Rolleri silinder
#1

Nimelt siis hakkasin rolleril summutit vahetama ja roller ise hiinakas ja lahti keeramisel  murdusid sealt silindri juurest 2polt niimodi ära et pead ei ole väljas(polti sai uuritud ja polt oli seest ka roostes :S ) proovisime siis naabriga nii et puurisime trelliga keskelt augu läbi ja poest ostsime mingid spets tõmmitsad aga need murdusid ka sees ära.Ja nüüd ongi mure kas on võimalik välja neid kuidagi saada veel? Smile

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta
#2

tere,katsu leida vasaku keermega spets keerme poldid,peaks stokkeris,würhtis, saada olema,see investeering tasub teha,neid pidevalt vaja kui oled tehnika mees.
Vasta
#3

(23-03-2015, 18:56 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,katsu leida vasaku keermega spets keerme poldid,peaks stokkeris,würhtis, saada olema,see investeering tasub teha,neid pidevalt vaja kui oled tehnika mees.

No aga nimelt oleks vaja vana polt kätte saada Sad

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta
#4

Aga muidu proovisime nii ka et ostsime murdunud keerme poldi komplekti ja sellega ka ei saanud hakkama sest se murdus ka sees ära

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta
#5

Ole hea ja tee pilti sellest probleemsest kohast ja riputa siia üles, küll siis amf komisjon otsustab kuidaspidi asjale läheneda.
Ütlen kohe ära ka, et igasugu nn. murdunudpoldiväljakeeramisekomplektid unusta kohe ära (eriti kollaste poiste tehtud), need on saadanast ja teevad kasu asemel rohkem kahju.
Vasta
#6

Mutri pealekeevitamine toimib alati.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Mutter vahel paks. Eriti nii väikse mööduga. Kasutada lattraua otsa puuritud auku samaks otstarbeks
Vasta
#8

Jutt kõlab nii nagu olekski juba eelpool kirjeldatud "porgand" sisse puruks keeratud. Puurida seda saadanast pole just kõige lihtsam. Eriti kui kogemusi ka vähe aga, see on kõige reaalsem lahendus. Ja välja keerata seda arvatavasti 6 mm polti pole mõtet. Puuri auk 6,5 mm peale ja keermesta M8 poldi jaoks uus keere. Täpsem mees puurib vana poldi nii ka välja et saab ka vana keerme kätte, aga kui seal see porgandi konts sees on, siis vaevalt Big Grin
Vasta
#9

mõistlikum jah teha 8mm keere ja astmega polt, ise sellist nalja teinud ka rolleri silindril
toona puurisin vana poldi läbi ja lõin viili saba sisse ning keerasin välja
Vasta
#10

No kui ma terveks saan siis viin silindri kõrval tänavasse auto töökotta seal keevitus ja  värgid vast leian sealt oma murele lahenduse

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta
#11

Kui probleemi on võimalik käeotsas töökotta viia on see ainuõige. Saad köndi kätte, siis võib ka suurema keerme lõigata.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

Ma siin pea nädal aega haige olnud ja mõtlema hakanud et se silindri polt on mul number 6 ehk siis kas lasen 6se puuriga seal selle pasa k6ik välja ja lasen 7se keermepuuriga uue keerme?

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta
#13

(29-03-2015, 15:42 PM)Armin Kirjutas:  Ma siin pea nädal aega haige olnud ja mõtlema hakanud et se silindri polt on mul number 6 ehk siis kas lasen 6se puuriga seal selle pasa k6ik välja ja lasen 7se keermepuuriga uue keerme?

Kuna Sa oled sinna ka ära murdnud tikkpoldi väljakeeraja ei ole sul seal enam midagi puurida.Kõige lihtsam lahendus:M8 mutter poldi otsapeale ja seest täis keevitada ning ettevaatlikult välja keerata.
Vasta
#14

(29-03-2015, 17:50 PM)aavu Kirjutas:  Seitsmene keermepuur pole väga harilik, igas kohas leiad standard kuuese või kaheksase, seitsmest kasutavad väga spetsiifilised töökojad, näiteks üks koht on lennundus, kus kaalu ja tugevuse suhet arvutatakse väga täpselt. No ehk veel mingi vormel üks ja kosmose tehnoloogia.
Jatkates teemat ,minu meelest IZ olid mingid poldid M7 ja tänapäeval sõiduauto blokikaantes on M7 levinud.
Vasta
#15

Kas vana Jawa käiguhoova polt ka äkki?
Aga see pole teema. Kui vähegi saad vii töökotta keevitada! Ilma kogemuse, rakise ja kõvasulampuurita ei saa seal midagi teha. St saab aga suure tõenäosusega saad umbes 12 mm poldi jaoks ava Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne