sai vist tööle
#1
Exclamation 

mh tundub, et töötab...


kuidas teile tundub? hetkel küll ingliskeelsena, aga eks tõlgime ära...


Vasta
#2

miski sigrimigri on jah ekraanil...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Töötab,kus ta ikka pääsebSmile
Vasta
#4

Töötab,kuigi hetkel veel vähemalt mul mingi bug seoses kuupäevade/kellaaegadega on.
Vasta
#5

näppige user CPd


sealt keerake kindlasti maha selline valik nagu:

Use Email Notification by default:
Selecting yes will automatically subscribe you to threads when you make a post in them.

edit optionsi alt... ja kellaaegu saab kah sealt näppida
Vasta
#6

väga väga harjumatu ...
Vasta
#7

Kärts kahtlane on jah esialgu. Kuidagi närviline on kogu see kujundus. Eelmine meeldis rohkem. Aga eks harjub ära, peamine ikkagi foorumi liikmeskond ja siit saadav info mitte kujundus.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#8

Harjumatu on küll. Eelmine variant oli nagu rahulikum, aga eks iga asi peab uuenema, nii et jätkake samas vaimus. Ma vaatasin siin natuke memberlisti ja siin on palju liikmeid, kes siin ilmselt pole 2 aastat postitanud. Kas sellised liikmeid on mõtet andmebaasis hoida ja ruumi raisata?
Vasta
#9

kas mulle tundub, et kohati on nagu kole aeglane ...
Vasta
#10

Seakoot Kirjutas:... Ma vaatasin siin natuke memberlisti ja siin on palju liikmeid, kes siin ilmselt pole 2 aastat postitanud. Kas sellised liikmeid on mõtet andmebaasis hoida ja ruumi raisata?
mul näiteks näitab, et ma olen viimati foorumit külastanud 06-08-2003 - aru ma ei taipa Smile
Vasta
#11

Proovin siin asja veidi ja keskmiselt võtab mul ühe lehe (teema) laadimine, kus pilte pole 10-30 sekundit, keskmiselt 15. Tiba aeglane tundub!

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#12

tõesti mulle meeldis ka eelmine rohkem. See on natuke liiga kirju ja aeglane

Cool
Vasta
#13

eelmine oli disaini poole pealt palju parem aga see jälle on tehnilise poole pealt väga hea Smile
Vasta
#14

Väga kirju on.
Vasta
#15

No ma ei ütleks et ta aeglasem on kui eelmine foorum või mõni suvaline lehekülg netis.Mind isiklikult häirib see,et kui ma ka teema läbi olen lugenud,jääb sinna ette ikka noolekesega märk,nagu oleks teema lugemata.
Vasta
#16

Pole midagi öelda, suur töö on ära tehtud. Aga vaatasin, et vanad U2U teateid ei leia enam. Kas on lootust neid veel kätte saada,.
Vasta
#17

Ei ole neid jah enam,aga seda sai ju ammu ja korduvalt hoiatatud ka,et nad peale uuendusi ära kaovad ja soovitati kõik oluline kuhugile kopeerida...
Vasta
#18

deem....nüüte siis ütlete

Cool
Vasta
#19

harjumist vajab..harjumatult palju vilesi on Big Grin aeglus ongi ainuke miinus
Vasta
#20

täitsa huvita (harjumatu)

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne