TZ 4 K 14 Metsaabi
(12-01-2018, 10:34 AM)viplala Kirjutas: Seda kotti ei tohi vist kogu aeg lasta rippuda seal, ma ei usu, et kaal nn välja ei veni ja aiateibaid näitama ei hakka. Sellise kaaluga peab vist ainult kaalumise hetkeks koti üles tõmbama.

Seda minagi
Aga mu kotikärul on käsipump, sellega saab möödaminnes väikese võimlemisharjutuse teha ja korraks üles tõsta.
Edit: kaal ostetud, järgmine kott hakkab rippuma.  Näis siis.
Vasta
Eks jääme andmeid ootama Smile
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
(12-01-2018, 10:34 AM)viplala Kirjutas: Seda kotti ei tohi vist kogu aeg lasta rippuda seal, ma ei usu, et kaal nn välja ei veni ja aiateibaid näitama ei hakka. Sellise kaaluga peab vist ainult kaalumise hetkeks koti üles tõmbama.

Kuniks maksimaalset koormust ei ületata, ei juhtu pideval koormamisel anduriga midagi. Mõni lihtsam on muidugi sedapalju loll, et teeb sisselülimisel nullimise ja kui nüüd pinge all sisse lülida, tuleb tulemuseks null kilo ja grammi ning koormusest vabastamisel miinusmass.

Konkreetset ei tea.
Vasta
Enam pea tegema kõrgeid koormaid,lihtsalt proovisin,selline koorem liiast,sileda maapeal veel
http://static3.nagi.ee/i/p/1005/94/25148...7b_l.jpg/1
Vasta
(11-01-2018, 19:37 PM)Veskioja Kirjutas: Keevitasin käru koorma osale 30 cm.tk.ettepoole,et mahuks peale 3 ja rohkem meetrised,tõenäoliselt saab olema manööverdamine mõtsas nüüd natskehvem,

Krt see katse eksitus meetod,ei saa ikka lõhkuda asja,mis on ennast juba sisse töödanud,noo mis jutt,et mahuks ikka rohkem.Ja ongi manööverdamine raskendatud,läheb tagasi niikui ennist oli,vbl.mingiaeg kui viitsib,ajan rattad laiemaks ja siis ka toikad,aga pikkust juurde väga vaja pole.Ja roopasse ka ei mahu,oli mõttetu töö
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne