Kontaktivaba süüde Jawale
(19-10-2018, 20:07 PM)kiiresti2 Kirjutas: Kas keegi oskab öelda kumb neist kahest komplektist on parem.ja kas on üldse neil vahet.???

https://www.ebay.com/itm/Microprocessor-...Swu4BV5u5F
(See on suurema süütepooliga)

Ja

https://www.ebay.com/itm/Electronic-Micr...SweAVZl1mb
(See on väiksema süütpooliga)

Kunagi kusagilt lugesin või on kusagilt kõrvataha jäänud et üks neist on parandatud ehk parem süütepool.?
Kas kellelgi on kogemust sellise süüte komplektiga?
Mina vene süütepooli ei usaldanud ja võtsin Valeo oma. Vaja on väiksema primaartakistusega süütepool, kui kontaktidega.  Sovek-it müüb see Narva netipood ka. Siiani töötab IZ-il ja sain süütejamadest lahti.
Vasta
Mu museo 360nel on vape ja töötab ilusasti.frankiel sai just uus juhtmestik tehtud ja 634 genekas + laadimisrelee.laeb väga hästi.
Aga tahan just kontakdidest lahti saada,ma ei ole "old school man"
Minu meelest oli see väiksema süütepooli tüüp uuem ja parem.vabalt võin julmalt eksida.kuigi just jaans oli õige tähelepanek trafo südamiku suhtes.
Ebays tellimene.kas mitte polnud nii et kui tellid euroopa liikmes riigist siis tollimaksu ei tule?
(Olen tellinud ka hiinast üle 50€ soome pole siiani toll tülitanud).töökaaslane on tellinud pidevalt saksast ja suurte summadega,ei mingei makse.temal on tolli maksud tulnud küll USA ja aasia toodetel.
Vasta
Youtubest vaadates on kõikidel dnepr ja m-tüüpi ratastel just väiksem süütepool ning töötavad hästi.
Jawa videosi sellise süütesüsteemiga pole kohanud.
Vasta
(20-10-2018, 21:32 PM)kiiresti2 Kirjutas: Mu museo 360nel on vape ja töötab ilusasti.frankiel sai just uus juhtmestik tehtud ja 634 genekas + laadimisrelee.laeb väga hästi.
Aga tahan just kontakdidest lahti saada,ma ei ole "old school man"
Minu meelest oli see väiksema süütepooli tüüp uuem ja parem.vabalt võin julmalt eksida.kuigi just jaans oli õige tähelepanek trafo südamiku suhtes.
Ebays tellimene.kas mitte polnud nii et kui tellid euroopa liikmes riigist siis tollimaksu ei tule?
(Olen tellinud ka hiinast üle 50€ soome pole siiani toll tülitanud).töökaaslane on tellinud pidevalt saksast ja suurte summadega,ei mingei makse.temal on tolli maksud tulnud küll USA ja aasia toodetel.

Soome kohta ei tea, aga Eestis on tollimaksust vabastatud alla 22 EUR väärtusega saadetised, mis saabuvad väljastpoolt Euroopa Liitu. Ukraina kindlasti Euroopa Liitu ei kuulu.
Vasta
Ja nii on  Rolleyes
Vasta
(20-10-2018, 23:41 PM)JaanS Kirjutas: Soome kohta ei tea, aga Eestis on tollimaksust vabastatud alla 22 EUR väärtusega saadetised, mis saabuvad väljastpoolt Euroopa Liitu. Ukraina kindlasti Euroopa Liitu ei kuulu.
Mina tellisin Ukrainast mingi aasta tagasi vähemalt 200€ kaupa (arve oli ilust veel paki sees) ja kogukaaluga umbes 40 kg. Ja mina küll mingit tolli ei maksnud !
Omniva annab pakki kätte mingi kuu-poolteist hiljem ja asi korras.
Vasta
See, et mõnel õnnestub ülekoormatud tollist ilma obrokit maksmata läbi pääseda, ei tee maskukohustust veel olematuks. Rolleyes EL sees ei ole, väljastpoolt EL tuleb juurde maksta, kui summa on piisav.
Vasta
(21-10-2018, 21:20 PM)v6sa Kirjutas: See, et mõnel õnnestub ülekoormatud tollist ilma obrokit maksmata läbi pääseda, ei tee maskukohustust veel olematuks. Rolleyes  EL sees ei ole, väljastpoolt EL tuleb juurde maksta, kui summa on piisav.

Kui põdeda nende tellimistega siis ei saagi ju kunagi midagi ise tellida.
Julge hundi rind on alati rasvane ja haavleid täis Smile'
Sou what kui see käibekas juurde tuleb ???
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne