Keraamiline sulavkaitse (vanemat sorti)
#1

Tere! Oskab keegi öelda, kas meie kaubanduses on kusagil saada sellist tüüpi sulavkaitsmeid? Endale pole silma jäänud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Igas vene asjadega kauplevas poes on võimalik Lada kaitsmeid omandada ma usun.
Belarusil on samasugused kasutusel pluss vanemad Jaapani autod.
Vasta
#3

Novot. Jälle targem. Tänud!
Mu puhul on tegu Volvoga muide.
Vasta
#4

Golfile ostsin neid kadunud Autotarbe poest Järvelt. Aga olen neid müügil näinud ka pudi-padi poodides a la Koduextra.
Vasta
#5

 Automaailmas ka:
http://pood.automaailm.ee/est/autokaubad...uctID=8032
 Arvatavasti on pea kõigis üldautovaruosa poodides olemas.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#6

volvole ära selliseid kaitsmeid pane, otsi sellised kus metall osa on vasest, sest volvo klemmid on vasest ja need kipuvad teise metalliga kokkupuutes oksüdeeruma
Vasta
#7

Kui originaalkaitse on keraamilise pulgaga, siis kasuta seda asendades vaid kaitsme sulavosa.
Osad uued plastikpulgaga on kehvakesed(tiba lühemad) ning sädelus kerge tulema.
Kunagi oli ka ainult vasest sulavkaitsmeid müügil ilma pulgata.
Vasta
#8

(19-03-2015, 01:14 AM)2715 Kirjutas:  Igas vene asjadega kauplevas poes on võimalik Lada kaitsmeid omandada ma usun.
Belarusil on samasugused kasutusel pluss vanemad Jaapani autod.
Oma varasel 01-l olid plastist, mis kippusid sulama lühikeseks. Ikarustel olid keraamilised juba.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

...
lisaks peab targutama, et osad seda tüüpi kaitsmed on valmistatud tundmatute standartide kohaselt ja teadmata materjalidest.
ehk siis kasutades 24V süsteemis 30A kaubandusest soetatud kaitset, tekkis olukord, kus kaitsme plastosa sulas ja  põles leegiga, eritades eriliselt võigast suitsu. Samas kaitsme metallosa oli terve, hõõgus ja oli kenasti klemmide vahele kinni keevitunud.
Hiljem sai sama seeria kaitsmetega korraldatud loomkatseid akulaadija taga, koormuseks oli miski küttekeha. akulaadija laadimisrežiimis andis välja 30A, mis kaitsmele mõju ei avaldanud. Käivitusrežiimis kahjuks ampreid ei olnud võimalik tuvastada, aga "niidi" läbi põlemist olemasoleva koormusega ei õnnestunud saavutada.
Otse akult lühistades õnnestus  kaitse jälle küünlaks muuta...
asja tuum: soovitaks tuntud teatud tootjate (littelfuse, vms) tooteid osta, et hilisemaid üllatusi vältida.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne