Tuunime haagist või ehitame täitsa ise.

(28-11-2018, 19:44 PM)metsakohin Kirjutas:  Otsingusse  ZADNJA LED

Üks näide - täiesti ümmargune ja kruvid ka taga.

see ju suur,võsa otsis vist pisemaid.
Vasta

(28-11-2018, 19:50 PM)muska71 Kirjutas:  
(28-11-2018, 19:44 PM)metsakohin Kirjutas:  Otsingusse  ZADNJA LED

Üks näide - täiesti ümmargune ja kruvid ka taga.

see ju suur,võsa otsis vist pisemaid.

Tjah, peaks ikka alla 96 mm jääma.

Aga kaevame edasi, häda veel ei ole. Lapitud lühter püsib veel koos. Umbes märtsikuiseks ülevaatuseks võiks ikka korras olla.
Vasta

(28-11-2018, 21:01 PM)v6sa Kirjutas:  Tjah, peaks ikka alla 96 mm jääma.

Ma kaevasin hiina rahvavabariigi poed läbi ja peaks ütlema, et ei leidnud suurt essugi. Põhimõtteliselt kõik tagatuled on suurusega üle 96mm, rääkimata sellest, et ümmargusi LED'e üldse nagu pole sinna auku ja mis oleks veel tagant kruvitavad. Midagi leiaks 130-150 vahele aga alla 100 ei jäänud ühtegi ette. Lähimad kandilised LED'id mis leida suutsin on ka tiba suuremad. 100x100 , 107x102 , 120x95 , 105x95 , viimasel ei tundu olevat gabariidi tuld. 

Üks võimalus on laduda sellised või sellised üksteise kõrvale.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(27-11-2018, 17:47 PM)v6sa Kirjutas:  Tunnistan oma saamatust otsingut kasutada - ei leia enam siin või mõnes teises lõimes läbi käinud pan poolakate käruvidinate eepoodi, kust jäid silma ümmargused korraliku poltkinnitusega LED-tuled...

Ehk kellegi süütab ja mõistab eksinut juhatatada.
Rolleyes

Annad ehk mingisugusegi ajaakna? Mõned märksõnad sellest postitusest? Kuskil siin või seal millalgi oli....
Selline ülesanne ajaks parimagi kriminalisti lühisesse Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mida otsitakse, sellist ?

Alla 100mm võiks jääda ilmselt Ford-A tagatuli Smile

Tänavalegaalne pole neist ilmselt kumbki.
Vasta

Ma tegin enda kuudile tule kronsteinid juba Ford A järeltulija tulede jaoks valmis ära aga kuna nendel polnud suundasid sees ja eraldi ei tahtnud juurde panna ja tööriistamarketi tuledest paremat varianti kiiresti ei leidnud. Tegelikult vahetaks ka hea meelega väiksemate vastu välja. 
[Pilt: IMG_20160903_115822.jpg]
Vasta

Kas ksf! MeelisV mitte oma teardropi taga soovitud väikeümmargusi kasutanud?
Vasta

Mul olid suuremad aga teemast käis läbi mitme müüja lehed ja tuled. Samas ei mäleta kumma haagise teemas.
Vasta

Soovitan ka sellist kohta.
https://www.europart.net/ee/teenused/muu...utodet-a-s
Vasta

Kui ma mäletaks aega või märksõna, siis ma ju ei vaevaks austet ksf!, vaid juba telliks õigest kohast.

Mul on vaja läbi tagapaneeli kinnitamist poltidega. No ei usalda neid kleebitavaid. Ning läbi paneeli ma ei taha pista, kuna maastikul käib see paneel aeg-ajalt mutionu juures. Sellest ka soov mitte paneeli alaservast üle minna. Üles minna ei saa, kuna seal on rampide tala. Kõrvale ei taha põhimõtteliselt minna, kuna need jäävad kindlasti mingi lolli kaika taha.

Samas pole mõtet minu personaalse perverssuse peale liiga leili ka minna - alati saab tööriistamarketist võtta klassikalised odavad lühtrid - LED-tulede hinnaga kannatab igal aastal uued osta:
https://www.tooriistamarket.ee/et/tagatuli

Selle, et serv 2 mm välja jääb paneeli alt, kompenseerib lühtri odav hind. Nii teeks normaalne inimene.  Big Grin
Vasta

Kas traktori külge käivale kärule on mingid teised tingimused kui auto külge käivale kärule.  Kuna autoga vedamiseks on kaalu piirang 3.5 tonni. Ma lihtsalt sattusin vaatama "uuest trendist" dokfilmi kus elatakse minimajades ja mõtlesin et miks nad neid traktoriga ei vea. Tavalise B-kat juhiloaga on saksamaal piirang 25kmh  mina oma C-katiga võin 40kmh kimada aga kui "maja" saaks olla 8Tonni ja selle arvelt natuke mugavam? Kokkuhoid ei ole teema kui lisaks kärule pead kõik aknad ja mööbli välja võtma ja eraldi tassima sest seistes võib ju raskem olla aga tänavale asja ei ole. need 2.5 lai 4 kõrge ja 12m pikk on ikka samad kui tänaval sõita tahad ju.
Vasta

(14-12-2018, 00:00 AM)nootsii Kirjutas:  Kas traktori külge käivale kärule on mingid teised tingimused kui auto külge käivale kärule.  Kuna autoga vedamiseks on kaalu piirang 3.5 tonni. Ma lihtsalt sattusin vaatama "uuest trendist" dokfilmi kus elatakse minimajades ja mõtlesin et miks nad neid traktoriga ei vea. Tavalise B-kat juhiloaga on saksamaal piirang 25kmh  mina oma C-katiga võin 40kmh kimada aga kui "maja" saaks olla 8Tonni ja selle arvelt natuke mugavam? Kokkuhoid ei ole teema kui lisaks kärule pead kõik aknad ja mööbli välja võtma ja eraldi tassima sest seistes võib ju raskem olla aga tänavale asja ei ole. need 2.5 lai 4 kõrge ja 12m pikk on ikka samad kui tänaval sõita tahad ju.

Aga milleks? Parem võtaks vedukiks mõne veoauto baasil hobuveoki, ehitaks sinna ka toad, registreeriks ta M1 kategooriasse ja Veaks seda maja nagu noor jumal. CE-kat tuleks ka ära teha, aga see on vast kõige väiksem mure.

Vedurisse võiks tegelikult ka garaaži ehitada, lihtsam ja odavam. Lisaks saab siis muretult sõiduautot kaasa vedada ja juhul kui paikseks jäädakse, on ka perepeal kuhugi varju minna.
Vasta

(14-12-2018, 00:00 AM)nootsii Kirjutas:  Kas traktori külge käivale kärule on mingid teised tingimused kui auto külge käivale kärule. 
...

Jah, on erinevad:
https://www.riigiteataja.ee/akt/110062011006?leiaKehtiv

Tuled ja mõõdud on samad, lisaks allasõidutõke ja ülegabariitse tähistus vajaduse korral.

Põhjusmõtteliselt vahet ei ole, kummale ehitad. Kuni 25 km/h on eriveosena pukseeritav seade: tuled, gabariidid ja mass!
Vasta

Mul endal hetkel pole plaanis midagi ehitada lihtsalt tekkis küsimus miks nad seda nii väga alla 3.5 tonni tahavad saada kui saaks vedada traktoriga.  25kmh saad seda veel pealekauba lihtsa B loaga teha. Ja kui plate peale ehitad siis liigitub koormaks ja siis ainult kinnitamis nõuded. Muidu ju on igast põnevad nõuded tehnikale.
Vasta

Tere, kas kellelegi oleks tarvis haagise tulede kiirkinnitusi jäid üle haagise ümberehitusel
https://www.dropbox.com/s/ftdxevxmh8edo8...3.jpg?dl=0
Pärit sellise haagise küljest
https://www.dropbox.com/s/56w2j2ap8w6n18...6.jpg?dl=0
Vasta

Sai omale toodud tiki sõiduautohaagis.Vaja raami mitmelt poolt parandada(keevitada).Millega katta parantatud kohad kas tzink aerosool või mingi krunt ja värv.
Vasta

Sõltub ajastust, millal see "tiki" on toodetud.

Kui on tsingitud metallist raam, siis tsinkaerosool on hea valik. Kui on värvitud, siis värv. Ning natuke sõltub ka sellest, kas parandus on esmakordne või on sealt juba lapitud...
Vasta

Ma olen seda tsinkaerosooli päris palju kasutanud omal ajal, igasugu firmade omi. Enam ei viitsi raha selle peale raisata. Peaks mainima, et ootused olid suuremad kui toote omadused. Ei tea kas see on mõeldud üle värvimiseks või kuidagi muud moodi kasutamiseks, kuid minu arust roostetamist see küll ei peata. Keeviskohtades läheb haljaks käiatud metall plärtsti rooste selle all. Ei tea, võibolla ise ei oska seda kasutada aga mina pooldan täna vastavaid krunte ja värve.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Respo piduritega treileril ununes tagumine külje toetusjalg enne sõitu üles tõsta. Murdis kronsteini ühest äärest keevitusest lahti.
Viidi Resposse parandusse. Näha, et peale keevitust miskise aerosooliga oli peale lastud. Tsink ilmselt?
Igatahes pea 4 aastat sellest möödas ja isegi roostealget pole veel näha.
Värv on ka igati vastupidav. Aga ratta alt tulevate kivkõksude tuttu on rooste kiire tulema. Tsink on sellest hea, ronib vigastusele kõrvalt peale. Aerosooli sisu ilmselt vast nii võimekas pole.
Vasta

http://zinga.ee/mis-on-zinga/

Olen kusagilt lugenud tõsist kiidujuttu sellele tootele, ise kasutanud ei ole. Ehk on tõesti parem kui need tavalised hallid värvid, mida miskipärast tsingiks nimetatakse?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne