Head autokoolid
#21

Tartus soovitan igal juhul motohunti. Inimesed teevad hingega asja ja on väga positiivsed. Aitab kõvasti kaasa kui härra kõrvalistmel ei tujutse oma eraelu probleemide pärast.
Vasta
#22

(27-09-2017, 15:23 PM)jurkman Kirjutas:  Tegin Hajas bussiload, kõik oli tipp-topp, välja arvatud sõiduõpetaja GUNNAR SÄHKA, kohutav vanamees, nikotiininarkomaan ja närvihaige, praktiliselt mitte midagi ei õpetanud, ainult parastas, no ei oska sa sõita, kukud kindlasti läbi jne jne. Kui ütlesin, et ma ei oska seda, teeme veel korra, lõi käega -- ei ole mõtet. Platsi peal ütles, et harjuta boksi tagurdamist, ise ronis putkasse. Aga kui mustalt sõidutunde võtsin, siis pistis raha taskusse, aga tolku ei olnud. Hoiduge sellest vanamehest ja sellistest "õpetajatest".

Kummaline, minul väga positiivne kogemus Gunnar Sähka ga. Eelnevat posti lugedes oli üllatus suur ja "gooseldasin" hoolega kas õige isik jutuks kes minu õpetajaks oli. Peaks vist olema. 

Sai ka mingi kuus aastat tagasi bussi lube tehtud Haja autokoolis. Gunnar jättis koheselt väga asjaliku ja inimlikult sooja tegelase mulje. Kuna ise eelnevalt veoautojuht siis oskas ta osavalt veoka ja bussi erinevused lahti rääkida. Tänu sellele ma ei mäleta, et sõiduga oleks mingeid probleeme olnud. Vana sekkus siis kui vaja ja jättis piisavalt omale mõtlemise ruumi. Ei närvitsenud ja pidurit ei tallanud kordagi. Bussi kõiki nuppe ja kange lubati näppida ning seletati lahti mis milleks. Meelde on jäänud, et paar korda tõmbasid bussid foori all kõrvale ja Gunnarile lehvitati. Ütles, et eelnevad õpilased. Vaevalt kehvale õpetajale keegi oleks viitsinud tervitusi viibata. 

Sel ajal oli ta päästeametis erinevate suurte masinate peal tööl ja tegi sama õppesõidu bussiga teenust (ei tea kuidas nüüd).Lahe oli praktiku jutte ja kogemusi kuulata. Vaatamata oma aastakümnete pikkusele veoautojuhi staazile oli mida kõrva taha panna. Loomulikult eksam sai tehtud esimese korraga ja polnud isegi erilist sabinat sees.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne