Mille lüliti?
#1

Praegu keegi müüb Osta's lülitit. Mul vedeleb täpselt samasugune täiesti kasutult, kuna ma ei tea mis sõidukile ta kuulub. Äkki keegi tahaks täita seda lünka minu harimatuses? Pildid pätsasin Osta'st, nii oli lihtsam...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

Pole päris kindel aga millegi lenksu küljest. Võrridel oli ka selline, aga keskel signaali nupuga ja toimis lähi-kaugtulede lülitina. Kuna sellel pole nuppu, siis pakun, et lenksul oli veel teinegi millel nupp oli, ja pildil olevat sai kasutada näiteks suunatulede lülimiseks.
Vasta
#3

Võrri lüliteid ma tean.
Vasakul on tuled signaalinupuga, paremal suretuslüliti ilma signaalinuputa. Mopeedidel võib paremal lisaks olla suunatulede lüliti, mis on samuti signaalinuputa. Nende lülitite korpused on valmistatud metallist (v.a. alumine osa).

Probleemi tekitav lüliti on valmistatud üleni bakeliidist või eboniidist. Tal on ainult kaks asendit - sees või väljas. Sisselülitatud asendis on nupu kohal venekeelne lühend "вкл.". Kinnitatud on ta tõenäoliselt jah lenksule, sest korpuse all on vastav õnarus.

Ole hea, mellpoiss, äkki kunagi leiad mahti sellest komplektist mõne klõpsu siia üles riputada.
Samuti tunneks väga huvi, kuidas see lüliti originaalkujul lenksu külge kinnitus. Korpuse küljes on vaid kaks pisikest metallkõrva ja kõik ülejäänu puudub.
Vasta
#4

Suur tänu piltide eest. Täpselt selline ongi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne