tohib midagi muud vedada peale auto, aga mina vedasin. Kõigepealt ehitasin ta ringi ja vedasin temaga kahetonnist telefoniputkat, laudu, torusid ja mida iganes. Ümberehituse kohta küsisin kohalikult ARK-i ametniklult ja tema vastuolusid ei leidnud. Pea- asi et gabariitidesse mahub. TÜV- is ka ei haugatand keegi.
 Algsest lõplikuni:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta

Udutule kohta võiks piiksuda,kui enda haagist arvele  õtsin siis oli umbes sama nagu sul pilddil ja öeldi,et udutule ja pargi vahe peab olema min 10 cm,silm võib hetkel ka petta.
Vasta

Mul on udutuli ja park haagisel samas korpuses ja isegi sama pirni all. 21/5...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Kes tahab ja vajab, siis öösel jõudiski Saksast kohale üks vaba Eduardi platform. See siis Saksa versioon ehk amortide ja 100km/h serdiga isend Euroopa jaoks! 4K€+KÕM ja see võib olla kellegi oma. Alumine läheb nurgast piiluva JD vedamiseks. 3t täismass, 666kg tühimass koos pealesõiduteedega, kast 4x2m, ratas 13 tolli. Inff ka siin

[Pilt: 3T34UVtz1B5cAoehBDK2S1U9SKCzZ6e_a_Fv_PzJ...authuser=0]
Vasta

Eduardil on väga hea rampide lukustus. Kvaliteetne käru kah.

Profiilaluported on päris jäigad (ja praktiliselt võimatud õgvendada, kui õnnestub kõveraks saada).

Mina soovitanSmile
Vasta

Jätan selle lihtsalt siia meenutuseks, et raske haagis ei ole igaühele:
https://www.delfi.ee/artikkel/120190148/...7398ba2fbd

Kallur ise kaalub juba tonni. Kruusa mahukaal on vähemalt 1,5...

Kõrge raskuskese ja esivedune vedel vedur on halb kombinatsioon ka kogenud juhile.
Vasta

Ma olen konkreetselt selle haagisega ära vedanud kümneid, kui mitte sadu tonne. Eks ta koormaga ikka tahab taktitundelist lähenemist. Koorma jaotus ja kiirus väga oluline. Nii piinlik kui see ei tundu, tuleb antud asjandusega vaikselt max 70 km/ tee veeres kulgeda kui koorem peal.
Vasta

Sellele vedurile on lubatud välisgabariidiga võrreldes naeruväärselt väike haagise mass. Tundub siis, et põhjusega.
Vasta

Mul on autoveotreileril passis kirjas sihtotstarbeline. Sellega vast tohib kõike vedada...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Tuliseid arutelusid on peetud, aga pole omale ette juhtunud, ega meenu, et oleks viidatud.
Lubatud haagise/juhtimisõiguse kalkulaator konkreetsele sõidukile ja haagise täismassile:
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne