Otsin jookse
#1

[Pilt: naistekas.jpg]

Selline sõiduriist ootab jookse alla. Mul endal on neid veljesuurusega 630 ja 622 mm, need on liiga suured. Mis mõõdus jooksud sellisel üldse all võisid olla? 
Võite mulle pakkumisi teha, Tartus ja lähiümbruses saan järgi tulla. Kuna raha pole pillata, siis las olla kasutatud ja ei häiri vajadus väikese remondi järele (näiteks uute rummusisude panek). Tagumine peab olema jalgpiduriga, käigud ei ole mu jaoks olulised. Vastu võin pakkuda 630 mm esijooksu (alumiiniumvelg) ja 622 mm tagajooksu (teras, tavaline jalgpiduriga rumm, rummusisu võin vajadusel eemaldada ja selle uue jooksu rummu sisse panna). 

Foorumis käin, kuidas juhtub. Pakkumised on parem saata meilile paadikapten@hot.ee
Vasta
#2

Mis rattaga üldse tegu,pilt ei näita suurust.
Vasta
#3

Mõne jaoks ütleb ehk sadulaposti pikkus midagi, sest seda loetakse raami kõrguseks. See on antud raamil 51 cm. Kleepse ja ilumustreid on säilinud vähe. Kirjad kleepsudel on saksa keeles ("Über 50 jahre mädchenrader" jne). Roolikannu kleeps on huvitav. Allapoole suunatud tipuga kolmnurga sees on kolmest kuldsest, triibulisest puulehest "propeller" ja selle keskel omakorda sinises ringis valge B-täht. Eks proovin need kleepsud ja mustrid ära pildistada. 
Vändad on kiiludega. 
Vasta
#4

Kui 28 tolli alla ei passi, siis ju ta 26 tolli on. Uued jooksud saab soodsalt nt Räpinast. Samuti enamus maastikurattaid on 26 tolliste ratastega aga seal pole 1 käigulist rummu tagarattal.

http://www.weske.ee/jooksud/tagajooks/ta...s-26-1kaik
Vasta
#5

Saab Tartus kah, näiteks avaturu rattapoest.
Neisse tollmõõdu standarditesse mahub mitmeid erinevaid millimeetrimõõte. Maastikuratta levinuim 26 tolli veljemõõt on 559 mm ja seda proovisin - liiga väike tundub. Suure läbimõõduga mudarehv veidi kompenseerib visuaalselt (ja üsna napilt mahub hargi vahele ära). Mudakummi selle ratta alla ma ei plaani. 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne