Mõtiskleva nokitseja # h2rra # leiunurk
#1

Päris omanimelist teemat ei tahtnud teha ja kuna siin foorumlaste hulgas on veel  tegijaid-mõtlejaid, kes külastavad foorumit harva,  (sest õigel meistril pole aega tühja loba ajada ja ennast kiita)  ehitavad ja konstrueerivad traktoreid; niidukeid;tuulehullud  jne.  siis koondaks siia üleliigsed seadmed - jupid mida võiks keegi teine vajada, kuna auto-motokoskisse on vara veel.  Samas võiks ka ära märkida oma insenerliku nägemuse seadme -jupi edasise elukäigu suhtes. Päris palagani ei taha aga lühidad ja asjalikud nõuanded  võivad olla.  (Foorumlased, kellel pole profiilis  ASJALIKE postituste nimistus midagi näidata, aga kommentaare on hulgim, võivad kommenteerida DELFI`s)
Ülejäänud möla-kommentaarid võite jätta privaat sõnumisse ja otse adressaadile. AITÄHH!  

Seadmete juppide realiseerimine toimub omavahelisel kokkuleppel mobiilside, kirjatuvi või PS vahendusel ja kui on realiseeritud, siis tuleb panna oma teemale ka märge MÜÜDUD.. REALISEERITUD  loodan parimat   [Pilt: icon_smile_wave.gif]    

Ps. Teema ei ole mõeldud kiire hõlptulu saamiseks selleks ongi sõna REALISEERIMISEKS.  sinna alla käib ka KINKIMINE

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#2

Algab kevadine suurpuhastus ja taevastele teedele hakkab minema ka selline liikur.  Kuna on tegu 4x4 masinaga, siis ehk sobiks sealt midagi traktoriehitajatele.  Agregaadid on kõik töökorras aga õõtshoovad nii eest kui tagant on läbi mädanenud ja koormarihmadega kokku tõmmatud...( sõidab omal jõul) Mitsu spacewagon
Omanik sooviks ideaalis 200€ ... Kui kellelgi agregaate vaja saab need kaalust maha arvataja ülejäänud kokkuostu, mis asub kehe teiselpool tänavat Juppideks tegemise vaev
5536669 omanik.


[Pilt: 24032833cb9445_l.jpg]
[Pilt: 24032831d167e9_l.jpg]

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

Ma olen natuke aeglane ja Delfist ei tea ka suurt miskit. Samas tekkis küsimus, et millistel tingimustel, ma siin alateemas, peaks oma prahi müügikuulutusi väljastama ja millal ma oma prahist võiks ''Turg, laat, kuulutused.'' all teada anda? Ma loodan, et teemaalgataja ei võta seda küsimust kui kommi, sest ka minul pole suurt midagi ette näidata ASJALIKE postituste nimistus, kuid tuleviku suhtes oleks lihtsalt hea kui reeglid selged. Et siis millised need kriteeriumid oleksid, mis teeksid müüdavast objektist selle konkreetse alateema väärilise objekti?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#4

Mina saan asjast aru nii - kui mul riiulil seisab mingi....võll, mida sulatusele kahju saata, kuid ise ka eriliselt midagi sellega ei tee, siis võils sellest võllist koos oma plaaniga teistele teada anda - vahest on kellegil seda väga hädasti tarvis. 
 Kuid...üks sarnane teema on "Kui keegi ei taha, siis läheb vanarauda", kus ähvardatakse minemaviskamisega....on olemas.  Kas on mõtet dubleerida :? Vahest jäi mul miskit arusaamatuks  Rolleyes .


Vasta
#5

Selliseid ostu-müügi teemasid terve foorum täis, esimene kuulutus on ideaalne näide milline üks kuulutus olla ei tohi. Otsid kirjasõpra või soovid reaalselt asja müüa, kui soovid müüa siis tuleks kindlasti märkida ka hind...   Rolleyes

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#6

(06-05-2015, 05:55 AM)Tift Kirjutas:  Mina saan asjast aru nii - kui mul riiulil seisab mingi....võll, mida sulatusele kahju saata, kuid ise ka eriliselt midagi sellega ei tee, siis võiks sellest võllist koos oma plaaniga teistele teada anda - vahest on kellegil seda väga hädasti tarvis. 
 Kuid...üks sarnane teema on "Kui keegi ei taha, siis läheb vanarauda", kus ähvardatakse minemaviskamisega....on olemas.  Kas on mõtet dubleerida :? Vahest jäi mul miskit arusaamatuks  Rolleyes .

Vanaraua teemas on enamus  materjali nagu KSF Viplala ütleb "PRAHT" ja see liigub tõesti kokkuostu. samas on punkt, et HIND ei tohi olla suurem kui kokkuostus.
  Materjalina on suuremas koguses pikkasi hüdrosilindri varsi , mida saab kasutada treimaterjalina meil siin palju treipingi omanikke ja paljudel poe ka materjali ja raha et laost suur palvanka osta. Kas panen kuulutuse siis vanarauateemasse ja väärt materjali eest küsin kopikaid?
Samas on tutvustavas postituses viide et õigel meistril-tegijal pole aega igapäevaselt lugeda-kommida (selgunud vestlustes foorumlastega ) külastavad nad teemasi kord kuus või veelgi harvemini, sest asjalikku juttu- pakkumisi on minimaalselt ja seda  ei leia enam  blää-blää jutu hulgast üles.   Loodan et saite mõttest aru  
KSF.   TIFT on asjast täiesti õigesti aru saanud,  Teemat võivad lugeda kõik, aga kirjutamisega mõelge, kas tasub ka see teema teha palaganiks
Parimat lootes h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#7

Noh, esimene "asjalik" kuulutus tuli autorilt eneselt, stiilis: "müüa taignarull, sobib ideaalselt teerullile varurattaks" . Kas teema mõtteks ongi vedelema jäänud esemetele uue funktsiooni külge mõtlemine ja müümine?
Vasta
#8

(06-05-2015, 08:52 AM)mlsluik Kirjutas:  Selliseid ostu-müügi teemasid terve foorum täis, esimene kuulutus on ideaalne näide milline üks kuulutus olla ei tohi. Otsid kirjasõpra või soovid reaalselt asja müüa, kui soovid müüa siis tuleks kindlasti märkida ka hind...   Rolleyes
Kuulutus parandatud ja OST-MÜÜK ei ole see kõige parem väljend, kuna see on seotud konkreetselt RAHAGA, mida kõigil on vähe...eriti maameestel, kui neile midagi müüa . Kuid kõik me teeme tööd söögi nimel ja linnamehed söövad kah kartulit ja liha-muna-piima, mida koolipõlvest mäletan toodavad maamehed-naised...    Selleks on parim sõna  REALISEERIMINE ja tehing seisab kokkuleppe taga, kellel mida pakkuda on. 

Parimat lootes  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#9

Minu arust piisas sellestki - http://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=117
Vasta
#10

Ma arvan, et kui võrdõigusvolinik seda teemat lugema juhtub, siis teeb ta kindlasti ettepaneku luua ka teema " Mittemõtiskleva nokitseja leiunurk". Muidu on foorum kallutatud. Ja seal uues teemas siis oleks hea osta/müüa Mersuniiduki kraami näiteks, et ei oleks pikka mõtlemist tehingu vajalikkuse üle ja kauplemine toimuks lihtsalt lõbu pärast ja hingelise rahulolu saavutamiseks.
Vasta
#11

Kuigi ma ilmselt liigitun pläralõugade, mitte asjalike postitajate alla , tahaksin ka mõtte avaldada. Vanarauateemas asju olen tihtipeale vahetanud või aitäh eest ära andnud, kunagi pidin isegi kedagi kaitsma, kes tahtis mingi teenuse eest propaaniballoonidega maksta. Pealegi pigistavad adminnid silma kinni solidaarselt kui mõni asi seal tsipa kallim on kui kokkuostuhind. Seda arvestades on see teema ikkagi duubel. Ja kuidas ta kaitseb kord kuus siin käivaid inimesi? Kord kuus saab ka laata ja vanarauda vaadata.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

dubleerib justkui jah.
ja kord kuus käivatel kodanikel pole nagunii muret. hea asi läeb igal juhul minema minutitega. seega pole suurt vahet, kas külastad foorumit korra kuus või päevas.

võiks vast nõnna ikke olla, et müüdavad asjad on müügiteemades ja emexiähvarduse teemas siis tõeste enam-vähem emexi hinnaga kraam. no ja kui sellele teemale siin õigustust püüda otsida, siis võiks ta olla pigem igasugu kribu jaoks. selle vasta muidugi sõdib kohe esimeseks riputet mitsu-pitsu. kribu alla passiks pigem kella hammasrattad või heal juhul ifa pihustiotsad, mida nigu kilohinnaga pakkudes on vaeva rohkem kui niisama ää visates. ja teades, et asjal siiski teoorias mingi väärtus on, siis siin teemas võiks ehk seukest pisimudru kingituseks või parimal juhul limonaadi eest pakkuda.

a see puhtalt minu arvamus, ärge laske end sellest väga segada.
Vasta
#13

liitun diskussiooniga. Mu meelest dubleerib samuti - ses mõttes, et konkreetset joont olemasolevate teemade ja praeguse vahele ei mõista minagi tõmmata.

vist saan aga aru, miks h2rra täiendavast teemast puudust tunneb - automotokoski moodustavad kaks mammut-teemat on liiga universaalsed - kelgunöör ja kosmosesüstiku juhtmoodul ning kõik sinna vahele mahtuv on ühes jorus. Variant on sinna eri otstarbega asjade äraandmis- või pisikesteks kupüürideks moondamise teemad teha ning saab pildi äkki klaarimaks.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#14

Üks mõte:
Meedias pasundatakse,et tuleb olla korralik,keskkonnasõbralik jne....kõik oma rämps ära sortida,panna eraldi konteineritesse ja.... siis prügipäeval viid teeäärde,kus kõik ühte autosse kallatakse,pressiga kokku lüüakse ja ongi asi mutt.... Big Grin  Miks ma seda mainin? Siin on üks tõsine mees,kes ei ole selle süsteemiga nõus ja võiks talle võimaldada siis ausat realiseerimist.

Ma arvan,et teemaalgataja võiks kohe oma püsiteema teha,sest tundub,et tal manti jagub ühe korraliku teema ülevalhoidmiseks nii kolmeks-neljaks aastaks..... jutti. Teen ettepaneku modedele pealkirja kohendada ja ongi asi korras. Kasvõi Mõtiskleva-nokitseva h2rra leiunurk. Ja olekski rahu majas. Teema-algataja pakub aga kaupa ja kõik laabub. See on ju igati tervitatav,et midagi pakutakse,mitte ei visata niisama prügimäele.....Olen ka ise plaaninud nii teha aga noh,hetkel auru vähe..... võibolla edaspidi.. Wink
Vasta
#15

(06-05-2015, 16:56 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Üks mõte:
Meedias pasundatakse,et tuleb olla korralik,keskkonnasõbralik jne....kõik oma rämps ära sortida,panna eraldi konteineritesse ja.... siis prügipäeval viid teeäärde,kus kõik ühte autosse kallatakse,pressiga kokku lüüakse ja ongi asi mutt.... Big Grin  Miks ma seda mainin? Siin on üks tõsine mees,kes ei ole selle süsteemiga nõus ja võiks talle võimaldada siis ausat realiseerimist.

Ma arvan,et teemaalgataja võiks kohe oma püsiteema teha,sest tundub,et tal manti jagub ühe korraliku teema ülevalhoidmiseks nii kolmeks-neljaks aastaks..... jutti. Teen ettepaneku modedele pealkirja kohendada ja ongi asi korras. Kasvõi Mõtiskleva-nokitseva h2rra leiunurk. Ja olekski rahu majas. Teema-algataja pakub aga kaupa ja kõik laabub. See on ju igati tervitatav,et midagi pakutakse,mitte ei visata niisama prügimäele.....Olen ka ise plaaninud nii teha aga noh,hetkel auru vähe..... võibolla edaspidi.. Wink
Big Grin Just just  härra Talupojal on õige mõte.  Lasin siin natuke teemal ise areneda ja see on nagu veini valmistamisega...algul on sogane aga pikapeale puhub klaariks. 
Kui võtta lahti teema AMF nokitseb, siis me sealt leiamegi isikupõhiseid  asjalikke teemasi mõtlevatelt inimestelt ja minu teema mõte ongi pakkuda võimalusi otse neile, et mitte kallist aega raisata terve foorumi läbilappamiseks.
Võrrimeestel on oma foorum traktoritel oma  jalgratastel oma ja naljameestel oma. Lihtne ju et kõigepealt loetakse oma teema läbi ja siis kui aega rohkem sirvitakse ka muud.    
Aretame edasi... muide juba on küsijaid ja elu on näidanud et kui 10-nest küsijast üks lõpuks konkreetseks läheb on see VÄGA HEA   

Parimat   h2rra
Ps. kokkuost minu kõrval müüb musta metalli välja 50 senti kg

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne