#1

eile panin võrrile paagitäie bensiini sisse ja hakkas puterdama.
milles võib viga olla?
ennem sai rahulikult diisliga sõidetud ja kõik oli nagu timmis.
aga nüüd panin kankutäie bensiini ja miskipärast ei toimi enam
nagu ei saaks kütet kätte
kas asi võib selles olla et kankus oli törts vett sees ?
mootori kett teeb ka mingit imelikku häält nagu oleks roostes.
õli viga ei saa olla. See oli timm.
kui viga ei leia siis viin lammutusse.
Kuidas ma saaks selle korda ?
Vasta
#2

Oi,oi,oi. Siin ei aita muu,kui võrr lammutusse ja ise jooksuga kooli. Seal õpetatakse nii mõndagi.
Vasta
#3

(27-02-2015, 18:57 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Oi,oi,oi. Siin ei aita muu,kui võrr lammutusse ja ise jooksuga kooli. Seal õpetatakse nii mõndagi.

koolis õpetaja ei räägi võrridest pidin direktori jutule minema.
ta ütles et võrrid temajaoks liiga keerulised.
Vasta
#4

(27-02-2015, 18:59 PM)Viiner Kirjutas:  
(27-02-2015, 18:57 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Oi,oi,oi. Siin ei aita muu,kui võrr lammutusse ja ise jooksuga kooli. Seal õpetatakse nii mõndagi.

koolis õpetaja ei räägi võrridest pidin direktori jutule minema.
ta ütles et võrrid temajaoks liiga keerulised.

No siis tuleb direktor ka minema lüüa.....ja uus otsida. Ebakompetentsed õpetajad ja direktorid tuleb asenada igaljuhul... Smile
Vasta
#5

(27-02-2015, 19:10 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(27-02-2015, 18:59 PM)Viiner Kirjutas:  
(27-02-2015, 18:57 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Oi,oi,oi. Siin ei aita muu,kui võrr lammutusse ja ise jooksuga kooli. Seal õpetatakse nii mõndagi.

koolis õpetaja ei räägi võrridest pidin direktori jutule minema.
ta ütles et võrrid temajaoks liiga keerulised.

No siis tuleb direktor ka minema lüüa.....ja uus otsida. Ebakompetentsed õpetajad ja direktorid tuleb asenada igaljuhul... Smile

võibolla on see jah nii aga ütle mulle kuidas ma võrri korda saan
Vasta
#6

Äkki peaks tegema uue teema nimega "Niinimetatud nalja nurk"?

Viiner võiks end muidugi lahkesti kiirkorras ehk sinna alternatiivsesse sünnituskanalisse sisestada, midaläbi ta siia toredasse foorumisse saabus.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#7

(27-02-2015, 19:23 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Äkki peaks tegema uue teema nimega "Niinimetatud nalja nurk"?

mine tee ise midagi
Vasta
#8

No võta karburaator osadeks ja puhu düüs läbi. Kui bensukraanil pole sõela,jäädki koguaeg mängima. Kuidas säde,küünal ja muud asjad?
Vasta
#9

(27-02-2015, 19:38 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No võta karburaator osadeks ja puhu düüs läbi. Kui bensukraanil pole sõela,jäädki koguaeg mängima. Kuidas säde,küünal ja muud asjad?

karpal oli trossid paigas aga mis säde?
küünal puhub ära
Vasta
#10

(27-02-2015, 19:43 PM)Viiner Kirjutas:  
(27-02-2015, 19:38 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No võta karburaator osadeks ja puhu düüs läbi. Kui bensukraanil pole sõela,jäädki koguaeg mängima. Kuidas säde,küünal ja muud asjad?

karpal oli trossid paigas aga mis säde?
küünal puhub ära

Ei saa olla,siin puhub hoopis tuul ja ikka tundub,et vist kõrvade vahelt otse trosside poole.... Big Grin
Vasta
#11

(27-02-2015, 19:46 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(27-02-2015, 19:43 PM)Viiner Kirjutas:  
(27-02-2015, 19:38 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No võta karburaator osadeks ja puhu düüs läbi. Kui bensukraanil pole sõela,jäädki koguaeg mängima. Kuidas säde,küünal ja muud asjad?

karpal oli trossid paigas aga mis säde?
küünal puhub ära

Ei saa olla,siin puhub hoopis tuul ja ikka tundub,et vist kõrvade vahelt otse trosside poole.... Big Grin

ma mõtlen et ma ei saa aru
Vasta
#12

No mul sama lugu,midagi enam aru ei saama.
Vasta
#13

(27-02-2015, 19:52 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No mul sama lugu,midagi enam aru ei saama.

noo oli küünal ja puhus ära
mõtlen et trossis viga
Vasta
#14

(27-02-2015, 19:53 PM)Viiner Kirjutas:  
(27-02-2015, 19:52 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No mul sama lugu,midagi enam aru ei saama.

noo oli küünal ja puhus ära
mõtlen et trossis viga

Ma arvan,et tross ei puutu asjasse,ikka tihendi viga. Kui küünla ära puhus siis ei ole peas kõik korras.....
Vasta
#15

Mul oli ükskord ilusal oktoobrikuisel laupäevahommikul täpselt sama jama. Aitas see kui võtsin trossi ja küünla, pistsin küünla trossi selle laiema I-tala tala tagant läbi, lasin WD 40 peale ja oligi korras. Aga vaata, et liiga palju ei lase, muidu ei haaku see enam silindriga ja säde puhub jälle minema. Kloostrimetsa Motopoes on muidugi sädet pakkuda, aga korraga peab liiga palju ostma ja hind ei ole soodne. Ja praegu pole muidugi oktoober ka.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#16

 kui  puhub  küünlavahelt  sädeme  ära ?  ,  siis  sõida  tuulevaikse  ilmaga ,  või  toas .
Vasta
#17

(27-02-2015, 20:35 PM)iceman Kirjutas:   kui  puhub  küünlavahelt  sädeme  ära ?  ,  siis  sõida  tuulevaikse  ilmaga ,  või  toas .

No sädemega sain kokkuostu tehtud
Aga ketiga ikka jama wd40 ei aidanud
Hakkas rohkem ragisema
Vasta
#18

(27-02-2015, 21:39 PM)Viiner Kirjutas:  
(27-02-2015, 20:35 PM)iceman Kirjutas:  

No sädemega sain kokkuostu tehtud
Aga ketiga ikka jama wd40 ei aidanud
Hakkas rohkem ragisema
WD-d tuleb rohkem panna, siis kaob ragin kõlaritest ära ja ära unusta potentsiomeetrit edasi-tagasi kruttida vähemalt viis minutit.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#19

kett ja mootor tuleks võrrilt eemaldada- siis pole ka probleeme.
Vasta
#20

 ma  arvan  et  "ta " ikka  segab  ,  kuigi   " häält " juba  ammu  pole  enam .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne