Tagadi restauraatorite päev 3.05.2015
#1

Lõpuks kandis laadal käimine ka vilja, lätlastelt õnnestus hankida selline defitsiitne komplekt:    
Ja lisaks üks tuliuus moodne peakate:
   
Ilm oli super ja käiguga rahul.
Vasta
#2

Kell kuus liikuma. 160 sinna, pärast 160km tagasi. Ilma poolest oli laat tore- jalgealune kuiv, ei mingeid vihmas ligunevaid postkaardialbumeid ja lõdisevaid müüjaid. Noormees mängis akordioni, möödakäijad kesiselt poetasid ta suurde muhvrisse. Lõkimüüjad tossutasid. Kaks sõpra tögasid kohtumisrõõmus üksteist "kallis...veel üks sentimeeter!" "Aga Peeter polnud loll, lükkas terve toll!" jne. Angersägast jäin ilma- no ei leidnud ratstoolis meest teise ringiga enam üles. 30 mm treibalit ka ei trehvanud. Luaz`i poolteljelutte (aitaks ka Zapikas) nau kaasas lätlastelgi . Sõber tellis projektorile 35 mm filmi, kasvõi ringvaadet "Nõukogude Eesti"- ei põlnd. Seeeest kauss- ja sirge teemandketta sain soodsa hinnaga töötuppa. Pluss mõned pakid 125-seid lõikekettaid a`40 senti tk (mitte Luga). Tõeline kiirabi sõitis kedagi aitama läbi laada- mees jooksis eel ja hõikus rahvast teed tegema- ainuvõimalik toimiv kiire lahendus. Huvitavaid tüüpe ja tõsist tingimist oli, aga filmida polnud millegiga- koprakoopa pärast sumatasin ükspäev õngel jõkke ja vist fotokas jälle läheb. Nädala on ahjul kuivanud, ei solise sees enam, võtab akuga proovimisel menüüd ja pildi ette aga õue jahedasse minnes udu tõuseb kaadrisse. Sõber soovitas soojana vaakumpakendajasse pista- on see hea mõte? Lahtivõtmise-kokkupanekuga ma kindlasti hakkama ei saa.
Vast ksf Jurka teeb jälle lähemal laada.
Vasta
#3

Vaikus ,enne tormi või polndki muljeid?
Minul positiivne meeleolu. Gaz i spidokatross ja jagaja,liimeister,paar kapinuppu,Levatexi raamat.Ok!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#4

Tagadi ürituse järelkaja teemad ühendatud siia.

Minu kommentaarid: Elus esimest korda olin Tagadil müüja rollis, mitte ostjana. Garaazi ja pööningule ei mahtunud enam midagi, olin sunnitud pisut koristama ning liigsed jäägid millioonide eest tagadil realiseerima. Endal jäi platsil ring tegemata ning ei teagi mis seal müüdi peale mu enda sodihunniku.
Ilm oli sigahea, toitlustus oli tasemel (keetsin oma priimusel kohvi ja kukesuppi) ja kliendid toredad. Eriline kiitus NoorKarule tundmatu päritoluga juppide tuvastamise või sellega mitte toimetuleku eest.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

nõnnamoodu, et mul tuli ka tummisel pärastlõunal meelde, et justkui plaanisin täna kuskile minna.
no polnud esimene kord ja kardetavasti ei jää ka viimaseks.
Vasta
#6

Tore üritus oli. 50% nimekirjas olevatest asjadest sai hangitud. Oli ka selliseid müüjaid kes ka ühte senti hinnast alla ei lasknud.  Hankimata jäid järgmised asjad: DT-75 lindipoldid, lindi elemendid, jagaja kang, kapoti küljeplekid. Ehk on mul veel liiga uus pill et laadalt osi leida. 

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta
#7

Oma kolm tunnikest sai kenasti ää sisustet. Ostsin kaks taastoodetud india märgiga tikutopsi Smile

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#8

Sai ka kiire tiir tehtud, ostetud nagu eelmiselgi aastal ainult pilet. Pärast võtsin Kiisa putkast 2x2l piima ligi ja võiski rahule jääda.
Vasta
#9

Palju pilte:
http://www.ohtuleht.ee/675823/galerii-va...ami-laadal

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#10

Kas kellelgi on infot kiirabiga ära viidud kaasfoorumlase praeguse tervisliku seisundi kohta? Privas palun.

[Edit] Kaasfoorumlane on kodus.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#11

Kõik oli mega Smile , flegmaatiline aga tõsifakt et militaaremaatika edaspidi on puudu sealt,Jääb üle käia juunialuti vaid Itchkeles nüüd nii Sad
Midagi shoppasin ikka ka, parem minujoks siin :
[Pilt: 85d6badb7b85c5e6dcf9865c0bb0058353bb86213466684.jpg]
Vasta
#12

(04-05-2015, 10:42 AM)Aspelund Kirjutas:  Kas kellelgi on infot kiirabiga ära viidud kaasfoorumlase praeguse tervisliku seisundi kohta? Privas palun.

[Edit] Kaasfoorumlane on kodus.

A.

Vaatasin peeglisse hetk tagasi. Tundus täitsa ok.
Tänan Sõpru, Mustamäe EMO-t, Kiirabi seltskonda ja teisi. Talupoja tänu kõigile!

https://www.youtube.com/watch?v=7jXUuWQ-zeo
Vasta
#13

(05-05-2015, 13:25 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(04-05-2015, 10:42 AM)Aspelund Kirjutas:  Kas kellelgi on infot kiirabiga ära viidud kaasfoorumlase praeguse tervisliku seisundi kohta? Privas palun.

[Edit] Kaasfoorumlane on kodus.

A.

Vaatasin peeglisse hetk tagasi. Tundus täitsa ok.
Tänan Sõpru, Mustamäe EMO-t, Kiirabi seltskonda ja teisi. Talupoja tänu kõigile!

https://www.youtube.com/watch?v=7jXUuWQ-zeo

Ei ole küll ilus, kuid väike AMFlik iroonia: Liiga palju korralikke mosse juppe oli järelikult laadalt saada! Smile

Talupoeg nalja mõistab ja piinapinki saata pole tarvis. Tervist edaspidiseks!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne