Korvpall
#1

Tere!


Kas keegi oskab öelda, mida tähendab kui kohtunik tõstab üles 2 sõrme, 3 sõrme ja 5 sõrme?
Vasta
#2

Teine viga mängijale nr 35?
Vasta
#3

(15-04-2015, 00:24 AM)HDriider Kirjutas:  Teen kirjalikku tööd ja seal on niimoodi kirjutatud:


Mida tähendab kui kohtunik tõstab üles

                        2 sõrme
                        3 sõrme
                        5 sõrme


Mitu kohtuniku on väljakul?


Mis tähendab korvpallis „tagasimäng“?

Tähendab, et väljakul on kolm kohtunikku. Ühel neist puudub kolm näppu, teisel kaks näppu ja kolmandal on kõik näpud alles. Tagasimäng on see, kui vastane on visanud palli teie korvi ja te osustasite tagasi teha ja neile ka palli korvi visata. Vahel nimetatakse tagasimänguks ka seda kui taganetakse ülekaaluka vastase ees ja visatakse pall oma korvi.
Vasta
#4

Aga mida tähendab kui kohtunik tõstab ühe sõrme?     (ehk kaks sõna=üks sõrm... )

[Pilt: tumblr_mcc3mhrwlV1qm8ikko1_500.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#5

Üldsiselt toksid googlisse "korvpall tagasimäng" ja tõmbad terve raamatu jagu materjali  alla ning loe terviseks. Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#6

(15-04-2015, 08:28 AM)mlsluik Kirjutas:  Aga mida tähendab kui kohtunik tõstab ühe sõrme?     (ehk kaks sõna=üks sõrm... )

[Pilt: tumblr_mcc3mhrwlV1qm8ikko1_500.jpg]

See tähendab, et ta on poliitik Smile
Vasta
#7

Igaks juhuks seletaks siis ära mida tagasimäng tähendab, nö selguse mõttes.. Wink  
Kui ründaja võistkond hakkab ründama ja toob palli üle keskjoone, siis sama rünnaku ajal enam palli keskjoonest tahapoole viia ei või, vastasel juhul ongi tegu tagasimänguga...   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#8

See küsimus sai enamvähem vastuse vistBig Grin paras aeg teemat veidi laiendada.
Kas keegi teab kuidas mõõdetakse tulemust suusahüppes? Siin ei aita googel ega moogel. Võimalikud variandid on siis, et horisontaalselt või siis äratõukest maandumispunktini sirgjoonena allapoole. Kunagi sai õlleõhtu otsimisega sisustatud ja vastuseta me jäime Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

(15-04-2015, 22:34 PM)Marko Kirjutas:  See küsimus sai enamvähem vastuse vistBig Grin paras aeg teemat veidi laiendada.
Kas keegi teab kuidas mõõdetakse tulemust suusahüppes? Siin ei aita googel ega moogel. Võimalikud variandid on siis, et horisontaalselt või siis äratõukest maandumispunktini sirgjoonena allapoole. Kunagi sai õlleõhtu otsimisega sisustatud ja vastuseta me jäime Sad

Siis pidi teil küll palju õlut olema ja kogu otsing jäi vahele..Smile  Google ja "How is the snow ski jump distance measured" ..
http://www.fis-ski.com/mm/Document/docum...eutral.pdf"
http://www.skiernet.com/skijumping.php
Vasta
#10

viited on toredad, aga vähemasti minu silm ei seleta neis täpsemat selgitust olevat, et kust mõõtmine algab ja kuda "mõõdulint" jooseb.
no loogiline oleks arvata, et jooseb maad mööda, ehk kõveralt, kuna mudu oleks ju natsa tülikas mõõta.
a kust algab? no eks vast on kaks varianti, kas noka otsast või noka otsa alt maapinnalt.
Vasta
#11

Ma polegi ainuke loll Big Grin
Neidsamu lehti sai tookord õlle kõrvale krõbistatud, otsingu kasutamisega probleeme pole ja ski jump kirjutan ka suure vaevaga välja. Vajalikku infot seal aga ei ole teps mitte.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

(16-04-2015, 20:37 PM)Marko Kirjutas:  Ma polegi ainuke loll Big Grin
Neidsamu lehti sai tookord õlle kõrvale krõbistatud, otsingu kasutamisega probleeme pole ja ski jump kirjutan ka suure vaevaga välja. Vajalikku infot seal aga ei ole teps mitte.

http://www.skijumpeast.com/genhills.htm 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#13

viide asjalik ja vastus olemas.
ehk siis noka otsast otse läbi õhu, kuni mätas vasta tuleb ja siis piki pinda ja lõpp, nigu varasemais viiteis öeldud, on jalge vahel.
Vasta
#14

Siis ikkagi mitte horisontaalselt aga sirgelt allapoole, äratõukest maandumiseni. Näib, et küsimus pani nii mõnelgi mõtte jooksma ja tekitas huvi. 
Tiba veider tundub, et reeglid õpetavad küll kolmanda klassi matemaatikat (keskmine väärtus) aga olulist põhimõtet sees ei ole.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#15

(16-04-2015, 20:23 PM)diesel Kirjutas:  viited on toredad, aga vähemasti minu silm ei seleta neis täpsemat selgitust olevat, et kust mõõtmine algab ja kuda "mõõdulint" jooseb.
no loogiline oleks arvata, et jooseb maad mööda, ehk kõveralt, kuna mudu oleks ju natsa tülikas mõõta.
a kust algab? no eks vast on kaks varianti, kas noka otsast või noka otsa alt maapinnalt.

Tsitaat mu toodud lingist...

"Today, jumps are measured from the lip of the take-off to the K-Point. "
On ju öeldud, kuskohast algab ja kuhumaani mõõdetakse? Joonised on sealsamas olemas...

Ja noh, mul ei tulnud üldse pähe, et keegi peaks seda asja horisontaalselt mõõtma..Smile Ei hüpata ju piki horisontaali, vaid ikka mäest alla, mõõtma peab samamoodi, mäest alla. Muidu peaks juba trigonomeetriaga tegelema.Smile
Vasta
#16

võimalik, et minu üleskeeratava vedruga arvuti ja netscape navigator 2.0 ei suuda siis mainitet joonist kuvada.
või siis olen ma pime.
a vahet pole. tänud viitamast ikkagi.

horisontaali mõõda mõõtmine oleks aga küll puhta saatanast.
ka minu kaugushüppe rekord läeks siis prügikasti.
sai kunagi varajases lapsepõlves hüpatud värske liivakarjääri serva päält alla "kaugust".
no vast nii kümmekond meetrit tuli ää.
uhke tunne oli.
ja veidi on siiamaani.
a mis tunne saab olla isikliku rekordiga nii umbes 2.85?

a tont temaga.
teema arenduseks võiks nüüd keegi öelda, kas suusahüppamine on sport?

vana definitsioon ütleb, et sport on siis kui higi jooseb ja tulemus on kilo, sekundi või meetriga mõõdetav.
Vasta
#17

Et tuleb siis välja, et suusahüppajad ei hüppagi mitte kaugust, vaid hoopis sügavust?

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#18

siis on tualetis käimine ka vahest sport: higi tuleb otsaette ja kiloga saab mööta
Vasta
#19

(17-04-2015, 09:34 AM)diesel Kirjutas:  vana definitsioon ütleb, et sport on siis kui higi jooseb ja tulemus on kilo, sekundi või meetriga mõõdetav.

Üleval tornis on hirmuhigi otsaees ja meetriga saab hüpet mõõta..Smile Tänapäeval hüpatakse ka suveajal, siis ajab niisamagi palavaga higistama.Smile Kõlbab spordiks küll.
Vasta
#20

(17-04-2015, 10:16 AM)Wiki432 Kirjutas:  Et tuleb siis välja, et suusahüppajad ei hüppagi mitte kaugust, vaid hoopis sügavust?
Hea veel et keegi ei arvanud et nad kõrgust hüppavad :-)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne