Laagri veerepinna taastamine.
#21

(07-02-2015, 10:35 AM)pvr Kirjutas:  Kui saladus ei ole siis mis trikiga Rein selle pinna korda sättis?

Treipink ja ajud Big Grin
Vasta
#22

(27-01-2015, 00:28 AM)Flammable Kirjutas:  Toomas Pihl on see tegelane, kelle poole Tehnika Kõrgkoolis pöörduda. Puhub sinna kasvõi keraamilise pinna peale. Kuigi olles näinud neid sinna satuvaid detaile remontimiseks, kust mingi pulberkate on leekima pannud, siis kaaluks ka ümbertegemist.

Kaaperdan natuke võõrast teemat, kuna probleem on natuke sarnane. Mina muidugi statsionaarmootorite tegelane. Ja nüüd siis selline lugu, et sain ühe natuke üle 100 aastase vanuri, mis on malmist kolvi ja malmist silindriga. Nii silinder, kui kolb on kergelt hukas. Silindri puurimine sobivasse mõõtu ei ole probleem. Kuid malmist uut kolbi ei tee vist keegi valmis? Või oskate soovitada valmistajat? Kas oleks mõeldav kolvile mingi imeviguriga niipalju peale kasvatada, et saaks sobiva mõõdu kätte ja siis rõngasooned sinna sisse treida? Ja et see vigur siis ka tööle hakkaks ja ära ei pudeneks. Mootor ise on kahetaktiline bensiinimootor. Õigemini küll sädelahendusega petroolimootor. On kellelgi mõtteid?
Vasta
#23

No ma ei usu,et vanale malmkolvile midagi peale pidama jääb.... ei tasu jampsida. Pigem ikka valada alumiiniumist uus kolb. Ma kahtlen,kas meil keegi malmist kolvi valamisega hakkama saab. Ei ole mina veel kuulnud kedagi. Alumiiniumist kolvi valamise puhul tuleb teha vorm nii,et kolb saaks paksema seinaga,kui malmkolb.  Üldiselt kes ei oska teha,see oskab targutada...... ehk ma ise ei ole vormi tegemisest kaugemale jõudnud......
Vasta
#24

   Kahetaktiline...aga annaks ka sinna äkki hülss sisse treida?

Tervitab Veteran.
Vasta
#25

Räägi Mewitepi Jüriga, tal endine paarimees valab nüüd Tallinna kandis malmi. Ja laupäeval Ramba räägib Unic-Moto meestele malmdetailide taastamisest ...  Toungue
Vasta
#26

(07-02-2015, 14:16 PM)autojuht Kirjutas:  
(07-02-2015, 10:35 AM)pvr Kirjutas:  Kui saladus ei ole siis mis trikiga Rein selle pinna korda sättis?

Treipink ja ajud Big Grin

Tere.
Kuidas parandatud käigukast vastu pidanud on??
Endal ees sama jama.  ,Mõtlen kas lasta taastada või osta uus võll 100naelaga Sad
Vasta
#27

(07-10-2016, 10:54 AM)nokitseja30 Kirjutas:  Tere.
Kuidas parandatud käigukast vastu pidanud on??
Endal ees sama jama.  ,Mõtlen kas lasta taastada või osta uus võll 100naelaga Sad

Tänan küsimast. Siiamaani on väga hästi kestnud Ca 50000km. on läbitud peale remonti.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne